Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 09, 2010 9:52 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

dota&kota :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:


za zdrowie koteńki :ok: :ok: :ok:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Wto lis 09, 2010 10:05 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

CatAngel pisze:http://www.facebook.com/event.php?eid=140865969296450&index=1 :ok:



No a ja potrzebuję zdjęcia na FB jak będzie :1luvu: jak coś to konto podajcie to może tam też dam :)

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lis 09, 2010 10:32 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

Dota&koka :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Za koteńkę :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Może za niedługo jakieś foty już bezpiecznej kici :1luvu:
Obrazek
Obrazek Obrazek

Catnaperka

 
Posty: 4734
Od: Wto paź 12, 2010 10:28
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lis 09, 2010 16:13 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

:ok: :ok:

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 09, 2010 21:09 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

:ok: :ok: :mrgreen:
Obrazek

cypisek

 
Posty: 8466
Od: Czw lut 26, 2009 18:44
Lokalizacja: Swinemünde, Oslo

Post » Śro lis 10, 2010 0:14 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

Podajcie NR konta :ok:

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro lis 10, 2010 10:53 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

czekamy na zdjęcia koteczki i nr konta..... - a tu cisza na wątku...... :(

jak się Lola miewa? czy umówiliście się już na jakąś konsultację z tym polecanym wetem?

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Śro lis 10, 2010 11:18 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

dota&koka pisze:witajcie.
w pierwszej kolejności trzeba pozbyć się guzów.jutro moja wetka ma podać mi namiary do kolegi po fachu,który móglby wykonać taką operację.


Rozmawialam z agnieszka i asia na temat przejecia koteczki od ciebie
mam doskonalego weterynarza chirurga ktory " robi " wszysykie moje stare zwierzaki
Nazywa sie dr olkowski arkadiusz i przyjmuje na sggw oraz w swojej prywatnej klinice w milanowku - ostatnio zrobil laparotomie koteczki Wiery ze skierniewic ktora byla w koszmarnym stanie - wybudzila sie i wiem co jej jest - robil mi takze psy - stare i chore z guzami sutek wiec nie jest to tylko gole slowo przemawiajace za tym wetem
Lepiej zeby zrobil to weterynarz ktory ma na swoim koncie mnostwo trudnych operacji i jest dobrym diagnosta

Przedew wszystkim trzeba zrobic usg oraz rtg pluc - rtg pluc wyklucza przezuty ktore szczegolnie lubia guzy sutek
usg tylko u dr marcinskiego poniewaz inne diagnozy sa do bani - a wiem co mowie bo mam same chore i stare zwerzaki i lekarzy przeselekcjonowalam sporo i w roznych sytacjach

w pierwszej kolejnosci nalezy zrobic krew i reszte badan zanim podejmie sie interwencje chirurgiczna

antoninaśnieżka

 
Posty: 137
Od: Pon sty 04, 2010 22:32

Post » Śro lis 10, 2010 11:27 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

antoninaśnieżka pisze:
dota&koka pisze:witajcie.
w pierwszej kolejności trzeba pozbyć się guzów.jutro moja wetka ma podać mi namiary do kolegi po fachu,który móglby wykonać taką operację.


Rozmawialam z agnieszka i asia na temat przejecia koteczki od ciebie
mam doskonalego weterynarza chirurga ktory " robi " wszysykie moje stare zwierzaki
Nazywa sie dr olkowski arkadiusz i przyjmuje na sggw oraz w swojej prywatnej klinice w milanowku - ostatnio zrobil laparotomie koteczki Wiery ze skierniewic ktora byla w koszmarnym stanie - wybudzila sie i wiem co jej jest - robil mi takze psy - stare i chore z guzami sutek wiec nie jest to tylko gole slowo przemawiajace za tym wetem
Lepiej zeby zrobil to weterynarz ktory ma na swoim koncie mnostwo trudnych operacji i jest dobrym diagnosta

Przedew wszystkim trzeba zrobic usg oraz rtg pluc - rtg pluc wyklucza przezuty ktore szczegolnie lubia guzy sutek
usg tylko u dr marcinskiego poniewaz inne diagnozy sa do bani - a wiem co mowie bo mam same chore i stare zwerzaki i lekarzy przeselekcjonowalam sporo i w roznych sytacjach

w pierwszej kolejnosci nalezy zrobic krew i reszte badan zanim podejmie sie interwencje chirurgiczna


Antoninaśnieżka! :1luvu: - bardzo Ci dziękujemy za fachowe porady i chęć pomocy kotce - mam nadzieję, że Dota&koka i Agnieszka zrobią tak, jak radzisz!!!!!

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Śro lis 10, 2010 12:54 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

:ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Obrazek Obrazek

Catnaperka

 
Posty: 4734
Od: Wto paź 12, 2010 10:28
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lis 10, 2010 15:16 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

witajcie
kotka czuje się już o niebo lepiej.absolutnie nie ma już ataków duszności.jest żywsza,weselsza,powoli zapuszcza się w dalsze rejony mieszkania-sztywnieje na widok któregoś z psiaków,ale już nie prycha.czyli przyzwyczaja się do ich obecności.
dziś idziemy na trzecią dawkę antybiotyku,a że kotka znacznie lepiej się czuje,przy okazji oproszę o wyczyszczenie uszków-w środku jest dosłownie smoła.
apetyt jej dopisuje,nadal karmimy ją rc.
jeśli chodzi o diagnozowanie,na razie koncentrowaliśmy sie na poprawie jej ogólnego stanu.
jeśli kotka mogłaby nadal u nas wygrzewać dopoinkę,a antoninaśnieżka wyraziła zgodę na wzięcie nas pod swoje doświadczone skrzydełko,było by wspaniale.
mam samochód,tym samym mogę jeździć z kotką na badania gdzie tylko będzie trzeba.
Ostatnio edytowano Pt lis 19, 2010 8:05 przez dota&koka, łącznie edytowano 1 raz

dota&koka

 
Posty: 11
Od: Wto kwi 06, 2010 15:28
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 10, 2010 15:39 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

:dance2: :ok:
Obrazek
Obrazek Obrazek

Catnaperka

 
Posty: 4734
Od: Wto paź 12, 2010 10:28
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lis 10, 2010 16:03 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

dota&koka pisze:witajcie
kotka czuje się już o niebo lepiej.absolutnie nie ma już ataków duszności.jest żywsza,weselsza,powoli zapuszcza się w dalsze rejony mieszkania-sztywnieje na widok któregoś z psiaków,ale już nie prycha.czyli przyzwyczaja się do ich obecności.
dziś idziemy na trzecią dawkę antybiotyku,a że kotka znacznie lepiej się czuje,przy okazji wyczyścimy uszka-w środku jest dosłownie smoła.
apetyt jej dopisuje,nadal karmimy ją rc.
jeśli chodzi o diagnozowanie,na razie koncentrowaliśmy sie na poprawie jej ogólnego stanu.
jeśli kotka mogłaby nadal u nas wygrzewać dopoinkę,a antoninaśnieżka wyraziła zgodę na wzięcie nas pod swoje doświadczone skrzydełko,było by wspaniale.
mam samochód,tym samym mogę jeździć z kotką na badania gdzie tylko będzie trzeba.


no to bosko po prostu!!!!!!!! :piwa:

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Śro lis 10, 2010 16:24 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

wrociłyśmy od wetki.Lola dostała antybiotyk i witaminy.Pani doktor zwróciła mi uwagę,że kotce pięknie zaczęła lśnić sierść :) wraca nam dziewczyna do zdrowia :)
dostała saszetki puriny.niunia nie ma praktycznie zębów :(ale z suchym świetnie sobie radzi.
czekam na antoninęśnieżkę,na hasło czy zechce nam pomóc.
w piątek następny antybiotyk.
Ostatnio edytowano Pt lis 19, 2010 8:06 przez dota&koka, łącznie edytowano 1 raz

dota&koka

 
Posty: 11
Od: Wto kwi 06, 2010 15:28
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 10, 2010 16:28 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

ja fcem zdjęcia!!!!!!!!!!!!!! fcem, fcem.... - nawet się domagam!!!!!! :P

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 241 gości