Budki dla kotów wolnożyjących Łódź

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 27, 2014 12:19 Re: Budki dla kotów wolnożyjących Łódź aktualizacja 2013 str

Femka pisze:Boszsz, prosiłam błagałam, żeby krzyczeć, jak się kasa skończy? Jak grochem o ścianę :evil:
wysyłam trochę pieniędzy :lol:


Anetka, dzięki :1luvu:. Będzie w skarpecie jak się potrzeba zdarzy.

Anna61 pisze:Tutaj ogłoszenie o styropianie http://tablica.pl/oferta/styropian-ciet ... be99152a1c


Aniu, ale ten styropian, to nie dość, że cienki, to jeszcze w malutkich kawałkach. Z tego nic nie zrobimy.
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 27, 2014 13:22 Re: Budki dla kotów wolnożyjących Łódź aktualizacja 2013 str

pisiokot pisze:Lidziu, myślałam o kurtynkach, ale na razie niech się koty przyzwyczają do budek. W tej kamienicy mieszka pani, która te koty dokarmia, TZ umówił się z nią, że da jej drugi klucz od piwnicy. Będzie im tam stawiała jedzenie (teraz stawia miseczki w korytarzu), no i poobserwuje czy koty zasiedliły domki.
A ta wykładzina, o której piszesz to pod budki by się nadawała ?


JA tę wykłądzine kładę na beton, albo najpierw cienki styropian (jak znajdę taki z opakowań) i potem ta wykładzina.
I na tym dostają jedzenie. Przynajmniej nie jest im tak zimno w łapki jak siedzą i jedzą.

A kurtynki na początek daje takie, żeby były tylko z boku, żeby się właśnie przyzwyczaiły do czegoś dyndającego. Jak się daje te ofertówki, które są przezroczyste to dość szybko się przyzwyczajają.

A najfantastyczniejsze jest to, ze mają swoja przestrzeń. Bo to zawsze można choćby suche postawić na stałe w zasobniku. Wtedy człowiek nie jest tak bardzo uwiązany. Odkąd mam takie w piwnicy już się tak nie martwię, ze będą głodne. Postawiłam 3 wielkie i nawet kilka dni mogą zostać bez mokrego.
Ja tak przyszłościowo:))

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon sty 27, 2014 13:33 Re: Budki dla kotów wolnożyjących Łódź aktualizacja 2013 str

Lidka pisze:JA tę wykłądzine kładę na beton, albo najpierw cienki styropian (jak znajdę taki z opakowań) i potem ta wykładzina.
I na tym dostają jedzenie. Przynajmniej nie jest im tak zimno w łapki jak siedzą i jedzą.

no tak, słusznie.
co do karmienia, to w tej kamienicy mieszka pani na emeryturze, która codziennie do nich zagląda. Kotylion dofinansował ja kilkoma kilogramami karmy, pani była wniebowzięta. Mam nadzieję, że koty też :wink:
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 01, 2014 16:27 Re: Budki dla kotów wolnożyjących Łódź aktualizacja 2013 str

Przedwczoraj zadzwoniła pani z Chojen (okolice Ronda Broniewskiego) z prośbą o dwie duże budki. Razem z koleżanką karmią sześć kociastych zamieszkujących okoliczny pustostan.
Przekazałam zamówienie TŻ-owi, a on na to: "I znowu będę w sobotę w piwnicy siedział :evil:. A to wszystko przez Anetę, bo jakby nie przysłała pieniędzy to by się pewnie nikt nie zgłosił. " :mrgreen:.
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lis 15, 2017 10:46 Re: Budki dla kotów wolnożyjących Łódź aktualizacja 2013 str

Chciałabym tu podziękować pisokotkom za budki.
Miesiąc temu dostałam dwie podwójne, dla dwóch kocich rodzin w różnych miejscach.
Jedna oficjalnie stoi i korzysta z niej kocia rodzinka, zdjęcie będzie jak znajdę chwilkę aby tam podejść.
Z drugą mam trochę kłopotu, oficjalnie jej nie ma i nie podchodzę w jej pobliże, koty karmie w innym miejscu, aby nie zwracać na nią uwagi postronnych, więc nie wiem czy uda mi się zrobić jej zdjęcie.

Wielkie dzięki :201494 za te budki, bo wiem, że już praktycznie nie robicie budek, a te zrobiliście dla kocich rodzin specjalnie, poświęcając swój czas.
Dziękuję też Femce za sponsoring styropianu.

p.s. W podziękowaniu mogę wam dać kota :mrgreen:
„Dla zwierząt wszyscy ludzie to naziści, a ich życie – to wieczna Treblinka”. -Isaac Bashevis Singer

"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy!"
- Ryszard Riedel, Mirosław Bochenek

“Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy, za pieniądze, których nie mamy, żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.” — Dave Ramsey
https://www.gismeteo.ru/weather-lodz-3203/

iwcia

 
Posty: 9144
Od: Czw kwi 28, 2005 6:52
Lokalizacja: Miasto włókienników :)

Post » Śro lis 15, 2017 12:03 Re: Budki dla kotów wolnożyjących Łódź aktualizacja 2013 str

dzięki, zatrzymaj se :lol:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 219 gości