SHKRP czy PZF?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 06, 2006 12:37

SHKRP nie zostało wykluczone z FIFE za "machlojki i przekręty", ale w wyniku prywatnej akcji kilku obecnych członków zarządu Felis Polonia i jednego sędziego. Samo wykluczenie odbyło się z naruszeniem WSZELKICH regulaminów samej FIFE, ale to inna piosenka. Jeszcze inna to przyjęcie czegoś, co samo siebie nazywa Felis Polonia do FIFE, gdyż żadna organizacja o takiej nazwie nie istnieje w Polsce, a Krajowy Rejestr Sądowy nic o niej nie wie. Jak można przyjąć w poczet członków coś, co NIE ISTNIEJE? Jednak można było i to jest największe świństwo, jakiego dopuściła się FIFE i Felis Polonia. Nie ma w języku ludzi cywilizowanych słów, którymi można dostatecznie obelżywie określić takie działania. Dlatego większość uczciwych hodowców w Polsce, jak i w innych państwach nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Mam zaszczyt należeć do tego grona.

amal63

 
Posty: 25
Od: Sob sty 10, 2004 23:34

Post » Pon lut 06, 2006 20:46 Felis

Uprzejmie proszę pofatygować się i kliknąć w adres podany w moim poście. Tam wszelkie informacje o Federacji Klubów :) . Byłam w maju 2005 na wystawie w Łodzi, gdzie było kilka osób z Zarządu FIFE i słyszałam, co mówili i jakie przytaczali argumenty. Pozdrawiam
iramis

Beitiris

 
Posty: 4
Od: Pon sty 30, 2006 18:14
Lokalizacja: stolica

Post » Pon lut 06, 2006 21:00

Ja tylko chciałam zauważyć, że jeśli już koniecznie musicie, to jest od tego osobne podforum :arrow: FPL.
To na pewno nie jest miejsce na takie przepychanki, jeśli w ogóle powinny się gdziekolwiek odbywać publicznie.

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 06, 2006 21:06

amal63 pisze:SHKRP nie zostało wykluczone z FIFE za "machlojki i przekręty", ale w wyniku prywatnej akcji kilku obecnych członków zarządu Felis Polonia i jednego sędziego. Samo wykluczenie odbyło się z naruszeniem WSZELKICH regulaminów samej FIFE

:roll: :roll: :roll:
czyżby czyżyk??
amal63 pisze:Jeszcze inna to przyjęcie czegoś, co samo siebie nazywa Felis Polonia do FIFE, gdyż żadna organizacja o takiej nazwie nie istnieje w Polsce, a Krajowy Rejestr Sądowy nic o niej nie wie. Jak można przyjąć w poczet członków coś, co NIE ISTNIEJE? Jednak można było i to jest największe świństwo, jakiego dopuściła się FIFE i Felis Polonia.

a skąd taka opinia??

amal63 pisze:Nie ma w języku ludzi cywilizowanych słów, którymi można dostatecznie obelżywie określić takie działania. Dlatego większość uczciwych hodowców w Polsce, jak i w innych państwach nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Mam zaszczyt należeć do tego grona.

no to jestem niecywilizowana i nieuczciwa, hmmm 8)

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob sie 30, 2008 10:14

Na stronie 14 remkey dał link do bardzo fajnie zrobionej tabelki. Czy ma może ktoś taką tylko aktualną?

mysza_87

 
Posty: 85
Od: Sob sie 09, 2008 8:26
Lokalizacja: Pabianice k. Łodzi

Post » Wto paź 07, 2008 8:06

Teraz to juz wszystko nieaktualne, a jak czytam regulaminy to PZF ma znacznie bardziej restrykcyjny niż kluby polskie zrzeszone w FIFE np Jedynka itd. Uważam że przynajmniej teoretycznie PZF ingeruje za bardzo. Np. młoda kotka hodowlana musi byc pokryta przy maksymalnie 3 rui, koty nie przeznaczone do hodowli musza być wykastorwane przed wstąpieniem do klubu, wszystkie koty musza być zachipowane, przed wstapieniem trzeba przedstawić komplet dokumentów że koty nie są chore ani nosicielami kociej białaczki i takich tam. To ostatnie jest o tyle bez sensu że może w chwili wstąpienia kot nie będzia akurat rozmnażany czy nie będzie brał udziału w wystawach.

avocado

 
Posty: 42
Od: Nie wrz 21, 2008 16:52

Post » Sob mar 20, 2010 17:24 Re: SHKRP czy PZF?

Mam pytanie dotyczące tematu. Czy mają kota tzw"na kolanka" też powinnam rejestrować w jakimś związku? Czy jest to koeniecznie tylko w przypadku kotów hodowlanych i wystawowych? Szczerze mowiąc nie mam pojęcia na czym to polega. Jak ktos wytłumaczy to będę wdzięczna :)

paula__

 
Posty: 25
Od: Sob mar 13, 2010 12:18

Post » Sob mar 20, 2010 17:41 Re: SHKRP czy PZF?

paula__ pisze: jest to koniecznie tylko w przypadku kotów hodowlanych i wystawowych


Własnie tak.
www.fundacjafelis.org
na FB: Foondacja Felis
KRS 0000228933 - podaruj nam 1%

Kasia D.

 
Posty: 20244
Od: Sob maja 18, 2002 13:40
Lokalizacja: Lublin i okolice

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ankacom, skaz i 173 gości