Łódź i dobrze zaopatrzone sklepy zoologiczne

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 21, 2010 12:18 Łódź i dobrze zaopatrzone sklepy zoologiczne

Jak w temacie, jeśli znacie jakiś fajny sklep zoologiczny w którym da radę kupić mniej znaną karmę, a nie tylko royal, whiskas, purina, a zwłaszcza w którym pojawiają się karmy ekologiczne holistyczne to proszę podajcie namiary (dzielnica, ulica).
Ja na początku myślałam, że Kakadu w Manufakturze jest dobrze zaopatrzone, ale jak dowiedziałam się które karmy są warte uwagi to stwierdzam, że są słabo zaopatrzeni :? Przez internet nie zawsze jest nam po drodze, szczególnie gdy potrzebujemy małą paczkę karmy na próbę, nieraz koszt wysyłki jest taki prawie jak koszt karmy albo przewyższa, dlatego ja np jestem bardzo zainteresowana tym czy gdzieś można kupić coś więcej ponad standard sklepowy.
Zapraszam do dzielenia się opiniami :)
Obrazek

Obrazek

shalom

 
Posty: 6820
Od: Pon wrz 06, 2010 22:14
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw paź 21, 2010 12:27 Re: Łódź i dobrze zaopatrzone sklepy zoologiczne

Takie bardzo ekologiczne karmy holistyczne można kupić u p. Magdy Rutkowskiej (jest rehabilitantką zwierzęcą, weganką i w ogóle osobą bardzo proekologiczną.). Wiem, że sprzedaje takie karmy, rozmawiałyśmy o nich, pokazywała mi je. Wtedy (tj. w sierpniu) miała głównie dla psów, ale wiem, że firma, z której je sprowadza robi też dla kotów. Trzeba by zapytać, może można coś zamówić za jej pośrednictwem.
Ma gabinet w domu, przy ul. Zaolziańskiej, to jest niedaleko Szpitala im. Kopernika i Ronda Lotników Lwowskich.
tel. do niej: 609.023.990
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 21, 2020 15:05 Re: Łódź i dobrze zaopatrzone sklepy zoologiczne

odkopuje.
Znalazłem bardzo dobrze zaopatrzony sklep z karmą zarówno suchą jak i mokrą. I dośc tani jak na stacjonarkę.
https://pl-pl.facebook.com/pupil.sklep/
http://www.pupilsklep.pl/
Nie wiem jak z asortymentem na Łódź, ul. Marysińska 86 ale na Limanowskiego 95
Z tego co widziałem sa po dwa rodzaje applawsa i purizona suchego oraz
animonda carny, macs (na ukończeniu), bozita, smilla, feringa i sporo innych

GPR

 
Posty: 8
Od: Śro lut 05, 2020 19:50




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 280 gości

cron