Mieszkają w lesie- Maurycy pilnie potrzebuje pomocy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 06, 2010 9:42 Re: Mieszkają w lesie jedzą suchy chleb błagają o pomoc

trzymajcie sie biedulki!
Obrazek

Anusia

 
Posty: 3763
Od: Pon sie 25, 2003 15:45
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Post » Śro paź 06, 2010 13:04 Re: Mieszkają w lesie jedzą suchy chleb błagają o pomoc

http://www.zwierzecytelefonzaufania.str ... index.html
takie cos znalazlam na terenie Szczecina... moze oni by umieli pomoc?
Obrazek

Anusia

 
Posty: 3763
Od: Pon sie 25, 2003 15:45
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Post » Śro paź 06, 2010 13:44 Re: Mieszkają w lesie jedzą suchy chleb błagają o pomoc

martaslupsk pisze:
monika74 pisze:Niestety pani Sabina nie przyjmie tych kotów :cry: przyjmowane tylko są koty włascicielskie z aktualnymi szczepieniami i testami

To może mega pilna zbiórka na szczepienia i testy . Tylko na czas kwarantanny gdzie to kotki się podzieją? ehh nie mam pomysłu:/

Edit: Znalazłam coś takiego: http://www.lecznica.gdynia.pl/?id=7- też Gdynia....moze warto spróbować ,zadzwonić?

Dzwoniłam jest miejsce cene można ponegocjować tylko jest warunek - aktualne szczepienie :cry: przyjęcie było by możliwe dwa tyg po szczepieniu :(
Obrazek Obrazek

monika74

 
Posty: 3711
Od: Czw gru 25, 2008 14:45
Lokalizacja: Świnoujście

Post » Śro paź 06, 2010 13:49 Re: Mieszkają w lesie jedzą suchy chleb błagają o pomoc

Takie wymogi dobrze świadczą o miejscu. Nieszczepione koty niewiadomego pochodzenia to potencjalne zagrożenie. Dzieki takiemu podejściu i nasi „leśnicy” będą bezpieczni.
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro paź 06, 2010 13:58 Re: Mieszkają w lesie jedzą suchy chleb błagają o pomoc

co z kotami? dalej są w lesie? nie można ich tam zostawić!!!! nie można ich gdzieś przetrzymać aż do znalezienia domu? las jest niebezpieczny!!!!!1
gerardbutler
 

Post » Śro paź 06, 2010 15:11 Re: Mieszkają w lesie jedzą suchy chleb błagają o pomoc

gerardbutler pisze:co z kotami? dalej są w lesie? nie można ich tam zostawić!!!! nie można ich gdzieś przetrzymać aż do znalezienia domu? las jest niebezpieczny!!!!!1

gdyby było gdzie je przetrzymać nie siedziały by w lesie
Obrazek Obrazek

monika74

 
Posty: 3711
Od: Czw gru 25, 2008 14:45
Lokalizacja: Świnoujście

Post » Śro paź 06, 2010 15:13 Re: Mieszkają w lesie jedzą suchy chleb błagają o pomoc

jest coś już na oku? może lepsze już to schronisko? bo w tym lesie ich coś zagryzie
gerardbutler
 

Post » Śro paź 06, 2010 18:30 Re: Mieszkają w lesie jedzą suchy chleb błagają o pomoc

gerardbutler pisze:jest coś już na oku? może lepsze już to schronisko? bo w tym lesie ich coś zagryzie

Schron nigdy nie będzie dobrym rozwiązaniem, ale może lepszym niż te wszystkie zagrożenia w lesie. :(
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Śro paź 06, 2010 18:45 Re: Mieszkają w lesie jedzą suchy chleb błagają o pomoc

no nie wiem... w przypadku zagrozenia kot ma szanse czmychnac na drzewo...

schronisko to choroby...
Filemon, Nuteńka [*] kocham na wieki....
Franuś [*] w moim serduszku na zawsze
Dzwoneczku [*] Kochanie, pamiętam...
Bokiruniu [*] dziękuję...
Obrazek
Obrazek

Satoru

 
Posty: 11062
Od: Czw sie 21, 2003 13:32
Lokalizacja: Warszawa - Ochota

Post » Śro paź 06, 2010 18:51 Re: Mieszkają w lesie jedzą suchy chleb błagają o pomoc

ale jeśli to są domowe koty, to mogą sobie nie poradzić - ani nie uciekną, ani nic nie upolują.
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Śro paź 06, 2010 21:39 Re: Mieszkają w lesie jedzą suchy chleb błagają o pomoc

monika74 pisze:
martaslupsk pisze:
monika74 pisze:Niestety pani Sabina nie przyjmie tych kotów :cry: przyjmowane tylko są koty włascicielskie z aktualnymi szczepieniami i testami

To może mega pilna zbiórka na szczepienia i testy . Tylko na czas kwarantanny gdzie to kotki się podzieją? ehh nie mam pomysłu:/

Edit: Znalazłam coś takiego: http://www.lecznica.gdynia.pl/?id=7- też Gdynia....moze warto spróbować ,zadzwonić?

Dzwoniłam jest miejsce cene można ponegocjować tylko jest warunek - aktualne szczepienie :cry: przyjęcie było by możliwe dwa tyg po szczepieniu :(

No to zbieramy na szczepienia :!: :!: :!:
Ja deklaruję 40 zł (nie za wiele, bo sama mam całą kocią rodzinkę na tymczasie) i pomogę bazarkowo.

Kto jeszcze pomoże? Jak więcej osób da nawet po małej kwocie, to zbierze się wiele. Czasami 5 zł ratuje kotu życie!!

Czy naprawdę nie ma nikogo na Pomorzu, kto mógłby przetrzymać te koty w jakimś bezpiecznym miejscu przez dwa tygodnie?? To dla nich może jedyna szansa...
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Czw paź 07, 2010 7:49 Re: Mieszkają w lesie jedzą suchy chleb błagają o pomoc

Satoru pisze:no nie wiem... w przypadku zagrozenia kot ma szanse czmychnac na drzewo...

schronisko to choroby...

Niestety świnoujskie schronisko to nie tylko choroby praktycznie to miejsce nie jest przystosowane na przechowywanie kotów
Jest woliera w samym srodku boksów dla psów często się zdarza że kot przedostaje się przez siadkę prosto do pomieszczenia z psami
Koty nie mają możliwości wejścia do pomieszczenia mogą tylko przebywać na prowizorycznej wolierze na wolnym powietrzu
Obrazek Obrazek

monika74

 
Posty: 3711
Od: Czw gru 25, 2008 14:45
Lokalizacja: Świnoujście

Post » Czw paź 07, 2010 8:02 Re: Mieszkają w lesie jedzą suchy chleb błagają o pomoc

To, co piszesz o Świnoujskim schronisku to jakis koszmar! Jak koty przeżyją zimę na wolierze??? 8O

A wracając do kotów z lasu, to faktycznie ja też boję się, że coś je tam zagryzie. Skoro nie ma domu, to może poszukac jakiegoś innego azylu/ komórki/magazynu/ strychu?

Niestety, ja orientuję się tylko w okolicach W-wy i wiem, że tu niezłą opinię ma schronisko w Nasielku...

Alex405

 
Posty: 1600
Od: Pt lip 10, 2009 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 07, 2010 9:02 Re: Mieszkają w lesie jedzą suchy chleb błagają o pomoc

Jest DT do 25 pazdziernika koty mogą na ten czas zamieszkać w pomieszczeniu gospodarczym u mojej mamy niestety mogą tam być góra do 25 bo wtedy wracają sąsiedzi a to jest wspólne pomieszczenie i niestety sąsiedzi nie akceptują kotów
Bardzo proszę o pomoc w uzbieraniu pieniązków na szczepienia :oops: i na utrzymanie kiciusiów
Obrazek Obrazek

monika74

 
Posty: 3711
Od: Czw gru 25, 2008 14:45
Lokalizacja: Świnoujście

Post » Czw paź 07, 2010 9:19 Re: Mieszkają w lesie jedzą suchy chleb błagają o pomoc

przelew poszedl! :D


to akurat 2 tygodnie kwarantanny bedzie :D
Obrazek

Anusia

 
Posty: 3763
Od: Pon sie 25, 2003 15:45
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510, Seo-Ul-Jef i 236 gości