Re: Kazio-czerniak w oku,bardzo potrzebujemy megace.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 26, 2017 10:03 Re: Kazio-niewidomy kotek,z oczkami gorzej

Pod koniec kwietnia Kazik przeszedł zabieg usunięcia prawej gałki ocznej,leczenie kroplami nie przynosiło poprawy,dodatkowo kot zaczął tracić apetyt.Wet mówił,że ta usunięta gałka powinna się "rozpływać" a to co usunął było twarde,zrobili cytologie,podobno na 99% to czerniak,szkoda,że nie wysłali tego czegoś na badanie histopatologiczne,mimo,że miałam to obiecane.Może to naiwne,ale mam nadzieję,że wet jednak się pomylił,może to coś innego :oops:Przed zabiegiem Kazio miał prześwietlenie głowy ,tam też nosi odłamki śrutów :cry:
Nie dość,że 7 lat temu jakiś cymbał do niego strzelał,Kazik stracił wzrok to jeszcze teraz ten dziad mu się zrobił :cry: Przecież mógłby jeszcze żyć sobie dobrych kilka lat.
Teraz Kazio czuje się dobrze,wraca do swoich dawnych zachowań,chyba faktycznie bolało go to oko.W połowie czerwca mamy jechać na kontrolne badania i rtg płuc,bo na zdjęciu robionym na początku maja było widać coś ,czego nie powinno tam być.
Mam nadzieję,że Kazik będzie z nami jak najdłużej,boję się czasu gdy zaczną pojawiać się jakieś dodatkowe objawy,nie chcę żeby się męczył.Póki co chcę zapewnić mu życie bez stresu,niech sobie korzysta,dobrze,ze teraz jest ciepła pora roku.
Obrazek
Obrazek
Kazik zaraz po zabiegu i w ostatnich dniach. Prosimy o kciuki o jak najwięcej jeszcze wspólnego czasu :D

ewelina80

 
Posty: 341
Od: Wto lut 23, 2010 15:40

Post » Pt maja 26, 2017 14:05 Re: Kazio-niewidomy kotek,czerniak w oku.

:ok:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Pt maja 26, 2017 16:12 Re: Kazio-niewidomy kotek,czerniak w oku.

:ok: :ok: :ok: :ok: za Kazika :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt maja 26, 2017 16:28 Re: Re: Kazio-niewidomy kotek,czerniak w oku.

:ok: :201461

karolink

 
Posty: 1116
Od: Pon paź 09, 2006 20:40
Lokalizacja: Warszawa


Post » Pon maja 29, 2017 20:43 Re: Kazio-niewidomy kotek,czerniak w oku.

Kazik pozdrawia i ślicznie dziękuje za kciuki :D ,które bardzo nam pomagają,na razie samopoczucie Kazia nie jest złe,oby jak najdłużej nie było gorzej.
Pogoda dopisuje to i Kaziczek korzysta,wygrzewa się na słoneczku,w paprociach z tyłu domu ma swoje ulubione miejsce drzemki.
Obrazek
Kiedyś wet mi powiedział,że tak po miesiącu od zabiegu mogą,ale nie muszą pojawiać się już wznowy,Kazio jest równo miesiąc po...

ewelina80

 
Posty: 341
Od: Wto lut 23, 2010 15:40

Post » Pt cze 09, 2017 11:49 Re: Kazio-niewidomy kotek,czerniak w oku.

Piszę tu aby nie potrzebnie nie zaśmiecać.
Bardzo potrzebuję megace dla Kazika,do tej pory wspomagałam się mirtorem i jako tako działał.Ostatnio mam wrażenie ,że już słabiej,według mnie Kazio jest jeszcze w niezłej formie,tylko ten brak apetytu.Przed zabiegiem pod koniec kwietnia ważył 4800g,teraz na początku czerwca przytył,prawie wrócił do swojej wagi 5100g.W połowie czerwca jedziemy na kontrolne badania w tym rtg płuc ,te miesiąc temu były dobre,dlatego chcę jeszcze powalczyć i spróbować tego megace.Całe opakowanie jest drogie,ale może ktoś posiada i mógł by ''odstąpić '' jakąś część niewielką dla Kazika,może udałoby jeszcze ukraść dla niego trochę czasu... bardzo proszę :oops:

ewelina80

 
Posty: 341
Od: Wto lut 23, 2010 15:40

Post » Nie cze 11, 2017 17:02 Re: Kazio-czerniak w oku,bardzo potrzebujemy megace.

Nikt nie może nam pomóc?Szkoda :( Może,źle napisałam,mi chodzi tylko o malutka dawkę leku,żeby sprawdzić czy w ogóle na Kazika to megace działa,oczywiście nie za darmo.W przyszłym tygodniu poprosiłabym najwyżej weta o receptę na cale opakowanie,jeśli nie widziałby przeciwwskazań,tylko żeby to na niego jako tako działało.
W zachowaniu Kazia nie widać na razie choroby,korzysta normalnie z kuwetki czy w domu,czy też na zewnątrz,trochę śpi,trochę sobie chodzi po ogródku,interesuje się tym co dzieje się wokół niego,czasem się bawi,korzysta z drapaka,tylko ten słabiutki apetyt.Dlatego tak bardzo zależy mi żeby spróbować jeszcze z tym lekiem.

ewelina80

 
Posty: 341
Od: Wto lut 23, 2010 15:40

Post » Nie cze 11, 2017 17:09 Re: Kazio-czerniak w oku,bardzo potrzebujemy megace.

ewelina80 pisze:Nikt nie może nam pomóc?Szkoda :( Może,źle napisałam,mi chodzi tylko o malutka dawkę leku,żeby sprawdzić czy w ogóle na Kazika to megace działa,oczywiście nie za darmo.W przyszłym tygodniu poprosiłabym najwyżej weta o receptę na cale opakowanie,jeśli nie widziałby przeciwwskazań,tylko żeby to na niego jako tako działało.
W zachowaniu Kazia nie widać na razie choroby,korzysta normalnie z kuwetki czy w domu,czy też na zewnątrz,trochę śpi,trochę sobie chodzi po ogródku,interesuje się tym co dzieje się wokół niego,czasem się bawi,korzysta z drapaka,tylko ten słabiutki apetyt.Dlatego tak bardzo zależy mi żeby spróbować jeszcze z tym lekiem.


dlaczego źle? Może nikt z tych co zajrzał nie ma :-(

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Nie cze 11, 2017 17:23 Re: Kazio-czerniak w oku,bardzo potrzebujemy megace.

No może masz rację,ja ostatnio mam jakiegoś doła,stąd mój sposób pisania,bo co innego gdy kot choruje na coś co daje nadzieję na wyleczenie,a inaczej jest gdy wiem,że prędzej czy później przyjdzie nam się pożegnać :cry:

ewelina80

 
Posty: 341
Od: Wto lut 23, 2010 15:40

Post » Nie cze 11, 2017 17:43 Re: Kazio-czerniak w oku,bardzo potrzebujemy megace.

Mam Megace, mogę odstąpić.
Skąd jesteś?
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13707
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 12, 2017 8:46 Re: Kazio-czerniak w oku,bardzo potrzebujemy megace.

Dziękuje za odzew :D Napisałam Ci PW.

ewelina80

 
Posty: 341
Od: Wto lut 23, 2010 15:40

Post » Śro cze 14, 2017 17:24 Re: Kazio-czerniak w oku,bardzo potrzebujemy megace.

Kazia pisze:Mam Megace, mogę odstąpić.
Skąd jesteś?

Dzięki wielkie raz jeszcze za pomoc,jesteśmy Ci bardzo wdzięczni z Kaziczkiem :1luvu:
Gdybym mogła się kiedyś jakoś odwdzięczyć to pisz śmiało :D

ewelina80

 
Posty: 341
Od: Wto lut 23, 2010 15:40

Post » Śro cze 14, 2017 18:50 Re: Kazio-czerniak w oku,bardzo potrzebujemy megace.

Megace pojechało wczoraj, masz pw.
Daj znać jak dojdzie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13707
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 17, 2017 7:42 Re: Kazio-czerniak w oku,bardzo potrzebujemy megace.

Hej :D
Chciałam napisać ,że wczoraj listonosz przyniósł megace,dzięki wielkie :1luvu:

ewelina80

 
Posty: 341
Od: Wto lut 23, 2010 15:40

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kicalka, skaz i 227 gości