UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śląsku

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 15, 2010 17:37 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

Zofia&Sasza pisze:Proszę, ten watek jest ważny. Nie walmy OT

Masz rację :D
Przepraszam.
Ale czasem człowiek musi, bo się udusi :mrgreen:
Anna i tylko cztery koty :(

anna57

Avatar użytkownika
 
Posty: 13052
Od: Wto kwi 27, 2004 10:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro wrz 15, 2010 20:13 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

zaznaczam
Obrazek

Formica

 
Posty: 2094
Od: Wto kwi 12, 2005 12:05
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw wrz 16, 2010 17:19 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

mam pytanie czy u iki koty jeszcze sa? dlaczego nie można ich odebrać? przecież to znęcanie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zgłosić to do tozu czy straży dla zwierząt
gerardbutler
 

Post » Czw wrz 16, 2010 17:23 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

gerardbutler pisze:mam pytanie czy u iki koty jeszcze sa? dlaczego nie można ich odebrać? przecież to znęcanie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zgłosić to do tozu czy straży dla zwierząt

Polecam lekture poprzednich wątków na temat IKA6. Nie patrzyłam ale linki są zapewne na 1-szej stronie:)
Szkoda, że nie ma skanów z lecznic po odbiorze kociaków:( no nic może się pojawią:(

cangu

 
Posty: 1641
Od: Pt maja 09, 2008 21:17
Lokalizacja: Chrzanów

Post » Czw wrz 16, 2010 17:38 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

a powiedzcie jak oddawaliscie ice koty na dt to czemu nikt z nia do jej domu nie pojechał? z tego co nieraz czytalam na forum to ci co oddaja koty na tymczas sprawdzaja warunki w jakich ma przebywac kot nawet w schroniskach tak robia
gerardbutler
 

Post » Czw wrz 16, 2010 17:43 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

gerardbutler pisze:a powiedzcie jak oddawaliscie ice koty na dt to czemu nikt z nia do jej domu nie pojechał? z tego co nieraz czytalam na forum to ci co oddaja koty na tymczas sprawdzaja warunki w jakich ma przebywac kot nawet w schroniskach tak robia

Już o tym pisano. Fakt, że IKA 6 była forumowiczką uśpił czujność oddających...
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 16, 2010 20:25 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

zaznaczam
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pt wrz 17, 2010 14:28 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

No nie zdzierżę... cangu, odpuść sobie, bo się tylko ośmieszasz...
cangu pisze:(...) prawie Wam wierze.
Ale prawie i wątpliwości to jak dla mnie to za mało...
Nie jesteś pępkiem świata i sądzę, że nikomu tu specjalnie nie zależy na tym, żeby akurat Ciebie o czymkolwiek przekonać.
cangu pisze:Powodzenia bawcie się dalej sami:)
No właśnie... może wreszcie pożegnasz się grzecznie i na dobre, bo robisz z tej piaskownicy kuwetę...

Nov@

 
Posty: 538
Od: Pon maja 11, 2009 8:13
Lokalizacja: Mysłowice

Post » Pt wrz 17, 2010 15:07 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

Nie wiem po co wdajecie się w dyskusje z cangu, znam ją z innych wątków i śmiem twierdzić że jeszcze trochę a będzie z niej osoba pokroju IKI6. Cangu też nie wierzy weterynarzom :x i leczy koty na własną rękę. I jest do tego przekonana o swojej nieomylności w każdej kwestii.
Słuchajcie, czy ktoś wie ile kotów tam u IKI6 zostało? Czy można je odebrać? Rozumiem, ze jest zbyt mało rzetelnych dowodów żeby ją oskarżyć o znęcanie się nad zwierzętami?
I tak mi się faktycznie nasuwa- sprawdzamy DS, a prawie nikt nie sprawdza DT. Ja mam fatalne doświadczenia z TDT i przenigdy nie oddam do DT kota nikomu z Forum.
AnielkaG
 

Post » Pt wrz 17, 2010 15:12 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

AnielkaG pisze:Słuchajcie, czy ktoś wie ile kotów tam u IKI6 zostało? Czy można je odebrać? Rozumiem, ze jest zbyt mało rzetelnych dowodów żeby ją oskarżyć o znęcanie się nad zwierzętami?
I tak mi się faktycznie nasuwa- sprawdzamy DS, a prawie nikt nie sprawdza DT. Ja mam fatalne doświadczenia z TDT i przenigdy nie oddam do DT kota nikomu z Forum.

Nasuwa mi się dokładnie to samo... Choć nie byłabym tak radykalna, że "nigdy". Jak byłam kotów było 13 + kotka z kociakami (5 sztuk). Ile jest teraz - nie wiadomo. Na pewno wyjechał Czupurek. Z zabieraniem jest ten problem, że IKA6 nie będzie chciała wydać kota nikomu z Forum. :(
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 17, 2010 15:41 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

Z zabieraniem jest ten problem, że IKA6 nie będzie chciała wydać kota nikomu z Forum.

to może jakims podstępem? adopcja? przecież ona nie zna wszystkich z Forum...można przez osoby podstawione, albo przez interwencję TOZ? tylko jak zrobic żeby ona już nie brała kotów??
Choć nie byłabym tak radykalna, że "nigdy".

mam sprawdzone koleżanki na szczęście :)
AnielkaG
 

Post » Pt wrz 17, 2010 18:06 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

AnielkaG pisze:I tak mi się faktycznie nasuwa- sprawdzamy DS, a prawie nikt nie sprawdza DT.
Tu się zgadzam w zupełności, DT trzeba sprawdzać tak samo, jak DS.

AnielkaG pisze:Ja mam fatalne doświadczenia z TDT i przenigdy nie oddam do DT kota nikomu z Forum.
E? 8O
Nie rozumiem - w sensie że jak ktoś z forum, to na pewno zły i podły?
Chlory, Potwory & Psy
ObrazekObrazek Obrazek

"A house is not a home without a cat"

behemotka

 
Posty: 2155
Od: Sob maja 10, 2008 20:58
Lokalizacja: z Gdyni do Glasgow

Post » Pt wrz 17, 2010 18:25 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

behemotka pisze:
AnielkaG pisze:I tak mi się faktycznie nasuwa- sprawdzamy DS, a prawie nikt nie sprawdza DT.
Tu się zgadzam w zupełności, DT trzeba sprawdzać tak samo, jak DS.

AnielkaG pisze:Ja mam fatalne doświadczenia z TDT i przenigdy nie oddam do DT kota nikomu z Forum.
E? 8O
Nie rozumiem - w sensie że jak ktoś z forum, to na pewno zły i podły?

W sensie takim, że jak się komuś powierzy kocie życie to trzeba taką osobe dobrze znać.
Dobre intencje nie wystarczą by ktoś zajął się zwierzakiem dobrze.

cangu

 
Posty: 1641
Od: Pt maja 09, 2008 21:17
Lokalizacja: Chrzanów

Post » Nie wrz 19, 2010 9:09 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

W sensie takim, że jak się komuś powierzy kocie życie to trzeba taką osobe dobrze znać.
Dobre intencje nie wystarczą by ktoś zajął się zwierzakiem dobrze.

o i tu się pierwszy raz z cangu zgadzam
panuje takie przekonanie że jak ktoś jest z Forum to krzywdy kotu nie zrobi, no i IKA6 jest kolejnym przykładem że niestety to bardzo niebezpieczne złudzenie

mnie też nikt, oddając mi koty na tymczas, nie sprawdzał, co gorsza zdarzyło się że "dostałam" dwa kociaki i ... zero kontaktu, problem z głowy a los kociaków w moich rękach...
AnielkaG
 

Post » Nie wrz 19, 2010 12:41 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

AnielkaG pisze:panuje takie przekonanie że jak ktoś jest z Forum to krzywdy kotu nie zrobi, no i IKA6 jest kolejnym przykładem że niestety to bardzo niebezpieczne złudzenie
Dla mnie to oczywiste. Sama obecność na forum nie definiuje kogoś jako dobrego domu. Trzeba sprawdzać, nawet jeżeli się już miało dobre doświadczenia w przeszłości - przypomnę, że kilka osób wspomniało o udanych adopcjach IKI 6. Czyli nie zawsze "wydawała" koty za TM...

Swoją drogą, czy ktoś ma dowody na te udane adopcje? Kontakt z domami, zdjęcia etc? Bo jeśli to tylko na słowo IKI 6, może niepotrzebnie się silę na resztki opanowania :roll:
Chlory, Potwory & Psy
ObrazekObrazek Obrazek

"A house is not a home without a cat"

behemotka

 
Posty: 2155
Od: Sob maja 10, 2008 20:58
Lokalizacja: z Gdyni do Glasgow

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 496 gości