UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śląsku

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 15, 2010 7:12 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

CoToMa pisze:
cangu pisze:Iweta wklepała na forum opinie weta, czy mogę poprosić zamiast tego pustosłowia skan dokumentu, który
został przez weterynarza wydany? Zależy mi na tym by był to oryginał z podpisem weta i datą.
Druga sprawa czy mogę prosić zrzut ekranu np. tego rzekomego maila, który został wysłany dwa dni przed
odebraniem kotów?
Myśle, że tylu osobom zależy na dobrze kotów, że uda się te dwie rzeczy zorganizować.
Wierze Wam ale wolałabym mieć na wszystko tzw. papierki.
Jak same slusznie zauważyłyście zaufanie jest dobre ale kontrola jeszcze lepsza;)
I proszę również o skany innych opinii weterynaryjnych, np. dotyczące wszołów, chlamydii, pp itd.

Jeżli skany tych dokumentów już są na wątkach proszę o linki.
Uważam, że powinny się pojawić na pierwszej stronie wątku.


cangu, Ty prosisz o skany?
Więc dlaczego sama ich nie wklejasz w swoich wątkach?

Jeżeli potrzebujesz jakiś skan zapraszam na mój wątek z prośbą i skan,
wkleje lub uzasadnie dlaczego tego nie robie. A jeżeli ci chodzi o wątek BILLI (zapraszam na banerek poniżej)
Skany zostały wklejone z uzasadnieniem dlaczego nie zostały wklejone na rządanie pewnej
forumowiczki.

W polsce istnieje zasada domniemania niewinności, wina powinna być IKA udowodniona.
Zeznania świadków ok. ale powinny być i dowody.

Po przeczytaniu, że po jednej takiej nagonce dziewczyna z miau popełnia
samobójstwo :evil: Tym bardziej będę nalegać.

cangu

 
Posty: 1641
Od: Pt maja 09, 2008 21:17
Lokalizacja: Chrzanów

Post » Śro wrz 15, 2010 8:18 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

cangu pisze:
CoToMa pisze:
cangu pisze:Iweta wklepała na forum opinie weta, czy mogę poprosić zamiast tego pustosłowia skan dokumentu, który
został przez weterynarza wydany? Zależy mi na tym by był to oryginał z podpisem weta i datą.
Druga sprawa czy mogę prosić zrzut ekranu np. tego rzekomego maila, który został wysłany dwa dni przed
odebraniem kotów?
Myśle, że tylu osobom zależy na dobrze kotów, że uda się te dwie rzeczy zorganizować.
Wierze Wam ale wolałabym mieć na wszystko tzw. papierki.
Jak same slusznie zauważyłyście zaufanie jest dobre ale kontrola jeszcze lepsza;)
I proszę również o skany innych opinii weterynaryjnych, np. dotyczące wszołów, chlamydii, pp itd.

Jeżli skany tych dokumentów już są na wątkach proszę o linki.
Uważam, że powinny się pojawić na pierwszej stronie wątku.


cangu, Ty prosisz o skany?
Więc dlaczego sama ich nie wklejasz w swoich wątkach?

Jeżeli potrzebujesz jakiś skan zapraszam na mój wątek z prośbą i skan,

Już lecę :ok:

cangu pisze:Po przeczytaniu, że po jednej takiej nagonce dziewczyna z miau popełnia
samobójstwo :evil: Tym bardziej będę nalegać.

Ale już nie doczytałaś, że to ściema była... :?:
OUT OF ORDER Obrazek

pixie65

 
Posty: 17842
Od: Czw paź 20, 2005 9:53

Post » Śro wrz 15, 2010 8:25 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

cangu pisze:Jeżeli potrzebujesz jakiś skan zapraszam na mój wątek z prośbą i skan,
wkleje lub uzasadnie dlaczego tego nie robie. A jeżeli ci chodzi o wątek BILLI (zapraszam na banerek poniżej)
Skany zostały wklejone z uzasadnieniem dlaczego nie zostały wklejone na rządanie pewnej
forumowiczki.

Nie, nie chodzi mi o ten wątek...
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Śro wrz 15, 2010 8:28 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

Piggy65
A skąd wiesz o jakim przypadku ja pisze?
ty możesz lecieć TY i tak żadnych informacji odemnie nie uzyskasz.

Bardzo prosze nie zaśmiecać wątku i nie schodzić z tematu.
Wątek nie jest o mnie.
Mam nadzieję, że skany się wkrótce pojawią.

cangu

 
Posty: 1641
Od: Pt maja 09, 2008 21:17
Lokalizacja: Chrzanów

Post » Śro wrz 15, 2010 8:33 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

CoToMa pisze:
cangu pisze:Jeżeli potrzebujesz jakiś skan zapraszam na mój wątek z prośbą i skan,
wkleje lub uzasadnie dlaczego tego nie robie. A jeżeli ci chodzi o wątek BILLI (zapraszam na banerek poniżej)
Skany zostały wklejone z uzasadnieniem dlaczego nie zostały wklejone na rządanie pewnej
forumowiczki.

Nie, nie chodzi mi o ten wątek...

no to zapraszam na dany wątek, jeżeli nie jest za stary
i mam jeszcze dostęp do dokumentów wkleje je.

cangu

 
Posty: 1641
Od: Pt maja 09, 2008 21:17
Lokalizacja: Chrzanów

Post » Śro wrz 15, 2010 8:39 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

8O Yyyy... Przepraszam, a dlaczego niby mamy się tłumaczyć przed kompletnie nieznaną osobą, nie mającą żadnego związku ze sprawą? Bo się ustanowiła "adwokatem" innej osoby, której nigdy w życiu na oczy nie widziała? I z czego niby mamy się tłumaczyć? Tylko wolno i dużymi literami, bo ja chyba ciut niekumata...
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 15, 2010 8:46 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

Tak bo piszecie do wielu "obcych" osób nie mających związku ze sprawą!
To nie jest zamknięte forum.
Nie tylko do mnie, weźcie to prosze pod uwage.
Podważacie kompetencje i autorytet drugiej osoby.
Macie na to dokumenty jak same piszecie więc nic nie powinno stać na przeszkodzie
by je wkleić.

Zróbcie to prosze dla dobra zwierząt.
By zwierzęta nie trafiały już do tego strasznego DT:(

cangu

 
Posty: 1641
Od: Pt maja 09, 2008 21:17
Lokalizacja: Chrzanów

Post » Śro wrz 15, 2010 8:51 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

cangu pisze:Iweta wklepała na forum opinie weta, czy mogę poprosić zamiast tego pustosłowia skan dokumentu, który
został przez weterynarza wydany? Zależy mi na tym by był to oryginał z podpisem weta i datą.
Druga sprawa czy mogę prosić zrzut ekranu np. tego rzekomego maila, który został wysłany dwa dni przed
odebraniem kotów?
Myśle, że tylu osobom zależy na dobrze kotów, że uda się te dwie rzeczy zorganizować.
Wierze Wam ale wolałabym mieć na wszystko tzw. papierki.
Jak same slusznie zauważyłyście zaufanie jest dobre ale kontrola jeszcze lepsza;)
I proszę również o skany innych opinii weterynaryjnych, np. dotyczące wszołów, chlamydii, pp itd.

.


8O Jeśli zażyczy sobie takie skany Liwia_ to na pewno je dostanie ale nie widze powodu, zeby to robic bo Ty sobie tak życzysz. Tym bardziej, ze jak to sama napisałas," traktuje ten wątek w kategoriach wysoce rozrywkowych:)".... ja wręcz przeciwnie :roll:
Mój niewidomy i głuchy Boguś - MISTER niepełnosprawnych kotów Obrazek.... [*]

Iweta

 
Posty: 7427
Od: Czw cze 01, 2006 18:42
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Sosnowiec

Post » Śro wrz 15, 2010 8:55 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

Iweta pisze:
cangu pisze:Iweta wklepała na forum opinie weta, czy mogę poprosić zamiast tego pustosłowia skan dokumentu, który
został przez weterynarza wydany? Zależy mi na tym by był to oryginał z podpisem weta i datą.
Druga sprawa czy mogę prosić zrzut ekranu np. tego rzekomego maila, który został wysłany dwa dni przed
odebraniem kotów?
Myśle, że tylu osobom zależy na dobrze kotów, że uda się te dwie rzeczy zorganizować.
Wierze Wam ale wolałabym mieć na wszystko tzw. papierki.
Jak same slusznie zauważyłyście zaufanie jest dobre ale kontrola jeszcze lepsza;)
I proszę również o skany innych opinii weterynaryjnych, np. dotyczące wszołów, chlamydii, pp itd.

.


8O Jeśli zażyczy sobie takie skany Liwia_ to na pewno je dostanie ale nie widze powodu, zeby to robic bo Ty sobie tak życzysz. Tym bardziej, ze jak to sama napisałas," traktuje ten wątek w kategoriach wysoce rozrywkowych:)".... ja wręcz przeciwnie :roll:

Dobrze to nie róbcie tego dla mnie i teraz serio pisze bez ironii.
Przekonajcie tych, którzy nie wierzą i dalej oddają koty do IKA.
Nie róbcie tego dla mnie tylko dla kociaków.

cangu

 
Posty: 1641
Od: Pt maja 09, 2008 21:17
Lokalizacja: Chrzanów

Post » Śro wrz 15, 2010 9:11 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

cangu pisze:Podaje link:
viewtopic.php?f=1&t=110981&start=525

Iweta wklepała na forum opinie weta, czy mogę poprosić zamiast tego pustosłowia skan dokumentu, który
został przez weterynarza wydany? Zależy mi na tym by był to oryginał z podpisem weta i datą.
Druga sprawa czy mogę prosić zrzut ekranu np. tego rzekomego maila, który został wysłany dwa dni przed
odebraniem kotów?
Myśle, że tylu osobom zależy na dobrze kotów, że uda się te dwie rzeczy zorganizować.
Wierze Wam ale wolałabym mieć na wszystko tzw. papierki.
Jak same slusznie zauważyłyście zaufanie jest dobre ale kontrola jeszcze lepsza;)
I proszę również o skany innych opinii weterynaryjnych, np. dotyczące wszołów, chlamydii, pp itd.

Jeżli skany tych dokumentów już są na wątkach proszę o linki.
Uważam, że powinny się pojawić na pierwszej stronie wątku.
Pustosłowia? 8O
Zdjęcia są pustosłowiem? Bezpośrednie relacje z pierwszej ręki są pustosłowiem? Cytowanie słów samej IKI 6 też jest pustosłowiem?
Radzę zajrzeć do słownika celem zapoznania się z sensem tego pojęcia :roll:

JEDYNĄ osobą, która nie przedstawiła ŻADNYCH dowodów na COKOLWIEK popierającego jej słowa - jest IKA 6.

cangu pisze:Zeznania świadków ok. ale powinny być i dowody.
Są świadkowie (co najmniej trzy osoby), są dowody (zdjęcia, cytaty wypowiedzi samej IKI 6).

BTW: W sensie procesowym zeznania świadka są dowodem w sprawie. W przypadku jednego - jest to słowo przeciwko słowu, ale przy trzech niezależnych, niezwiązanych ze sobą osobach...

cangu pisze:Po przeczytaniu, że po jednej takiej nagonce dziewczyna z miau popełnia
samobójstwo :evil: Tym bardziej będę nalegać.
A masz jakieś dowody na to, że ktoś popełnił samobójstwo po jakiejś nagonce?

Zofia&Sasza pisze:8O Yyyy... Przepraszam, a dlaczego niby mamy się tłumaczyć przed kompletnie nieznaną osobą, nie mającą żadnego związku ze sprawą? Bo się ustanowiła "adwokatem" innej osoby, której nigdy w życiu na oczy nie widziała? I z czego niby mamy się tłumaczyć? Tylko wolno i dużymi literami, bo ja chyba ciut niekumata...
Też po niektórych wypowiedziach - zwłaszcza tych z serduszkami i aniołkami - mam wrażenie, że ze mnie ostatni matoł i czegoś najwyraźniej nie kumam. Fajnie mieć towarzystwo :D
Chlory, Potwory & Psy
ObrazekObrazek Obrazek

"A house is not a home without a cat"

behemotka

 
Posty: 2155
Od: Sob maja 10, 2008 20:58
Lokalizacja: z Gdyni do Glasgow

Post » Śro wrz 15, 2010 9:37 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

Zdjęcia równie dobrze mogły być zrobione zanim kociaki trafiły do
IKA6.
Dlaczego IKA ma pokazywać dowody swojej niewinności i bronić
się jeżeli nie me jednoznacznych niepodważalnych dowodów jej winy?
(skany wiarygodnych dokumentów)

Chce tylko dowód na to, że IKA pisała komuś na PW, że
koty są zdrowe i wogóle super wszystko gra a w tym samym czasie
koty były chore. Myśle, że nie tylko ja ale inni też chętnie zobaczą
te dokumenty.

To, że IKA czasami banialuki wypisuje nie czyni z niej jeszcze morderczyni zwierząt.
A już napewno nie powinno być na to dowodem.

Adwokat? hmmm może.... każdy oskarżony powinien go mieć.
Ale ja wbrew pozorom nie bronie IKI. Poprostu chce wiedzieć, czy
ja i inni mamy przed oczami prawde czy następną forumową nagonke.

cangu

 
Posty: 1641
Od: Pt maja 09, 2008 21:17
Lokalizacja: Chrzanów

Post » Śro wrz 15, 2010 10:58 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

cangu pisze:Zdjęcia równie dobrze mogły być zrobione zanim kociaki trafiły do
IKA6.
Eee... miałaś kiedyś kociaka na tymczasie? Masz choćby blade pojęcie, jak szybko rozwijają się maluchy?
Wystarczy spojrzeć na uszy i kształt głowy, żeby mieć pewność, że minęło kilka tygodni. Nawet ja to widzę, choć doświadczenie z kociętami mam niewielkie.

cangu pisze:Dlaczego IKA ma pokazywać dowody swojej winy i bronić
się jeżeli nie me jednoznacznych niepodważalnych dowodów jej winy?
(skany wiarygodnych dokumentów)
IKA 6 już pokazała dowody swojej winy :roll:
Napisała, że oddała kota do schroniska, napisała (i pokazała zdjęcia), że ma w jednopokojowym mieszkaniu 28 kotów - z których później, podczas kontroli i wizyt, zostało 13/14.

Nie musi się bronić. Właściwie to bym się zdziwiła, na razie w swoich wypowiedziach zajęta była głównie atakowaniem :? To, co napisała do tej pory, w zasadzie wystarczy, by ocenić jej podejście zarówno do zwierząt, jak i do kulturalnej dyskusji.

cangu pisze:Chce tylko dowód na to, że IKA pisała komuś na PW, że
koty są zdrowe i wogóle super wszystko gra a w tym samym czasie
koty były chore. Myśle, że nie tylko ja ale inni też chętnie zobaczą
te dokumenty.
A ja chcę czarnego cornish rexa. No i?

Dość tu zostało napisane i pokazane (po obu stronach), by myślący człowiek potrafił wyciągnąć wnioski i wyrobić sobie zdanie. Jeżeli nie jesteś w stanie tego zrobić... Uprzejmie nie zakończę. Nie chcę robić nagonki :mrgreen:

cangu pisze:To, że IKA czasami banialuki wypisuje nie czyni z niej jeszcze morderczyni zwierząt.
A już napewno nie powinno być na to dowodem.

Adwokat? hmmm może.... każdy oskarżony powinien go mieć.
Ale ja wbrew pozorom nie bronie IKI. Poprostu chce wiedzieć, czy
ja i inni mamy przed oczami prawde czy następną forumową nagonke.
Stwierdzenie "oddałam kota do schroniska" uważasz za banialuki? Cóż, taki brak wyczucia trudno skomentować :|

Nie nazwałam IKI 6 morderczynią. Oceniłam jej dom jako zły i nieodpowiedzialny - na podstawie JEJ WŁASNEGO PUBLICZNEGO OŚWIADCZENIA. Taki rozmiar liter wystarczy, żebyś wreszcie zobaczyła, na czym opiera się to całe "oskarżenie"?

Jeżeli masz wątpliwości, czy to prawda: pojedź do IKI 6. Zobacz, sprawdź, oceń. I propozycja ode mnie: znajdź sobie jakieś konstruktywne zajęcie, bo po wypowiedziach wnioskuję, że się strasznie nudzisz i szukasz dziury w całym.

BTW: nic nie wiem o poprzedniej forumowej nagonce. Skoro wyskakujesz z takim argumentem, masz na nią jakieś dowody?
Chlory, Potwory & Psy
ObrazekObrazek Obrazek

"A house is not a home without a cat"

behemotka

 
Posty: 2155
Od: Sob maja 10, 2008 20:58
Lokalizacja: z Gdyni do Glasgow

Post » Śro wrz 15, 2010 11:18 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

bohemotka ja rozumiem o co ci chodzi, wnoski
sobie już wyciągnęłam ale chce mieć 100 procentową pewność.
Jak narazie to widze tylko poszlaki.

Swoją drogą skoro opinie lekarskie są to
naprawde nie rozumiem dlaczego
jest taki ogromny problemem ze zeskanowaniem ich.

Co do kota oddanego do schroniska to inna sprawa.
Ja prosze o skany udowadniające kłamstwa IKI + choroby kotów.
Do oddania kota do schroniska IKA się przyznała sama, na to dowodu nikomu
nie potrzeba. Napisała szczerze co zrobiła, nie kłamała....

cangu

 
Posty: 1641
Od: Pt maja 09, 2008 21:17
Lokalizacja: Chrzanów

Post » Śro wrz 15, 2010 11:44 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

cangu pisze:bohemotka ja rozumiem o co ci chodzi, wnoski
sobie już wyciągnęłam ale chce mieć 100 procentową pewność.
Jak narazie to widze tylko poszlaki.
Chcesz mieć stuprocentową pewność - odwiedź IKĘ 6. Droga wolna i szeroka. Bo jeśli relacje trzech niezależnych świadków i dowody w postaci zdjęć uznajesz za "poszlaki", to całkowitą pewność zyskasz chyba tylko dzięki "veni, vidi".

Interpunkcji się nie czepiam, ale kultury wymagam. Zaimki drugiej osoby piszemy zwyczajowo dużą literą - zwłaszcza w wypowiedzi publicznej, zwłaszcza jeśli nie znamy rozmówcy.

cangu pisze:Swoją drogą skoro opinie lekarskie są to
naprawde nie rozumiem dlaczego
jest taki ogromny problemem ze zeskanowaniem ich.
Nie sądzę, aby to był problem, choć nie mam ze sprawą bezpośredniego związku. Po prostu nie widzę potrzeby oglądania obdukcji lekarskiej, dopóki IKA 6 nie przedstawi choćby najdrobniejszej, najmniejszej poszlaki na swoją dobrą wolę w tej sprawie. Do tego czasu wszelkie dalsze dowody - poza tymi, które już zostały zamieszczone - uważam za dodatek pro forma.

cangu pisze:Co do kota oddanego do schroniska to inna sprawa.
Ja prosze o skany udowadniające kłamstwa IKI + choroby kotów.
Do oddania kota do schroniska IKA się przyznała sama, na to dowodu nikomu
nie potrzeba. Napisała szczerze co zrobiła, nie kłamała....
Błąd. Kłamała. Później twierdziła, że odstawiła kota z przekonaniem, że ma już zapewniony inny dom stały :roll:

Cangu, w ogóle nie odpowiadasz na rzeczowe pytania :?
Nadal twierdzisz, że zdjęcia Mini i Agatki mogły być zrobione przez ich przyjazdem do Rudy?
Co z tą "nagonką", którą uparcie przywołujesz? Gdzie dowody na zaszczucie kogokolwiek?

I co na przykład z Tadziem, z Milką, z Tosią? Anabelp przekazała je na DT (jeśli dobrze kojarzę, razem z pieniędzmi na utrzymanie) i chciała poznać dalsze losy kociąt, dowody na leczenie Tosi. Uważasz, że IKA 6 nie ma obowiązku przedstawić dowodów na to, co zrobiła z tymi kotami?
Chlory, Potwory & Psy
ObrazekObrazek Obrazek

"A house is not a home without a cat"

behemotka

 
Posty: 2155
Od: Sob maja 10, 2008 20:58
Lokalizacja: z Gdyni do Glasgow

Post » Śro wrz 15, 2010 11:50 Re: Uwaga na dt w Rudzie Śląskiej u IKI6 !!! - część II

Jeśli chodzi o "problem" ze skanowaniem, to owszem - jest. Musiałabym pojechać do lecznicy na Wilanowie, pójść do lecznicy na Bielanach, wziąć wydruki z kompa, zeskanować i wrzucić. Dodatkowo musiałabym prosić koleżankę u której mieszka Adaś, żeby poszła do swojej lecznicy (Belgradzka), następnie odebrać od niej wydruk, zeskanować i wrzucić. Naprawdę, nie wymagaj ode mnie wykonywania tych czynności ze względu na Twoje widzimisię. Pracuję, mam 6 kotów i dwa psy. EOT
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 547 gości