UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śląsku

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 02, 2018 18:01 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

jak to kto? 8O
ten co mieszka w pobliżu i będzie mu się chciało
zawsze działa to w ten sam sposób


edit
chyba za ostro mi poszło
zmęczona jestem
przepraszam
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Śro maja 02, 2018 19:57 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

Nie każdy chce się angażować. Nie każdy umie postawić się i wejść do domu by zabrać kota. Do odzyskania kota trzeba bezczelności i determinacji.
Ale KK może kota wyciepać w nieznane gadając o adopcji i takich tam.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro maja 02, 2018 22:42 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

noooo, masz rację
albo ktoś realnie coś robi
albo lubi gadać .... ładnie

:201461
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Czw maja 03, 2018 17:01 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie maja 06, 2018 15:38 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie maja 06, 2018 20:11 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

Bardzo proszę, czy mógłby mi ktoś własnymi słowami napisać czy jest szansa na to, że skończy się ten proceder z dręczeniem kotów? Nie mam FB, tak bardzo na bieżąco też nie jestem :oops:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon maja 07, 2018 20:08 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

u KK nie skończy się chyba nigdy... tylko ciągłe nagłaśnianie, zgłaszanie jej osoby do róznych schronisk, DT, fundacji może ograniczyć proceder
została u niej kotka z młodymi...
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto maja 08, 2018 6:50 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

Ojej :placz: Miałam cień nadziei :(

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto maja 08, 2018 7:24 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

Czytam o tej IKA6 raz po raz od kilku lat...
I nie rozumiem, czemu nic nie można z tym zrobić.
Czytam też, że do takich miejsc wkraczają fundacje czy ekopatrole w asyście policji,
stało się tak nawet w przypadku byłej forumowiczki
(do której "sensacyjnie" weszli z reflektorami, nocą, co akurat jest bulwersujące).

Czyli można.
A tu nie można jakby :?
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4565
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Wto maja 08, 2018 8:43 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

mamaGiny pisze:u KK nie skończy się chyba nigdy... tylko ciągłe nagłaśnianie, zgłaszanie jej osoby do róznych schronisk, DT, fundacji może ograniczyć proceder
została u niej kotka z młodymi...

Skończy się. Jak umrze. I wtedy będzie jazda, żeby te wszystkie koty zabezpieczyć. Jak widać pogłoski sprzed 2 czy 3 lat o jej raku wątroby okazały się mocno przesadzone...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto maja 08, 2018 9:12 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

Violet mądrze pisze. Za to powinna wziąć się dobra fundacja, a najlepiej TOZ - z prawnikiem też dobrym.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto maja 08, 2018 10:20 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

Kiedyś na forum padł nick IKA6, w temacie zbieractwa. Wyszukałam i przeczytałam wszystkie wątki z nią w roli głownej, zemdliło mnie.
Zbieractwo to bardzo poważne zaburzenie, w polsce jeszcze mało się o tym mówi, choć szacuje się, że na świecie cierpi na nie ponad 30mln ludzi, na studiach miałam kilkanaście godzin dotyczących zbieractwa, niestety nie ma dobrej metody wyleczenia i w każdym przypadku wielomiesięczna-wieloletnia terapia.

Najgorsze przypadki są wtedy gdy chomik zbiera zwierzęta. Taka osoba nie potrafi dostrzec krzywdy jaką wyrządza swoim postępowaniem.

Jakoś pani Krystyna nie kwalifikuje się jako zbieraczka (wg.mojej opini)
Stawiam na poważną nerwicę z cechami natręctw, potrzebe udowadniania światu i sobie własnej wartości.
Ma skrzywiony obraz rzeczywistości, jednak jej działania osiągają cel- bycia szanowaną, podziwianą.
Ludzie reagujący agresją, niechęcią niestety również nakręcają ją do dalszych działań...
Najlepszym wyjściem byłoby gdyby to jej córka wniosła o przymusowe leczenie i zeznała prawdę co zapewne nie będzie miało miejsca.
Chyba żadna fundacja/organizacja tu nie pomoże, z tego co czytam wiekszość osób, które oddały jej kota, nie mają zamiaru interweniować, czyli brak dowodów, można tylko się domyślać ile kociaków ląduje w tym piekle.


Jeszcze taka ciekawostka, w którymś wątku wyczytałam, że pani Krystyna twierdzi, że była prokuratorem/pracowała dla rządu itp.
Moja kuzynka (prokurator) sprawdziła Krystna K. Nidgy nie figurowała w rejestrze ani prawników/prokuratorów, ani żadne agencji rządowej, sprawdziła aż 60 lat wstecz i nima nawet zbierzność nazwisk się nie trafiła.... :201436
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Wto maja 08, 2018 13:05 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

eweli77 pisze:Jeszcze taka ciekawostka, w którymś wątku wyczytałam, że pani Krystyna twierdzi, że była prokuratorem/pracowała dla rządu itp.
Moja kuzynka (prokurator) sprawdziła Krystna K. Nidgy nie figurowała w rejestrze ani prawników/prokuratorów, ani żadne agencji rządowej, sprawdziła aż 60 lat wstecz i nima nawet zbierzność nazwisk się nie trafiła.... :201436

to jest akurat dobra wiadomość
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro maja 09, 2018 6:17 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

dla tych bez FB - post od Ireny Gwóźdż - u niej jet obecnie kotka
"Sławna już-kotka z autobusu i jej historia....w kwietniu pojawia się post z apelem o pomoc dla niej,kotka chora,z podejrzeniem ciąży i śpiąca we wraku autobusu-daje go Anita Bensz.Od razu oferowałam pomoc,sterylkę,leczenie i DT :) Anita odrzuca moją propozycję,bo znalazła "doświadczoną"panią,która pozwoli urodzić kotce,wychowa maluchy i wyadoptuje-Krystyna K.sławna zbieraczka kotów :( próby tłumaczenia Anicie,prośby moje i innych-zero odzewu,totalny zlew.....kotka ląduje u zbieraczki-fakt okryty tajemnicą-na pytania gdzie jest kotka-Anita milczy....W sobotę odbieram telefon-tak,od Anity!!! i prośba czy wezmę tę kotkę,bo sławna Krystyna K. jest zgłoszona na policję i Anitka :( nie chce mieć żadnych problemów....ale koty tam się mają dobrze wg niej-była,widziała i koty źle nie wyglądały....kotka jest leczona(ale ok.24kwietnia było napisane,że kotka jest już zdrowa) z arogancją i lekceważeniem laska mnie pyta czy podjadę w połowę drogi i odbiorę z jej rąk,kotkę-bo ona nie da rady tak daleko jechać...z Bytomia do Katowic :D a w sumie,to laska nie ma teraz czasu na to i poszuka bliżej jakiegoś DT.....to tak w skrócie,ta rozmowa-krew mnie zalała,ciśnienie z 300 miałam chyba ;) migiem dzwonię do Magda Laskowska i zaczynamy działać,by wyrwać biegiem bidulę od zbieraczki :) telefony gorące,Anita ma w dooopie los kotki-najważniejsze,żeby jej nie ciągali na policję....dzięki Magdzie-spokojowi,opanowaniu i jej zaangażowaniu <3 udaje się łaskawie umówić z laską,żeby odebrać kotkę w niedzielę o godz.16.30-tylko laskę wpuści Krystyna do domu,nikomu innemu nie otworzy drzwi :( czekamy obie czy dojdzie odbiór do skutku....po czym okazuje się,że laska przed 16 zostaje wyrzucona z domu Krystyny,bez kota!!!! ale laska miała karton :D Mgdy oczywiście nie poinformowała o fakcie wcześniejszej wizyty u KK :( policja wezwana,inspektorka też.Magda osobiście odbiera kotkę-brudną,przerażoną,chorą i zasmarkaną,która ponoć nie chce jeść :( :( :( długo by pisać....
Kotka wypuszczona z transporterka,już u mnie-od razu zaczyna mruczeć i jeść :D dzo dzisiaj nie może się najeść <3 kochana,mrucząca przylepka <3 sierść fatalna,kicha ropskiem, charczy jak parowóz :( dostała mięsko,suchą i mokrą karmę,do tego convalescenta(oczywiście rozłożone porcje) i wszystko migiem znikało :D wczoraj zaliczyła veta-leczenie wdrożone od zaraz,usg nie potwierdziło ciąży...wypis z wizyty wkleję,bo zapomniałam z nerwów zabrać :( pomaganie,to mega ciężka i odpowiedzialna sprawa-niektórzy zamiast mózgów,mają chyba powietrze...i takich przypadków jest pełno-ludzi,którzy chcą tylko zrzucić i pozbyć się kłopotu-żywego,chorego kłopotu-jednocześnie pokazując się jako "zwierzolub/pomagacz" :( :( :(
nagle zniknęły pewne posty i niewygodne komentarze,zablokowałam Anitę,coby sobie nie psuć nawet nerwów-skupiam się na zwierzakach <3 Kotka jest chora,słodka i charakterna u veta :D dostaje leki,dobrą karmę,ma swoją izolatkę i spokój....i szuka teraz wsparcia i nowego,swojego IMIENIA!!! kto zechce zostać "matką chrzestną"??? licytujemy imię dla tej cudownej zezuli/szkielecika <3 startujemy od 20zł :) a gdyby ktoś chciał wesprzeć moją walkę o zdrowie tejj biedy u mnie-07 1050 1214 1000 0090 7635 0413 autostopowiczka
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro maja 09, 2018 6:21 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

i cytat z postu Magdy, dzięki ktorej kotka została dosłownie wyrwana z rąk KK
a KK wczoraj znowu proponowała dom dla kociąt...

" Panią Irenę burza odcięła od dostępu do internetu... "Wzięta z autobusu wyglądała dużo lepiej i nie była taka brudna" ...cytuję słowa Pani Anity,która wraz z chłopakiem czy mężem... czekała na dworze półtorej godziny aż wyjdę z kotką i jak przeczytała dokument,który sporządziłam u Pani Krystyny i upewniła się,że nie podałam tam jej danych pojechali do domu.Tutaj akurat ze słowami Pani Anity się zgadzam.Na zdjęciach zrobionych w autobusie nie była aż tak brudna Może Pani Krystyna zdobędzie się na odwagę i napisze coś w tym temacie.Śledzi post na bieżąco,sms-a z bezpodstawnymi pogróżkami potrafi napisać,gorzej z rozmową czy właśnie wypowiadaniem się pod takimi postami z oficjalnego konta...Taka inteligentna kobieta z Pani...Zapraszamy do udziału w dyskusji

Wczoraj rozmawiałam z Ireną, naprawdę tylko niezwykła determinacja Magdy i Ireny pozwoliły wyciągnąć tę kotkę z łap KK, niestety u niej znów są maluchy..
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, skaz i 202 gości