UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śląsku

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 11, 2018 21:13 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

Biedna Tosia, i biedni jej opiekunowie :(
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro mar 27, 2019 15:39 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

Ta kobieta nadal działa, dzwoni do ludzi z netu proponując pomoc, a potem nawija makaron na uszy jakie to dobre domki u niej znajdują.
Wczoraj prawdopodobnie właśnie tam pojechał kot z Rybnika - był u mnie na kastracji i przechowaniu, miał jechać do Bytomia, ul.Rycerska bodajże. Na do widzenia mówię pani, że Bytom/Ruda Śląska jest taka zbieraczka co z całej Polski koty zbiera, a potem znikają. Że nazywa się Krystyna Kaczmarczyk i żeby sobie sprawdzili na wszelki wypadek.
A dzisiaj telefon znajomej pani zawożącej, że kot tam chyba trafił, 30 kotów i warunki złe, a tak w ogóle to pani dzwoniąca dzisiaj już kilka kotów tam zawiozła.. .
WWW Wiejski Wątek Wycinankowy - zajrzyj koniecznie i pomóż! http://forum.miau.pl/viewtopic.php?uid=6671&f=1&t=168251&start=0
Gabinet weterynaryjny EWAWET Rydułtowy http://www.ewawet.pl Klikając na stronę pomagasz mi pozycjonowaniu i promocji mojego gabinetu :) Pomożesz?
Obrazek

bluerat

Avatar użytkownika
 
Posty: 5797
Od: Sob lis 26, 2005 16:34
Lokalizacja: Rydułtowy

Post » Śro mar 27, 2019 16:12 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

bluerat pisze:A dzisiaj telefon znajomej pani zawożącej, że kot tam chyba trafił, 30 kotów i warunki złe, a tak w ogóle to pani dzwoniąca dzisiaj już kilka kotów tam zawiozła.. .
A dlaczego te koty tam zawozi, skoro wie, że złe warunki?
Lub inaczej...skoro tam zawozi, to w jakim celu Ciebie informuje?
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13706
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 27, 2019 17:07 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

Kazia pisze:
bluerat pisze:A dzisiaj telefon znajomej pani zawożącej, że kot tam chyba trafił, 30 kotów i warunki złe, a tak w ogóle to pani dzwoniąca dzisiaj już kilka kotów tam zawiozła.. .
A dlaczego te koty tam zawozi, skoro wie, że złe warunki?
Lub inaczej...skoro tam zawozi, to w jakim celu Ciebie informuje?


Albo: jak wie, że kotów kupa i złe warunki, to czemu zostawia?
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw mar 28, 2019 11:37 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

bluerat pisze:Ta kobieta nadal działa, dzwoni do ludzi z netu proponując pomoc, a potem nawija makaron na uszy jakie to dobre domki u niej znajdują.
Wczoraj prawdopodobnie właśnie tam pojechał kot z Rybnika - był u mnie na kastracji i przechowaniu, miał jechać do Bytomia, ul.Rycerska bodajże. Na do widzenia mówię pani, że Bytom/Ruda Śląska jest taka zbieraczka co z całej Polski koty zbiera, a potem znikają. Że nazywa się Krystyna Kaczmarczyk i żeby sobie sprawdzili na wszelki wypadek.
A dzisiaj telefon znajomej pani zawożącej, że kot tam chyba trafił, 30 kotów i warunki złe, a tak w ogóle to pani dzwoniąca dzisiaj już kilka kotów tam zawiozła.. .

Ja pier.olę!
To imię i nazwisko mam wdrukowane w głowie na zawsze.
A nawet się zdarzyło, że udostępniała któregoś z moich znalezionych kotów.

Tylko co teraz z tymi kotami? Będą próbowali jakoś je odebrać?
Może trzeba tam wysłać jakiś TOZ albo Fundację :roll:
Obrazek Obrazek

sabianka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4668
Od: Śro lis 26, 2003 18:34
Lokalizacja: Rybnik

Post » Sob lis 16, 2019 13:16 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

Ostatnio pani Krystyna znów trochę się uaktywniła. Znów głośno się robi w jej sprawie na fb.
Doświadczyłam tego kolejny raz osobiście, kiedy to zadzwoniła oferując dom dla 5 działkowych kotów.
W rozmowie oczywiście, jak zawsze, wszystko picuś glanuś i cuda na kiju jak to kotkom będzie u niej dobrze.
No i już nie Ruda Śląska tylko Bytom.
Pisze informacyjnie, ku przestrodze.
I choćby nawet w rzeczywistości warunki u niej się poprawiły to ja osobiście nie uwierzę w to nigdy.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Nie maja 07, 2023 14:47 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

Ika6 czyli Pani Krystyna nie żyje.

angel.ek

 
Posty: 178
Od: Pt lip 16, 2004 17:13
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie maja 07, 2023 14:54 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

angel.ek pisze:Ika6 czyli Pani Krystyna nie żyje.

Przykro.
Co stanie się ze zwierzętami co u niej były?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55321
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie maja 07, 2023 18:49 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

angel.ek pisze:Ika6 czyli Pani Krystyna nie żyje.


To jest świetna wiadomość :)

To są (prawdopodobnie) ostatnie koty nad którymi się znęcała i szukają domów:
https://www.facebook.com/Bytomski.Porta ... tMPScL4CEl

monikah

 
Posty: 944
Od: Pt kwi 10, 2009 17:54
Lokalizacja: Pruszków

Post » Nie maja 07, 2023 20:28 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

ASK@ pisze:
angel.ek pisze:Ika6 czyli Pani Krystyna nie żyje.

Przykro.
Co stanie się ze zwierzętami co u niej były?


Mnie przykro nie jest.
Zbyt wiele słyszałam o niej i jej metodach leczenia, karmienia, opieki.
To po prostu informacja.
Z tego co wiem, koty zostały zabezpieczone.

angel.ek

 
Posty: 178
Od: Pt lip 16, 2004 17:13
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie maja 07, 2023 23:35 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

Niech jej piekło gorącym będzie. Tylko Lucyfera żal.
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon maja 08, 2023 0:24 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

https://www.facebook.com/tozradzionkow/ ... 29ECm64Gul

raport z interwencji.. zdjęcia też są.. :(
Opowieści o moich kociastych..
viewtopic.php?p=3620054#3620054

aamms

Avatar użytkownika
 
Posty: 28885
Od: Czw lut 17, 2005 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Pon maja 08, 2023 8:35 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

Link mi się nie otwiera, ale może i dobrze, bo przypuszczam, że zdjęcia drastyczne.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon maja 08, 2023 10:48 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

Niech jej ziemia ciężką będzie a diabli dobrze napala pod kotłem.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon maja 08, 2023 14:02 Re: UWAGA- IKA6 TO ANGALIA! Wątek ostrzegawczy, zły dt na Śl

A jednak obejrzałam zdjęcia. Przerażające :cry:

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 198 gości