Chrapkowo..wiosna, wiosna:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 02, 2010 23:46 Re: Chrapkowy wątek Luspy, czyli renowacja kocich bied :)

:1luvu: :kotek: fajne kocie towarzystwo:)
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8091
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt wrz 03, 2010 13:26 Re: Chrapkowy wątek Luspy, czyli renowacja kocich bied :)

sisay pisze::ryk: no tak, tyle obowiązków, kto by się tam szkolą przejmował :lol: :twisted:

Taak, niestety szkoła nie załapała się na miejsce przed kotami 8)
Obrazek POMÓŻ MU :arrow: Obrazek

Luspa

 
Posty: 2299
Od: Pt sie 29, 2008 20:26
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt wrz 03, 2010 15:20 Re: Chrapkowy wątek Luspy, czyli renowacja kocich bied :)

sisay pisze::ryk: no tak, tyle obowiązków, kto by się tam szkolą przejmował :lol: :twisted:


Taa :D A to co w szkole mówią, to ja to traktuję raczej jako sugestie :) Luspa, tobie też polecam :ryk:

asica15

 
Posty: 405
Od: Nie cze 06, 2010 13:26
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże

Post » Wto wrz 07, 2010 20:02 Re: Chrapkowy wątek Luspy, czyli renowacja kocich bied :)

Rok temu w zimę organizowałam domki dla kociaków chłopaka, któremu kotka okociła się pod oknem. Już wtedy proponowałam mu sterylizację, ale bąkał, że nie wie dokładnie czy kotka nie jest czyjaś itedeitede. Kociaki domy znalazły, zima się skończyła. Jakiś czas potem dowiedziałam się, że kotka miała kolejny miot. Kociaki się rozeszły i tak to jakoś minęło. Wczoraj miałam telefon, że chłopak decyduje się kotkę wysterylizować. No to ja, że oczywiście, pomogę złapać, dowieźć. Gościu zaczął coś mi jąkać, że to kociaki trzeba razem do klatki, bo ona karmi i ... Kociaki? Kotka miała 3 miot. 4 Kociaki :( A zima za pasem :x W sobotę jadę je obejrzeć, ew trochę odklepać, bo przy takiej pogodzie nie wiadomo jak ze zdrowiem i zobaczyć w jakim wieku. Tym razem jednak nie będę taka naiwna i najpierw zajmę się wysterylizowaniem kotki. Potem będziemy szukać domków.. Czemu ludzie sa tacy nieodpowiedzialni :roll:

W piątek natomiast idę na kotofoto do bobasów z Sienkiewicza :) Wszystkie już przerzuciły się na stały pokarm i będziemy powoli szukać ds. Tylko Hrabia stroi fochy, że butli nie ma ;)
Obrazek POMÓŻ MU :arrow: Obrazek

Luspa

 
Posty: 2299
Od: Pt sie 29, 2008 20:26
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto wrz 07, 2010 22:28 Re: Chrapkowy wątek Luspy, czyli renowacja kocich bied :)

Luspa jak masz aparat taką lustrzankę, czy jak to się zwie, to może kiedyś byś poskoczyła do naszych bezdomniaków na koto-foto??? Też zaczynam im szukać domków.... :kotek:
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8091
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro wrz 08, 2010 18:35 Re: Chrapkowy wątek Luspy, czyli renowacja kocich bied :)

Kocia Lady pisze:Luspa jak masz aparat taką lustrzankę, czy jak to się zwie, to może kiedyś byś poskoczyła do naszych bezdomniaków na koto-foto??? Też zaczynam im szukać domków.... :kotek:

Aparat mam zwykły i czasem z 30 zdjęć da się wybrać jedno, ale upragniony cel zawsze osiągamy ;) Jeśli będzie taka potrzeba i nie znajdzie się nikt z dobrym sprzętem, nie ma problemu, podskoczę do Was ;) :ok:
Obrazek POMÓŻ MU :arrow: Obrazek

Luspa

 
Posty: 2299
Od: Pt sie 29, 2008 20:26
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro wrz 08, 2010 18:40 Re: Chrapkowy wątek Luspy, czyli renowacja kocich bied :)

my też pozdrawiamy maluszki:) :1luvu: :kotek:
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8091
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt wrz 10, 2010 16:24 Re: Chrapkowy wątek Luspy, czyli renowacja kocich bied :)

Dzisiaj byłam u kociaków kolegi. Kociaki wcale 10 cm nie mają i za miłe to to też nie jest :roll: Wszystkie dzikusy, ale jeszcze do ułożenia. Zapchlone, dostały antyrobaka. Kotka jutro albo pojutrze jedzie na zabieg. Problem z kotami tam jest i to widoczny. Cały balkon jest opanowany przez dzieci tej kotki, które bez kontaktu z człowiekiem zdziczały :( . Jest jedna tri, ale ze złapaniem będzie duuuuży problem, bo wszyscy chodzą, że tak powiem: gromadnie :| Jest piękny rudy kocur, piękny pingwinek.. Ewidentnie wszystkie z miotów jednej kocicy. Takie biedulki :( :
ObrazekObrazek Przybysz z innej planety ;) Najsympatyczniejszy z całej czwórki.
ObrazekObrazek
Obrazek Kopiąco-gryząco-syczące zło wcielone :twisted:
Obrazek A ta piękna rudość zatopiła mi kła w palcu :evil:

A to piękna mamusia:
ObrazekObrazekObrazek Kotka jest przemiła i będziemy jej szukać domku. W weekend będzie ciachnięta.
Reszta kotów:
ObrazekObrazek Piękne dzikusy :( :(

Całe stadko mieszka na podwórku, a zima idzie wielkimi krokami...
Obrazek POMÓŻ MU :arrow: Obrazek

Luspa

 
Posty: 2299
Od: Pt sie 29, 2008 20:26
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt wrz 10, 2010 19:46 Re: Chrapkowy wątek Luspy, czyli renowacja kocich bied :)

Ale śliczne koteńki, trzeba coś wymyśleć na zimę, przynajmniej domki porobić...
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8091
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt wrz 10, 2010 19:49 Re: Chrapkowy wątek Luspy, czyli renowacja kocich bied :)

Domki mają pobudowane.. Jako takie ale są. Mamy nadzieję, że do zimy wszystkie kociaki znajdą DS albo chociaż DT :) Kocia Lady, co z domkami, które miały być budowane przez gimnazjalistów? Pamiętaj, że ja sobie zamówiłam 8)
Obrazek POMÓŻ MU :arrow: Obrazek

Luspa

 
Posty: 2299
Od: Pt sie 29, 2008 20:26
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt wrz 10, 2010 19:52 Re: Chrapkowy wątek Luspy, czyli renowacja kocich bied :)

Wiem, wiem dziś dostałam od Justynki płyty ze styropiananu, zbuduję sama ze dwa domki, jeden za blok dla Mruczeńki i spółki, a drugi u mnie w ogródku żeby kocie biedy miały gdzie się schować....a ile potrzebujesz domków???
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8091
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt wrz 10, 2010 20:18 Re: Chrapkowy wątek Luspy, czyli renowacja kocich bied :)

Najlepiej byłoby 2, a nawet 3, ale na razie to i jeden byłby zbawienny :roll:
Obrazek POMÓŻ MU :arrow: Obrazek

Luspa

 
Posty: 2299
Od: Pt sie 29, 2008 20:26
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt wrz 10, 2010 20:50 Re: Chrapkowy wątek Luspy, czyli renowacja kocich bied :)

Ok to od jutra biorę się za robotę i napiszę do pani z gimnazjum jeszcze... :kotek:
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8091
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt wrz 10, 2010 21:51 Re: Chrapkowy wątek Luspy, czyli renowacja kocich bied :)

Kocia Lady pisze:Ok to od jutra biorę się za robotę i napiszę do pani z gimnazjum jeszcze... :kotek:

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek POMÓŻ MU :arrow: Obrazek

Luspa

 
Posty: 2299
Od: Pt sie 29, 2008 20:26
Lokalizacja: Białystok

Post » Nie wrz 12, 2010 16:56 Re: Chrapkowy wątek Luspy, czyli renowacja kocich bied :)

Mamusia jest po zabiegu. Ma podejrzenie FIV :cry: :cry: W przyszłym tygodniu zrobimy dzieciakom testy :( :(

Wczoraj odwiedziłam sienkiewiczki. Dzieciaki nam porosły i już szukają domków stałych :) Jeśli ktoś ma chwilę czasu prosimy o pomoc w robieniu ogłoszeń :ok:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Na koniec dnia pojechałam do seniora Majka (ten z problemami urologicznymi). Skończył drugą dawnkę antybiotyku i wszystko wydaje się być na dobrej drodze :
Obrazek
Obrazek POMÓŻ MU :arrow: Obrazek

Luspa

 
Posty: 2299
Od: Pt sie 29, 2008 20:26
Lokalizacja: Białystok

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aneglamoro, Google [Bot], imatotachi, Majestic-12 [Bot] i 177 gości