[Białystok8]Prosimy o głosy w KRAKVEVECIE - 99 kociaków :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 08, 2010 20:23 Re: [Białystok8]morze kociąt prosi o głosy w Krakvecie:)

Kto będzie w czerwcu wspólnym kandydatem Miau i Dogo w konkursie schronisk KrakVetu ?
Ankieta aktywna do Wto Cze 15, 2010 19:25
Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami (andzelika1952) 18% 18% [ 35 ]
Kotkowo Białystok i Agata Kilon (aga&2) 40% 40% [ 78 ]
Pani Zofia i wrocławskie bezdomniaczki 41% 41% [ 80 ]

P. Agata i p.Zofai [prawie] łeb w łeb ! Jszzce przynajmniej 3 głosy :)

asica15

 
Posty: 405
Od: Nie cze 06, 2010 13:26
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże

Post » Wto cze 08, 2010 20:30 Re: [Białystok8]morze kociąt prosi o głosy w Krakvecie:)

Kurde, mogłam się zarejestrować miesiąc temu :/
To wszytstko wina mojego mózgu, który za każdym razem mowi: Nie Aśka, potem to zrobisz, masz jeszcze dużo casu :P
No, ale to tylko 3 głosy żeby to wygrać czy cośtam :)

asica15

 
Posty: 405
Od: Nie cze 06, 2010 13:26
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże

Post » Wto cze 08, 2010 21:01 Re: [Białystok8]morze kociąt prosi o głosy w Krakvecie:)

Chrapek w końcu przyjął antybiotyk :P Mam nadzieję, że nie jest za późno :( Ma biegunkę i nie wygląda najlepiej :cry: Ale ma też duuużo wolę życia i może to go uratuje :( To niesprawiedliwe.. :cry: :cry:
Obrazek POMÓŻ MU :arrow: Obrazek

Luspa

 
Posty: 2299
Od: Pt sie 29, 2008 20:26
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto cze 08, 2010 21:46 Re: [Białystok8]morze kociąt prosi o głosy w Krakvecie:)

asika5 pisze:C.D. WIELKIEGO MAŁEGO KOTKA czyt. WMK
Dziś byłam u weta z WMK ...i dalej bezpłciowy :ryk: :ryk: :ryk: zakupiłam kropelki do oczków bo strasznie mu ropiały, był bardzo grzeczny, spał sobie w kokonie gdy Bursztynek miał robiony mani/pedi - cure
Dziś przez WMK spóżniłam się do pracy marudził i marudził. Na szczęście jak ja wychodzę do pracy to zaraz przychodzi do niańczenia moja kochana mama :1luvu: więc mogę spokojnie pracować :ok:
No dobra to teraz fooooooooooooty :1luvu:
mniam mniam Obrazek

z pełnym brzuszkiem tuż po mniam mniam
Obrazek

ojej ale słodziak, jest przecudny trzymam kciuki :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto cze 08, 2010 21:53 Re: [Białystok8]morze kociąt prosi o głosy w Krakvecie:)

Dziś wróciłam do domu z tą oto damą
Obrazek
Obrazek

idę sobie a tu siedzi biedulka z zaropiałymi oczkami i brzuchem od razu zaczęła się tulić do mnie i mruczeć więc się nawet nie zastanawiałam na ręce i do domu:D Ze względu na WMK zamknęłam kicie w drugim pokoju, bo wygląda na chorą , a ona dostała takiej biegunki, że sasr... mi całą sypialnię (chociaż stała kuweta). Więc urządziwszy wielkie poranie :twisted:, podałam jej tabletkę przeciwbiegunkową i wymyśliłam, że jak zamknę ja w łazience (małe pomieszczenie) to może wtedy będzie załatwiać się do kuwety.
I udało się leży grzecznie w transporterku a kupę zrobiła do kuwety
Już z oczkami lepiej zakrapiam jej kropelki. Jutro sterylka
Kicia jest bardzo łagodna i miziasta no i prawie nie ma ząbków :( ale nie sądzę że to ze starości)

asika5

 
Posty: 1087
Od: Pon gru 15, 2008 21:52

Post » Wto cze 08, 2010 21:57 Re: [Białystok8]morze kociąt prosi o głosy w Krakvecie:)

Ojej ale bidka :(
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto cze 08, 2010 22:26 Re: [Białystok8]morze kociąt prosi o głosy w Krakvecie:)

Oj Asiu, nie ma to jak skombinować sobie kotka 8)

Ech, zaszaleliśmy w tym miesiacu:
Faktura ze Zwierzaka 776 zł, Faktura Z Białostoczku - 780 zł, no i nie zapominając o "drobnych wydatkach" 55 zł na Sikorskiego i ok 100zł w Medvecie :strach: :strach: :strach:
Dziś płaciłam rwąc włos z głowy :wink:
A skoro już miałam wychodne to byłam też na sesji foto u:
Małego Mru, który sobie przyszedł wczoraj do Medvetu (tu w wersji etno)
Obrazek
potem u kociaków, które pracowicie łowi Małgorzata J (dziś złowiły 4 :D ) Mamy więc pakiecik 4 uroczych tygrysków - roboczo Marmurki bo mają takie piękne wyraźne pręgi (zwłaszcza jedna malutka niunia :)
Takie śliczne:
Obrazek;Obrazek
Następnie u pani Teresy na Krętej. Pani pracuje na Kawaleryjskiej - w niedzielę na bazar gość przyniósł 4 maluchy. Próbował oddać, a że się nie udało to ... zostawił. Kićki 3 pingwinoidalne i jeden biało - rudy na doczepkę.
ObrazekObrazek
I, żeby nie było że mamy za mało kotów - jeszcze sesja na Mieszka I. Dwa maluchy które urodziły się w kontenerze na śmieci. Na szczęście pani Ela - dobra dusza zorientowała się, że tam są i zabrała do domu razem z kotką. Coś tak czuję, że jak się dzieci oddadzą to kotka będzie mogła tam zostać :D
ObrazekObrazek
A tu pod kić nieśmiały 8)
Obrazek
Obrazek 
:: Pomóż nam informować o 1% - zamieść w swojej stopce banerek - wklej do podpisu poniższy kod ::
Kod: Zaznacz cały
[url=http://kotkowo.pl/jedenprocent][img]http://kotkowo.pl/jedenprocent/kotkowo_jedenprocent.gif[/img][/url]

aga&2

 
Posty: 2840
Od: Sob gru 09, 2006 22:17
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto cze 08, 2010 22:37 Re: [Białystok8]morze kociąt prosi o głosy w Krakvecie:)

aga&2 pisze:... A skoro już miałam wychodne to byłam też na sesji foto u:
Małego Mru, który sobie przyszedł wczoraj do Medvetu (tu w wersji etno)
Obrazek


O tak byłam i widziałam prawdziwe cudo i jaki grzeczny i gadatliwy :1luvu:
Mały Mru zwie się Maurycy (przynajmniej tak P. Dorota do niego mówiła)

asika5

 
Posty: 1087
Od: Pon gru 15, 2008 21:52

Post » Wto cze 08, 2010 22:48 Re: [Białystok8]morze kociąt prosi o głosy w Krakvecie:)

asica15 pisze:
Marlenuś91 pisze:ale spryciule trzeba się dopatrzeć że jest ich 3 ;D


Oczywiście zagłosowałam


Pewna jesteś ? :mrgreen:


Dwa ? :roll:



http://kotkowo.pl/images/stories/10/06/ ... ie/004.JPG - widać że się kot zawstydził ;)

I ta ruda piękność ahh :1luvu: :1luvu:
Zagłosuj na KOTKOWO
viewtopic.php?f=1&t=112159

Marlenuś91

 
Posty: 55
Od: Wto kwi 21, 2009 15:51
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro cze 09, 2010 6:39 Re: [Białystok8]morze kociąt prosi o głosy w Krakvecie:)

Aga oddała się wczoraj mała tri pchełka ale telefon o nią wciąż dzwoni. Mam jeden wydaje mi się dobry domek chętny na malutką tri więc jeśli one są już do oddania to podaj mi namiar na DT to przekażę zainteresowanej.

monia3a

 
Posty: 2009
Od: Wto paź 16, 2007 13:00
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro cze 09, 2010 7:01 Re: [Białystok8]morze kociąt prosi o głosy w Krakvecie:)

witam
po drobnych perturbacjach - głos oddany
nasz mały rudzielec ma się w nowym domu znakomicie; dostał nowy drapak z domkiem i rozrabia, a miny nowych właścicieli były szerokobananowe jak mi o tym mówili więc jest ok :)

nonameuwb

 
Posty: 39
Od: Wto mar 09, 2010 8:25

Post » Śro cze 09, 2010 8:28 Re: [Białystok8]morze kociąt prosi o głosy w Krakvecie:)

Ależ rudasek miał szczęście że na was trafił.A co z mamunią?
BAMBI I TROLKA
Obrazek
"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym
dzieli się z innymi."

dorotak97

 
Posty: 3297
Od: Wto gru 23, 2008 11:52
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro cze 09, 2010 9:24 Re: [Białystok8]morze kociąt prosi o głosy w Krakvecie:)

z mamuśką jest mi jakoś trudniej się rozstać - bo to kot idealny po prostu :) ale może już się zbiorę w sobie i urządzę sesję foto na niebieskim kocyku (z przykazania p. agaty) i zobaczymy co się zadzieje :)

nonameuwb

 
Posty: 39
Od: Wto mar 09, 2010 8:25

Post » Śro cze 09, 2010 9:29 Re: [Białystok8]morze kociąt prosi o głosy w Krakvecie:)

To może warto "kota idealnego" zostawić u siebie? 8)
BAMBI I TROLKA
Obrazek
"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym
dzieli się z innymi."

dorotak97

 
Posty: 3297
Od: Wto gru 23, 2008 11:52
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro cze 09, 2010 10:10 Re: [Białystok8]morze kociąt prosi o głosy w Krakvecie:)

nonameuwb pisze:z mamuśką jest mi jakoś trudniej się rozstać - bo to kot idealny po prostu :)

:ryk: Skąd ja to znam. Saszki też jakoś oddać nie mogę ( już od ponad tygodnia dzwonię do Ani i Krzysia w sprawie foto i jakoś zadzwonić nie mogę :mrgreen: )
Mój Ci on ??? :1luvu: :ryk:

ellza1

 
Posty: 1528
Od: Pt kwi 18, 2008 9:14
Lokalizacja: Białystok

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], magnificent tree, Majestic-12 [Bot] i 506 gości