Chetni do akcji sterylizacja!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt cze 14, 2002 0:01

Tyle ile napisałam, to mogę się z tego wywiązać bezproblematcznie.
Ewentualnie, jeśli jakaś miałaby jednak być w kolorze, to zapewniam wrzut finansowy z mojej strony.[/code]
Ostatnio edytowano Pt cze 14, 2002 0:05 przez Agni, łącznie edytowano 1 raz
Proszę nie cytować moich postów.
Dziękuję.

Agni

 
Posty: 22294
Od: Wto mar 19, 2002 15:13
Lokalizacja: Kraków-Krowodrza

Post » Pt cze 14, 2002 0:05

Ja też mogłąbym troche pokserowac (ok 500) ale tez czarno-białe i muszę moment wyczaić odpowiedni :wink:
Lora oraz
Lucilla Obrazek & Maximus Obrazek "Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."

Lora

 
Posty: 7552
Od: Wto lut 05, 2002 10:35
Lokalizacja: Kraków- Nowa Huta

Post » Pt cze 14, 2002 0:19

Ja też na moje oddziały Ksero mam zapewnione
Organizacja Obrony Praw Zwierząt
adres www: http://gesio74.republika.pl
Zapraszam

Grzesio

 
Posty: 516
Od: Sob maja 04, 2002 22:41
Lokalizacja: Radom

Post » Pt cze 14, 2002 14:42

hejka wszytskim:)
niestety jestem chora i musze lezec w lozku jak na razie wiec nie moge sie za bardzo tu udzielac na forum bo mi nie pozwalaja siedziec przed kompem:(
ale spoko juz jutro powinno byc lepiej:)
a jesli chodzi o uloyke to mysle ze ta o sterylizacji carno biala jest i taka bedzie wiec z nia nie bedzie problemu a ta 2 o tych kotach rasowych jakos kolorowa na pewno bedzie atrakcyjniejsza ale jak sie nie da zrobic jej w kolorze to trudno...
obecnie zastanawia mnie tylko gdzie mialyby byc roznoszone te ulotki w jakie miejsca ? Nad tym warto sie zastanowic bo np. ja mieszkam w bloku na osiedlu i u mnie w ogole nie ma takich ludzi co ny sie opiekowali kotakmi kazdy ma jakigos zwierzaka w domu i tyle a kotki chodza sobie swoimi drogami ( te niczyje oczywiscie) no i nie ma sensu wrzucac kazdemu do skrzynki takiej inf. skoro wiekszosci to nie zainteresuje i ja wyrzuci bez czytania...:( a na moim osiedlu to np normalne:(((
Ale np. tam gdzie sa domki jednorodzinne to sie juz oplaca np. u nas jest taka dzielnica Solacz (to do Estravena:) gdzie mnostwo jest takich kotkow ktore chodza tam po ogrodach i niektorzy na pewno je dokarmiaja itd.
tam takie ulotki moglyby byc bardziej przydatne... w sumie u nas na pewno a osiedla gdzie moze sa koty po piwnicach i ludzie sie nimi anjduja nie wiem...
ale warto sie nad tym zastanowic zeby nie marnowac ulotek tam gdzie i tak nic nie dadza a rzoniesc tam gdzie to ma sens co o tym sadzicie?
pozdrawiam Kasia

Kama

 
Posty: 2088
Od: Pon cze 10, 2002 17:00
Lokalizacja: POZNAŃ

Post » Pt cze 14, 2002 14:53

Obawiam się, że gdybyśmy chcieli do skrzynek podrzucać te ulotki, musielibyśmy zastawić wcześniej różne nasze nieruchomości :wink: Poza tym skuteczność tak wielkiego wydatku byłaby problematyczna - np. ja wygarniam zwykle wszystkie podrzucane mi druki i reklamówki do śmieci i zwykle ich nawet nie czytam.

Jak było wcześniej w tym wątku - na pewno warto będzie spróbować ze sklepami zwierzakowymi, bo tam opiekunowie wszelkich kotów zawsze (prędzej czy później) zaglądają, jak i w lecznicach. Poza tym chyba indywidualnie, gdy ktoś stwierdzi że warto na jakimś osiedlu tu i ówdzie je rozdać, to też.

Na Sołaczu jest akurat (chyba nadal) całkiem dorzeczny sklep z karmą. Kiedyś porozmawiałem z prowadzącą go panią i dowiedziałem się trochę, gdzie są w okolice większe kolonie dziczków i przy których domach się nimi zajmują. Przez ten sklepik na pewno ulotki by tam trafiły.

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt cze 14, 2002 15:13

Falko ja rozmawialam z Asikiem o tych broszurkach, wlasnie rozmawialysmy o pokazach i wystawach, ja mogę trochę pokserować ale niedlugo będę miala dostęp do ksero, zawsze do lecznicy i sklepików też podrzucę. Tak więc czas sie liczy.
Mijo
Obrazek

Mijo

 
Posty: 1747
Od: Wto lut 05, 2002 9:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 14, 2002 15:29

Jak tylko będę miała wieści od ASa, to natychmiast zakończę prace i udostępnimy broszurę do pobierania.

Falka

 
Posty: 32594
Od: Pon lut 04, 2002 17:01
Lokalizacja: Praga

Post » Pt cze 14, 2002 17:58

Ja jednak bede u siebie na osiedlach domkow jednorodzinnych wrzucac do skrzynek, ktos na pewno to przeczyta, a na takich osiedlach ludzie ze soba gadaja wiec od kilku osob moze sie rozniesc dalej, poza tym chodzilo mi o to aby dotrzec do ludzi nie uswiadomionych......wlasnie do domkow jednorodzinnych, gdzie z tego co wiem duzo ludzi zabija ciagle rodzace sie mlode, tacy ludzie w wieszosci nie chodza do sklepow zoologicznych i nie kupuja karm, tylko daja jakies resztki ( widze co te psy maja w misskach) oczywiscie nie wszyscy tak robia, ale bardzo duzo osob...... i wlasnie chcialam do nich dotrzec....
Oprocz wrzucania ulotek do skrzynek pogadam tez z wlascicielami sklepikow ( nawet spozywczych) ktore tam beda ,by kilka wylozyc.
Natomiast na blokowiskach, bede przyklejac na tablice informacyjne , na klatki ( u nas chyba mozna bo co chwila cos wisi), no i sklepy.

lidiya

 
Posty: 14084
Od: Sob cze 08, 2002 0:05
Lokalizacja: Toruń

Post » Pt cze 14, 2002 18:01

Aha! Estraven konsultowales moze z wetem te ulotki?????????????????
I czy ktos ma ta "duza".....? bo jesli tak prosze ja na maila .....
Pozdrawiam goraco! :D

lidiya

 
Posty: 14084
Od: Sob cze 08, 2002 0:05
Lokalizacja: Toruń

Post » Pt cze 14, 2002 18:28

lidiya pisze:Aha! Estraven konsultowales moze z wetem te ulotki?????????????????
I czy ktos ma ta "duza".....? bo jesli tak prosze ja na maila .....
Pozdrawiam goraco! :D


Konsultacja dziś albo jutro, jak napisałem. Dam znać.

Ostatecznego przygotowania dużej podjęła się Ana.

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt cze 14, 2002 18:55

Brawo Lidka:)
jak zwykle mozna na Ciebie liczyc:) Bardzo ladnie widze masz zaplanowana akcje u siebie w Toruniu:) Mysle ze tak powinno to wlasnie wygladac. jaka szkoda ze Poznan czy Warszawa sa takie wielkie. U nas na pewno do wiekszosci to nie dotrze:(
A z tymi sklepikami to bardzo dobry pomysl choc przyznaje tez racje Lidii ze jednak nie wszyscy kupuja w takich sklepikach tylko dokarmiaja tym co maja, a wiem to z wlasnych obserwacji...
No nic teraz jak musze lezec w lozku to mam duzo czasu na myslenie to zastanowie sie gdzie by tu warto uderzyc u nas. Oczywiscie wszytsko jeszcze skonsultuje z Toba Estravenie bo widze ze jestes super zorientowany:)))
szkoda ze tylko my jestesmy z Poznania i nikt inny sie nie zglosil:(
Dobra Ana jak przygotujesz ta duza ulotke to prosze do mnie tez na maila:) pozdrawiam Kasia

Kama

 
Posty: 2088
Od: Pon cze 10, 2002 17:00
Lokalizacja: POZNAŃ

Post » Sob cze 15, 2002 10:26

hm ... w Toruniu będzie BOOM ;)
Mam namiary na symatycznego faceta z OTOZ. Mam nadzieję, że przyłączy się do akcji. We wtorek idę po te namiary. Z Lidką już to ustaliłysmy. Mam ndzieję, że się uda :)
Aha, jak ulotka będzie już gotowa, to pojeździmy po wetach i pokażemy o co chodzi.

Co do ksero, hm ... kolega z zaprzyjaźnionego sklepu zoo, powiedział, że możnaby poszukać sponsorów ... no coż, może to wypali, a przy wsparciu OTOZ ...
mam nadziję, że się uda :) :D
Obrazek
Obrazek

Keskese

 
Posty: 16010
Od: Pon lut 04, 2002 15:34
Lokalizacja: Toruń

Post » Sob cze 15, 2002 19:33

super Keskese:)
widze ze akcja w Toruniu nielze wypadnie:)
Dostalam dzis ulotke od Estravena po zmianach:) zmaniy sa Ok oprocz jeden na ktora mam nadzieje zgodzisz sie, co?:)
Chodzi o tytul:) Znowu niechciane kociaki lub szczeniaki? jest fajniejszy wg. mnie:) Co Ty na to?:) Ulotka jest na razie w formie na Poznan ale dla poszczegolnych miast wystarczy zmienic tylko koncowke.
Mysle ze Lidiya z Keskese znajda kogos w Toruniu jakas klinika jak nie to moze OTOZ sie podpisze a jak ie to podpiszemy org. Grzesia, on i tak sie podpisza pod ulotkami radomskimi i okolic:)
ok to zaraz napisze do reszty:) pozdrawiam Kasia

Kama

 
Posty: 2088
Od: Pon cze 10, 2002 17:00
Lokalizacja: POZNAŃ

Post » Sob cze 15, 2002 20:41

Zapierać się zadnimi łapami nie będę - ale niech może autorka ulotki się wypowie :wink:

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie cze 16, 2002 0:50

Mysle ze wstep do tej ulotki nie moze byc zbyt fachowy tylko bardziej taki potoczny, bo taki bardziej trafi do ludzi......
Moze Kama ma racje???
AHA, rysunek ma byc ten czy ktorys z tych ktore narysowala Murka???

Super ze juz ulotka jest skonsultowana z wetem :) Mozna wlasciwie przyjac ze jest gotowa.....?
U nas w toruniu jak juz pisala Keskese spotkamy sie z OTOZem....ja juz z nimi kiedys wspolpracowalam.....i mam nadzieje zde teraz bedzie lepiej niz wtedy.....

lidiya

 
Posty: 14084
Od: Sob cze 08, 2002 0:05
Lokalizacja: Toruń

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 258 gości