Hotel dla kotów-Kraków??jest taki?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt kwi 30, 2010 8:01 Hotel dla kotów-Kraków??jest taki?

Zawsze nasze zwierzaki zostawaly pod opieka kogos z rodziny, ale zaczelam sie wlasnie zastanawiac, co, gdybysmy np wszyscy wyjezdzali jednoczesnie, itp. Lata temu pamietam zostawilam moja owczesna kicie u jednej milej pani, ktora przyjmowala koty do "hotelu" na wakacje- tzn do swojego mieszkania, pamietam w kamienicy na alejach, kot po odebraniu wygladal na zadowolonego, nawet sie pozaprzyjaznial z innymi kotami. A jak to jest teraz? jest ktos godny polecenia w krakowie- wlasnie dla kotów? jakos o miejsca dla psow latwiej chyba? Bo ja bym chciala, zeby byl to niewychodzacy "hotel" i nie w osobnych pomieszczeniach, tylko przy ludziach, za duzo dobrego?
a moze ktos z forumowiczow sie podejmuje takich "uslug"?
a moze by stworzyc baze?

Masza

 
Posty: 364
Od: Pt lut 28, 2003 0:26
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt kwi 30, 2010 8:05 Re: Hotel dla kotów-Kraków??jest taki?

Masza, tu masz wątek na Koci-Łapci: viewtopic.php?f=8&t=96256

Hotele są, kilka. Ten chyba najlepszy: http://tricolor.dzs.pl/kontakt/kontakt/

mahob

Avatar użytkownika
 
Posty: 12523
Od: Czw lut 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt kwi 30, 2010 8:11 Re: Hotel dla kotów-Kraków??jest taki?

uomatko dzieki! 8O :ok:

Masza

 
Posty: 364
Od: Pt lut 28, 2003 0:26
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro kwi 09, 2014 10:43 Re: Hotel dla kotów-Kraków??jest taki?

Jest NOWY hotel wyłącznie dla kotów koło Skawiny. Super warunki i rodzinna atmosfera. W zeszłą sobotę byli w " Klinice Zdrowego Chomika" w radio Kraków. Audycję można wysłuchać:
http://chwiladlapupila.pl/informacje/5- ... o-chomika/

Na tej stronie też są namiary do nich. :)

Martan23

 
Posty: 65
Od: Sob wrz 05, 2009 8:22
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro kwi 09, 2014 12:19 Re: Hotel dla kotów-Kraków??jest taki?

są osoby w fundacji AFN,które oferują petsitting.
może lepiej żeby ktoś się nimi zajął w ich domu?
ObrazekObrazekObrazek

Koszmaria

Avatar użytkownika
 
Posty: 6233
Od: Pon lut 04, 2008 1:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt kwi 11, 2014 10:36 Re: Hotel dla kotów-Kraków??jest taki?

Prawda, petsitterów jest sporo, ale nie każdy chce wpuszczać obcych do swoich domów. Zostawić pod czyjąś opieką pupila to jedno, a dom komuś obcemu to drugie. Sporo ludzi woli korzystać z hotelików. Zwierzaki są tam pod stałą opieką a nie tylko dochodzącą. :)

Martan23

 
Posty: 65
Od: Sob wrz 05, 2009 8:22
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt kwi 11, 2014 11:52 Re: Hotel dla kotów-Kraków??jest taki?

Koszmaria pisze:są osoby w fundacji AFN,które oferują petsitting.
może lepiej żeby ktoś się nimi zajął w ich domu?

Nie w AFN, tylko w Fundacji "Stawiamy na Lapy" :)

Jest tez fajny hotelik w Iwanowicach pod Krakowem, Amok sie nazywa.
Moi Musztardowie z niego korzystali, jak mialam remont w mieszkaniu, tylko tam kot maja wlasny domek z osiatkowanym wybiegiem.

Mimo to preferuje opieke petsittra u mnie w domu, koty lepiej czuja sie "na swoim". Fakt, mam opory przed powierzeniem kluczy obcym ludziom, ale opory te równowazy obawa przed pozostawieniem mieszkania na kilka dni zupelnie pustego. Najlepiej miec zaprzyjaznionego petsittera.
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Nie maja 04, 2014 15:17 Re: Hotel dla kotów-Kraków??jest taki?

W hotelu NASZE KOTY pod Skawiną też jest super :) , tam koty mają domek z pokoikami o różnych wielkościach i z każdego pokoiku wyjście na wybieg na trawkę do woliery z drzewkami do wspinania się. Z tego co wiem, maję najniższe ceny w małopolsce! I co najważniejsze nie mają ŻADNYCH psów. A w Amoku niestety mają głównie psy :(.
Obecność psów bardzo stresuje koty, dlatego warto korzystać z hotelu Nasze Koty, bo tam psów nie ma :)

Martan23

 
Posty: 65
Od: Sob wrz 05, 2009 8:22
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie maja 04, 2014 15:21 Re: Hotel dla kotów-Kraków??jest taki?

A jeszcze tak na marginesie - zobaczcie jakie Amok ma pomieszczenia dla kotów - w schronisku mają lepsze :( Ja bym tam mojego kota nie dała.

Martan23

 
Posty: 65
Od: Sob wrz 05, 2009 8:22
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob sty 16, 2016 8:16 Re: Hotel dla kotów-Kraków??jest taki?

Ja zostawiałam w Hotelu Amok mojego Kacpra na swieta, byłam przerażona, bo pierwszy raz musialam go oddac w obce miejsce. Szukalam roznych ofert w internecie, ale akurat na to forum nie trafiłam ;) Powiem tak: trzeba przyjechac, zobaczyc, porozmawiac a nie sugerowac sie opiniami;) Pojechalam bez uprzedzenia, właścicielka bardzo chetnie mi wszystko pokazala, akurat były 4 inne kotki, wszystkie chodzily swobodnie po domku i po ogrodzonym wybiegu, zaden nie byl zamkniety w kojcu. W srodku domku jest bardzo przytulnie, ale przede wszystkim czysciutko, ciepło, sa drapaki, różne legowiska, skrytki dla kotów, zabawki. Ale kotom chyba najbardziej podoba się prawdziwe drzewo na wybiegu :D Szczerze mówiąc to po zdjęciach z internetu miałam troche inne wyobrażenie, ale mieszkam blisko, więc pomyślałam czemu by nie sprwadzić samemu? ;) Co do psow, to Amok rzeczywiście psy i koty przyjmuje, ale zostałam oprowadzona- teren jest OLBRZYMI!!!, hotel dla psów jest bardzo oddalony i nie mają one ze sobą styczności. Teraz myśle, że chyba się bardziej stresowałam niz Kaceperek. Jak wrocilam lezal na lezaczku na kaloryferze i mial mnie w nosie ;( ;) Ja jestem zadowolona z hotelu, przynajmniej wiem, że był zadowolony z tych swoich kocich wakacji :)

agafar

 
Posty: 1
Od: Śro sty 13, 2016 22:29





Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: emilab., Google [Bot], kasiek1510, misiulka, Zeeni i 106 gości