Stasinka odeszła[*] .......................................

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 07, 2010 19:08 Re: 7 KOTÓW PRZETRZYMYWANYCH W SPIŻARCE ! PILNIE DT !! WROCŁAW

kurcze, nie wiem, jak bedzie potem z zawiezieniem kiciusi. Jakis pociag jedzie z K-c przez Rude Sl i jeszcze jakas dzielnice Rusy, w kierunku Gliwic. Ja mam od siebie bezposrednio autobus na Halembe Osiedle, ale z powodu choroby lokomocyjnej taki kawal drogi (moze godzina jazdy ode mnie) autobus odpada. Natomiast pociagiem moge jechac. Jesli by np.IKA z dworca sobie kicie odebrala-moge ja zawiezc. Zapytam w razie czego tamtej pani u ktorej bym kicie przechowala, czy jej syn moglby kicie zawiezc, jesli nie da rady-nie bede naciskac.
Czyli nic o niej nie wiadomo, wiek itp? Jaka jest w stosunku do innych zwierzat, bo u tej pani jest kilka kotow i chyba ze 3 niegrozne ale bardzo halasliwe psy. Pani pracuje, wiec na pewno nie bedzie mogla przy kici byc 24 h na dobe, jesli to wam odpowiada-bede sie kontaktowac z nia. Dajcie mi 2 dni na zalatwienie sprawy. Do piatku, ok?
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro kwi 07, 2010 19:32 Re: 7 KOTÓW PRZETRZYMYWANYCH W SPIŻARCE ! PILNIE DT !! WROCŁAW

Kociara82 pisze:kurcze, nie wiem, jak bedzie potem z zawiezieniem kiciusi. Jakis pociag jedzie z K-c przez Rude Sl i jeszcze jakas dzielnice Rusy, w kierunku Gliwic. Ja mam od siebie bezposrednio autobus na Halembe Osiedle, ale z powodu choroby lokomocyjnej taki kawal drogi (moze godzina jazdy ode mnie) autobus odpada. Natomiast pociagiem moge jechac. Jesli by np.IKA z dworca sobie kicie odebrala-moge ja zawiezc. Zapytam w razie czego tamtej pani u ktorej bym kicie przechowala, czy jej syn moglby kicie zawiezc, jesli nie da rady-nie bede naciskac.
Czyli nic o niej nie wiadomo, wiek itp? Jaka jest w stosunku do innych zwierzat, bo u tej pani jest kilka kotow i chyba ze 3 niegrozne ale bardzo halasliwe psy. Pani pracuje, wiec na pewno nie bedzie mogla przy kici byc 24 h na dobe, jesli to wam odpowiada-bede sie kontaktowac z nia. Dajcie mi 2 dni na zalatwienie sprawy. Do piatku, ok?

dzięki wielkie! kicia na pewno umie żyć w zgodzie z innymi kotami, to wiemy na pewno, wiem jeszcze że są to raczej młode kotki

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Śro kwi 07, 2010 19:35 Re: 7 KOTÓW PRZETRZYMYWANYCH W SPIŻARCE ! PILNIE DT !! WROCŁAW

Kociara82 pisze:kurcze, nie wiem, jak bedzie potem z zawiezieniem kiciusi. Jakis pociag jedzie z K-c przez Rude Sl i jeszcze jakas dzielnice Rusy, w kierunku Gliwic. Ja mam od siebie bezposrednio autobus na Halembe Osiedle, ale z powodu choroby lokomocyjnej taki kawal drogi (moze godzina jazdy ode mnie) autobus odpada. Natomiast pociagiem moge jechac. Jesli by np.IKA z dworca sobie kicie odebrala-moge ja zawiezc. Zapytam w razie czego tamtej pani u ktorej bym kicie przechowala, czy jej syn moglby kicie zawiezc, jesli nie da rady-nie bede naciskac.
Czyli nic o niej nie wiadomo, wiek itp? Jaka jest w stosunku do innych zwierzat, bo u tej pani jest kilka kotow i chyba ze 3 niegrozne ale bardzo halasliwe psy. Pani pracuje, wiec na pewno nie bedzie mogla przy kici byc 24 h na dobe, jesli to wam odpowiada-bede sie kontaktowac z nia. Dajcie mi 2 dni na zalatwienie sprawy. Do piatku, ok?

Jak dziewczyny pisały - ciężko więcej informacji podać jeśli chodzi o koty zamknięte w komórce to ta babka nawet do tej komórki nie pozwoliła wejść tylko dziewczynom koty na zewnątrz wynosiła... :evil:
Dzięki wielkie jeszcze raz za pomoc :1luvu:
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 07, 2010 19:40 Re: 7 KOTÓW PRZETRZYMYWANYCH W SPIŻARCE ! PILNIE DT !! WROCŁAW

i Tobie Edytko :1luvu: :1luvu: także dzięki za pomoc!

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Śro kwi 07, 2010 19:42 Re: 7 KOTÓW PRZETRZYMYWANYCH W SPIŻARCE ! PILNIE DT !! WROCŁAW

kurde, co za baba :evil: jej to wisi ale koty na tym najbardziej ucierpia, bo ona nie potrafi sie dobrze nimi zaopiekowac :evil:
Czy dobrze zrozumialam, kicia przyjezdza w te sobote tak?
Jesli by sie udalo mi zalatwic ten TDT dla niej, to o ktorej w Katowicach mozna by ja odebrac? Czy godziny popoludniowe 15 w zwyz by pasowaly?
Podkreslam JESLI, poniewaz w tak krotkim czasie ciezko cos zalatwic.
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro kwi 07, 2010 19:50 Re: 7 KOTÓW PRZETRZYMYWANYCH W SPIŻARCE ! PILNIE DT !! WROCŁAW

jessi74 pisze:i Tobie Edytko :1luvu: :1luvu: także dzięki za pomoc!

Nie za ma co :) Ja to Kociarkę pamiętam z akcji o kryptonimie "Kropek" :D jak transportowaliśmy Kropka z dwoma punktami przerzutowymi i chwilowym pobycie w zaprzyjaźnionej z Kociarką lecznicy :D To była piękna akcja :)
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 07, 2010 19:54 Re: 7 KOTÓW PRZETRZYMYWANYCH W SPIŻARCE ! PILNIE DT !! WROCŁAW

Gibutkowa pisze:
jessi74 pisze:i Tobie Edytko :1luvu: :1luvu: także dzięki za pomoc!

Nie za ma co :) Ja to Kociarkę pamiętam z akcji o kryptonimie "Kropek" :D jak transportowaliśmy Kropka z dwoma punktami przerzutowymi i chwilowym pobycie w zaprzyjaźnionej z Kociarką lecznicy :D To była piękna akcja :)

już wiem że jak potrzebna pomocy spektakularnych akcjach , to Gibutkową trza ściągnąć na wątek :1luvu: :1luvu:
poczekamy aż zajrzy tu natasza, zamierzała jechać z samego rana, ale jak nic nie będzie na przeszkodzie, to pojedzie torszkę później :mrgreen:

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Śro kwi 07, 2010 20:20 Re: 7 KOTÓW PRZETRZYMYWANYCH W SPIŻARCE ! PILNIE DT !! WROCŁAW

nie powiedzialabym, ze z zaprzyjaznionej :) przypadkowo sie dowiedzialam o tej lecznicy. A ja sie ciesze, ze moglam chgoc troszke Kropencjuszowi pomoc, poznac go osobiscie :)
Jednak calym mozgiem wszelkich akcji jest Edyta :D (pomruczenia i glaski z caluskami dla Gubitka :1luvu: )
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro kwi 07, 2010 20:34 Re: 7 KOTÓW PRZETRZYMYWANYCH W SPIŻARCE ! PILNIE DT !! WROCŁAW

Kociara82 pisze:nie powiedzialabym, ze z zaprzyjaznionej :) przypadkowo sie dowiedzialam o tej lecznicy. A ja sie ciesze, ze moglam chgoc troszke Kropencjuszowi pomoc, poznac go osobiscie :)
Jednak calym mozgiem wszelkich akcji jest Edyta :D (pomruczenia i glaski z caluskami dla Gubitka :1luvu: )

Taaaak :D Taki zaszczyt nas kopnął, że miałyśmy tę jedyną w swoim rodzaju okazję poznać Kropka zwanego Tornadem, zanim jeszcze uzyskał ten przydomek :D i w związku z tym jesteśmy podejrzewane o podmianę kotka - bo to miał być taki biedny, grzeczny kotek z depresją, taki niejadek straszny który po kilku dniach wyżerał psu jedzenie z miski po skonsumowaniu własnej porcji i uprawiał wyczynowe wiszenie na wieszaku w przedpokoju dopóki ów nie runął na ziemię razem z Kropkiem, że o zdemolowanych telefonach, zegarach i serwisach do herbaty nie wspomnę :mrgreen: :ryk:
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 07, 2010 20:35 Re: 7 KOTÓW PRZETRZYMYWANYCH W SPIŻARCE ! PILNIE DT !! WROCŁAW

A... Gibuć wyściskany :D i nawet dla Mietka uścisków starczyło :D
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 07, 2010 20:39 Re: 7 KOTÓW PRZETRZYMYWANYCH W SPIŻARCE ! PILNIE DT !! WROCŁAW

no, ty zawsze potrafisz rowno obdzielic kociaki miziakami :)

Apropos podmiany Kropka...
Jak podejrzewacie, ze JA :aniolek: podmienilam kotecka, i moglabym zrobic to samo przy kolejnej akcji, to na mnie nie liczcie, uprzedzam z gory :evil: :mrgreen:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro kwi 07, 2010 21:05 Re: 7 KOTÓW PRZETRZYMYWANYCH W SPIŻARCE ! PILNIE DT !! WROCŁAW

Dziewczyny, czytam Wasz wątek i nie chciałam sie odzywac do póki nie będe wiedziała na pewno, ale widze jak bardzo staracie sie dopasowac wszystko, zeby jakos przetransportowac kicie . Więc do rzeczy :wink: będę jechała z moim Bogdanem do dr Kiełbowicza do Wrocławia, mysle, że jutro bedę juz wiedziała kiedy konkretnie mam pojechać . Nie doczytałam kiedy Ika moze wziąć kota, ale mysle, że ja wczesniej niz po niedzieli nie pojade do Wrocławia, jutro juz czwartek a przypuszczam ,że dr Kiełbowicz nie przyjmuje w soboty.
Więc moge kota zabrać z Wrocławia i zawieźć "po drodze" do Rudy, ewentualnie jesli Ika jeszcze nie bedzie mogła go wziąć gdy będę jechała , jakos go przetrzymam u siebie. Co prawda, kotów ci u mnie zatrzesienie, ale jakos przez te kilka dni przetrzymam (coby tylko pcheł nie miał, bo juz w ubiegłym roku zapchliłam sobie towarzystwo :evil: )

Napiszcie czy takie rozwiązanie Wam pasuje ? :D
Mój niewidomy i głuchy Boguś - MISTER niepełnosprawnych kotów Obrazek.... [*]

Iweta

 
Posty: 7427
Od: Czw cze 01, 2006 18:42
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Sosnowiec

Post » Śro kwi 07, 2010 21:13 Re: 7 KOTÓW PRZETRZYMYWANYCH W SPIŻARCE ! PILNIE DT !! WROCŁAW

Iweta pisze:Dziewczyny, czytam Wasz wątek i nie chciałam sie odzywac do póki nie będe wiedziała na pewno, ale widze jak bardzo staracie sie dopasowac wszystko, zeby jakos przetransportowac kicie . Więc do rzeczy :wink: będę jechała z moim Bogdanem do dr Kiełbowicza do Wrocławia, mysle, że jutro bedę juz wiedziała kiedy konkretnie mam pojechać . Nie doczytałam kiedy Ika moze wziąć kota, ale mysle, że ja wczesniej niz po niedzieli nie pojade do Wrocławia, jutro juz czwartek a przypuszczam ,że dr Kiełbowicz nie przyjmuje w soboty.
Więc moge kota zabrać z Wrocławia i zawieźć "po drodze" do Rudy, ewentualnie jesli Ika jeszcze nie bedzie mogła go wziąć gdy będę jechała , jakos go przetrzymam u siebie. Co prawda, kotów ci u mnie zatrzesienie, ale jakos przez te kilka dni przetrzymam (coby tylko pcheł nie miał, bo juz w ubiegłym roku zapchliłam sobie towarzystwo :evil: )

Napiszcie czy takie rozwiązanie Wam pasuje ? :D

no to spadłaś nam z nieba :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Śro kwi 07, 2010 21:15 Re: 7 KOTÓW PRZETRZYMYWANYCH W SPIŻARCE ! PILNIE DT !! WROCŁAW

czekamy zatem na kolejne wieści :ok:

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Śro kwi 07, 2010 21:16 Re: 7 KOTÓW PRZETRZYMYWANYCH W SPIŻARCE ! PILNIE DT !! WROCŁAW

swietnie :)

moja propozycja nadal aktualna, w razie czego dajcie znac, zapytam znajomej, czy bedzie mogla przechowac kiciusie u siebie :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, jolabuk5 i 500 gości