Adopcje Puchatkowa VI..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 15, 2010 11:20 Re: Adopcje Puchatkowa VI..

wyrażam chęć stworzenia oddziału świętokrzyskiego. :oops:

iwop

Avatar użytkownika
 
Posty: 1306
Od: Sob lut 24, 2007 19:47
Lokalizacja: Ostrowiec Swietokrzyski

Post » Pon mar 15, 2010 11:22 Re: Adopcje Puchatkowa VI..

iwop pisze:wyrażam chęć stworzenia oddziału świętokrzyskiego. :oops:



:1luvu: wspaniale..
w razie potrzeby kontaktuj się z iza26.. :D


A to kopiuję z wątku dorci, bo dla puchatkowa to reż bardzo ważna informacja..

dorcia44 pisze:na Paluchu zakaz wolontariatu :cry:

kopiuje ze strony http://www.psy.warszawa.pl

Dziś gdy przyszłam z pracy do domu oczekiwało na mnie pismo ze schroniska.

Po 11 latach wolontariatu, po przychodzeniu w mróz i spiekotę, po latach wspierania pani Dyrektor w czasie budowy nowego schroniska, gdy prasa była jej nieprzychylna, gdy nazywano moją stronę "lukrowaną", a ja po prostu wierzyłam, że będzie lepiej i wspierałam ją ze wszystkich sił dla tych biednych, skrzywdzonych zwierząt, dla szansy o lepszy los dla nich...
Pomagałam również jej synowi w nauce..., z sympatii i nadziei...

Gdy okazało się, że nadzieje prysły z powodu złej organizacji, kiedy żaden dobry pomysł nie był kontynuowany dłużej niż przez kilka powtórzeń, gdy raport Paluch 2008/2009 jest wciąż aktualny, gdy psy się zagryzają z powodu braku kastracji, gdy jest brak promocji, a brak dobrej organizacji rozmieszczenia zwierząt powoduje przebywanie ich przez długie lata, czasami do końca życia, gdy psy wegetują w geriatrium, są przetrzymywane i nieodpowiednio pielęgnowane w szpitalu, zabija się świeżo narodzone małe, a każda zima jest prawdziwą klęską...

gdy straciłam nadzieję i zaczęłam pisać po prostu prawdę popartą zdjęciami...

ta prawda stała się być może niewygodna dla Dyrekcji...

A PRZECIEŻ WSZYSTKO CO PISAŁAM PRZECHODZIŁO PRZEZ CENCZURĘ DYREKTOR PALUCHA
WANDA DEJNAROWICZ POTRAFIŁA ZADZWONIĆ DO MNIE O 24.00 I PROSIĆ O DOKONANIE POPRAWKI NA STRONIE.
Gdy "dogomania" napisała, że paluch to obóz koncentracyjny dla psów, to chociaż się z tym porównaniem zgadzam, wyraziłam na stronie swój sprzeciw, bowiem WD zadzoniła do mnie i płacząc błagała o taki wpis...

1 marca 2010 r. wysłano mi poniższe pismo... - bez żadnego uzasadnienia, wcześniej nigdy nie przestawiono mi żadnych zastrzeżeń...
Co na to Rzecznik Praw Obywatelskich ?

To wszystko jest tym bardziej dziwne, że tydzień temu poproszono mnie o podpisanie umowy, której kopię otrzymałam i tu pokazuję...

I tylko psów żal..., tych które nie wyjdą na spacery, tych, które nie otrzymają zdjęć, tych, które nie posmakują 500 kanapek przygotowywanych co tydzień przez moją Mamę...

To jest NIC dla dyrekcji schroniska..., a może właśnie o to chodzi - bo krzywda zwierzą jest dla wolontariusza większą krzywdą niż jego własna...

W najbliższych dniach strona ta zostanie zamknięta, w następstwie poniższej decyzji dyrektor Schroniska na Paluchu Wandy Dejnarowicz.

I tylko zwierząt żal... i tak bardzo boli serce na wspomnienie ich pełnego miłości spojrzenia, polizania, przytulenia...
Dlaczego ludzie są tak okrutni dla zwierząt ?
Dlaczego uwierzyłam ?

:cry:


http://www.psy.warszawa.pl/
Opowieści o moich kociastych..
viewtopic.php?p=3620054#3620054

aamms

Avatar użytkownika
 
Posty: 28886
Od: Czw lut 17, 2005 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Pon mar 15, 2010 11:28 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

cholera.... :?
Serniczek
 

Post » Pon mar 15, 2010 11:29 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

Dokładnie.. :evil:

Mam wrażenie, że to nie powinno zostać bez odzewu.. :evil:
Opowieści o moich kociastych..
viewtopic.php?p=3620054#3620054

aamms

Avatar użytkownika
 
Posty: 28886
Od: Czw lut 17, 2005 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Pon mar 15, 2010 11:32 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

Ta baba mnie wpienia od jakiegoś czasu już.
Ale teraz to przegięła :evil:

estre

 
Posty: 14776
Od: Pon sty 07, 2008 17:05
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon mar 15, 2010 11:34 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

Estre wyślij dla Pafnucego-150 zł plisss-Pafnucy z Łodzi jest pod opieką Puchatkowa :D (Aamms-zgoda prawda??)
Serniczek
 

Post » Pon mar 15, 2010 11:37 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

Serniczek pisze:Estre wyślij dla Pafnucego-150 zł plisss-Pafnucy z Łodzi jest pod opieką Puchatkowa :D (Aamms-zgoda prawda??)


Wyślę wieczorem jak wrócę z pracy.
Mam konto prawda?

estre

 
Posty: 14776
Od: Pon sty 07, 2008 17:05
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon mar 15, 2010 11:38 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

estre pisze:
Serniczek pisze:Estre wyślij dla Pafnucego-150 zł plisss-Pafnucy z Łodzi jest pod opieką Puchatkowa :D (Aamms-zgoda prawda??)


Wyślę wieczorem jak wrócę z pracy.
Mam konto prawda?



Nie wiem czy masz konto ale jak będziesz miała, to wysyłaj.. :D
Opowieści o moich kociastych..
viewtopic.php?p=3620054#3620054

aamms

Avatar użytkownika
 
Posty: 28886
Od: Czw lut 17, 2005 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Pon mar 15, 2010 11:40 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

tak nie może być z tym Paluchem :?
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 15, 2010 11:45 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

Paluch to walka z wiatrakami , ale i tak super , że udało nam się części zwierząt pomóc - moja Florka jest z Palucha
Obrazek Obrazek

sawanka1

 
Posty: 4261
Od: Pon paź 29, 2007 10:31
Lokalizacja: Gliwice ...

Post » Pon mar 15, 2010 11:47 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

to by chyba trzeba nagłośnić
jakieś petycje?
jakie jest uzasadnienie tej decyzji?
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 15, 2010 11:50 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

sawanka1 pisze:Paluch to walka z wiatrakami , ale i tak super , że udało nam się części zwierząt pomóc - moja Florka jest z Palucha



Może i walka z wiatrakami ale ja się nie zgadzam na to co teraz tam się dzieje..
Chciałabym, żeby jednak dało się coś w tej kwestii zrobić, bo udawanie, że nic się nie dzieje strasznie odbije się na zwierzętach..
Już teraz było, delikatnie mówiąc, średnio.. a teraz jak pozbędą się wolontariuszy, to ja już sobie nie wyobrażam tego co będzie dalej..
Szlag mnie trafił..
Nie po raz pierwszy ale po raz pierwszy aż tak potężnie..
Chyba teraz już siedzenie cicho nie będzie najlepszym rozwiązaniem.. :?
Opowieści o moich kociastych..
viewtopic.php?p=3620054#3620054

aamms

Avatar użytkownika
 
Posty: 28886
Od: Czw lut 17, 2005 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Pon mar 15, 2010 11:59 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

Witam :mrgreen:
Co to siedzieje z tym schroniskiem :?

Hanusia153

 
Posty: 175
Od: Nie wrz 20, 2009 8:48
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pon mar 15, 2010 12:00 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

może do Pani Prezydent Warszawy napisac list otwarty ...to nie jest opcja polityczna kochająca ludzi z nadania PIS..moze zechca pomóc no i media.....
ja sie rozeznam,którzy posłowie mają w szkole u nas swoje dzieci....może uda się zainteresowac sprawą....
Serniczek
 

Post » Pon mar 15, 2010 12:17 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

Może by TVN nasłać z opisem całej sytuacji?
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], magnificent tree i 526 gości