Adopcje Puchatkowa VI..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 16, 2010 13:47 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

Basica pisze:Puszek też teren zaznaczał ? :mrgreen:

no właśnie nie (tylko śmierdział 8) ) a mimo to mu się dostało :twisted:
Obrazek Obrazek

sawanka1

 
Posty: 4261
Od: Pon paź 29, 2007 10:31
Lokalizacja: Gliwice ...

Post » Wto mar 16, 2010 14:01 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

Basica pisze:
kikkera pisze:przywitam się i cicho sobie zaznaczę... :wink:


uważaj kikkera bo jeszcze Cię za to wykastrują :mrgreen:


8O 8O 8O mnie???? :mrgreen:

melduję, iż ja swój obowiązek sterylizacyjno-kastratorski wykonałam dawno temu.. nawet jeszcze nie wiedziałam o Miau...

a pomimo tego, iż Filiś już dawno bez atrybutów, to z Petronelcią / 100% kokietki w wyciachanej kocicy/ najchętniej bawiłby się w męża i żonę.... 8O 8O

kikkera

 
Posty: 271
Od: Sob kwi 18, 2009 10:33
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto mar 16, 2010 15:53 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

kikkera pisze:
Basica pisze:
kikkera pisze:przywitam się i cicho sobie zaznaczę... :wink:


uważaj kikkera bo jeszcze Cię za to wykastrują :mrgreen:


8O 8O 8O mnie???? :mrgreen:

melduję, iż ja swój obowiązek sterylizacyjno-kastratorski wykonałam dawno temu.. nawet jeszcze nie wiedziałam o Miau...

a pomimo tego, iż Filiś już dawno bez atrybutów, to z Petronelcią / 100% kokietki w wyciachanej kocicy/ najchętniej bawiłby się w męża i żonę.... 8O 8O

:ryk:
Chodzi o to że znaczysz wątek jak kocurek z nabiałem teren :mrgreen: :ryk:

kasiunia773

 
Posty: 1902
Od: Nie sty 11, 2009 18:55
Lokalizacja: Heppenheim Niemcy

Post » Wto mar 16, 2010 20:01 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

Serdecznie dziękuję karola_kaz oraz agacia7 za zakup na moim bazarku, dziękuję też kikkera oraz jolciaa113 za wpłatę dla Puchatków :1luvu:

estre

 
Posty: 14776
Od: Pon sty 07, 2008 17:05
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto mar 16, 2010 20:30 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

siiiiiiiiiiiiik, siiiiiiiiiiik............. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jasmina
 

Post » Wto mar 16, 2010 22:23 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

prosze nie posikiwac po kątach....bo Felivaya kupię......Sernik po cięzkiej pracy przychodzi a te nalały......Obrazek
Serniczek
 

Post » Wto mar 16, 2010 22:33 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

czekaj Jasmina niech tylko Serniczek odpocznie to da Ci posikiwanie po kątach....kastracja obowiązkowo :mrgreen:
Obrazek ObrazekObrazekObrazek Obrazek

Pumeczku kochany... cały dom jest taaaki pusty bez Ciebie (*)

Basica

Avatar użytkownika
 
Posty: 3101
Od: Czw lis 27, 2008 20:37
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto mar 16, 2010 22:37 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

:ryk:
Obrazek

cypisek

 
Posty: 8466
Od: Czw lut 26, 2009 18:44
Lokalizacja: Swinemünde, Oslo

Post » Wto mar 16, 2010 23:35 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

Siiiiiik Siiiiik





I KTO MI TERAZ PODSKOCZY :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:






Siiiiiiik Siiiiiiik
Jasmina
 

Post » Śro mar 17, 2010 1:20 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

Ja to bym co miesiąc chciała, żeby mnie raz wreszcie ktoś wysterylizował :roll: Zawiezie mnie która do weta???? Najlepiej jeszcze w tym tygodniu. Głodówkę przeprowadzę, słowo skauta! :mrgreen: I szwów nie ruszę - obiecuję. Nawet kaftanika zielonego nie będę potrzebowała. A zabieg opłaci mój TŻ, bo już słuchać mnie m i a u c z ą c e j każdorazowo nie może.
Małych aniadków mieć nie chcemy. Nie byłyby rasowe. Ani charaktery u nas zbyt dobre, ani uroda szczególnie powalająca. Z bystrością też bywa różnie i trudno nas zsocjalizować. Słowem - niczego konkretnego byśmy do rasy nie wnieśli. Można ciachać.
Aniada
 

Post » Śro mar 17, 2010 7:50 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

Aniada pisze:Ja to bym co miesiąc chciała, żeby mnie raz wreszcie ktoś wysterylizował :roll: Zawiezie mnie która do weta???? Najlepiej jeszcze w tym tygodniu. Głodówkę przeprowadzę, słowo skauta! :mrgreen: I szwów nie ruszę - obiecuję. Nawet kaftanika zielonego nie będę potrzebowała. A zabieg opłaci mój TŻ, bo już słuchać mnie m i a u c z ą c e j każdorazowo nie może.
Małych aniadków mieć nie chcemy. Nie byłyby rasowe. Ani charaktery u nas zbyt dobre, ani uroda szczególnie powalająca. Z bystrością też bywa różnie i trudno nas zsocjalizować. Słowem - niczego konkretnego byśmy do rasy nie wnieśli. Można ciachać.

Aaaa tam gadasz głupoty ,każdy kto pomaga kotom ma dobry charakter :1luvu:
A reszta to kwestia gustu :ok:
Szkoda ciachać ,może jeszcze zmienisz zdanie :mrgreen:

kasiunia773

 
Posty: 1902
Od: Nie sty 11, 2009 18:55
Lokalizacja: Heppenheim Niemcy

Post » Śro mar 17, 2010 7:56 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

Oj, Aniada, nie chciałabyś, uwierz. :x
Obrazek

kinga w.

 
Posty: 22593
Od: Sob sty 31, 2009 17:41
Lokalizacja: Keadby

Post » Śro mar 17, 2010 7:58 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

Aniada, a próbowałas proverę????? :kotek:
Serniczek
 

Post » Śro mar 17, 2010 8:26 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

Serniczek pisze:Aniada, a próbowałas proverę????? :kotek:


Coś tam brałam ;) Ale chyba nie proverę ;) ;) ;)

Kasiunia, dzięki za pokrzepienie. :mrgreen:

A tak serio - muszę się porządnie przebadać. Już nie daję rady...
Kinga, wiem, że tak naprawdę to jest straszna sprawa.
Aniada
 

Post » Śro mar 17, 2010 13:58 Re: Adopcje Puchatkowa VI.. zajrzyjcie na 2 stronę.. :((((((((((

Jasmina pisze:Siiiiiik Siiiiik





I KTO MI TERAZ PODSKOCZY :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:






Siiiiiiik Siiiiiiik



zwracam sie do MODA PUCHATKOWA :roll: o przywołanie Jasminy do porządku :twisted:
1. że sikać TU nie wolno
2. szantażować TU nie wolno
3. tu należy PORZĄDEK WuCeTOWY zaprowadzić rasras,

bo inaczej nam całe puchatkowo zaśmierdnie.........
Obrazek

Ruach

 
Posty: 6908
Od: Pt sty 05, 2007 8:40
Lokalizacja: Warszawa Grochów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], ropucha i 536 gości