Mały kotek i koci katar

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 15, 2017 19:52 Re: Mały kotek i koci katar

Cudownie, że się zajęłaś tymi biedkami <3
Zdaje mi się, że już na fb podawałam Wam namiary na okulistę w Trójmieście, ale może coś mylę.
Chętnie coś podpowiem.
Tel. ślepaczkowy: 500383928 :-)
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Czw cze 15, 2017 21:01 Re: Mały kotek i koci katar

Co do bezpieczeństwa srebra koloidalnego - może opisy z tych stron przekonają sceptyków:
http://www.recovet.pl/nowosc/Vet_Diferi ... czu_10_ml/
Znane jako naturalny antybiotyk srebro koloidalne pozbawia bakterie zdolności przeżycia . Dzięki oligodynamicznemu działaniu srebra dochodzi do blokowania enzymów, które utrzymują energetyczny metabolizm bakterii. Skuteczne przeciw jakimkolwiek grzybom, bakteriom , wirusom, paciorkowcom , gronkowcom i innym organizmom chorobotwórczym. W rzeczywistości, nie są znane bakterie, które nie zostaną wyeliminowane przez koloidalne srebro w ciągu kilku minut. Nawet przy wysokich stężeniach , nie ma żadnych działań ubocznych. Źródło <<Health Consciousness, Vol. 15, 4>>

i tu to samo:
https://lekidlazwierzat.pl/pl/p/MICROME ... -oczu/1090
(sklep przychodni weterynaryjnej "Bronowice")

Srebro jest głównym składnikiem czynnym tych kropli.

ropucha

 
Posty: 850
Od: Pt mar 15, 2013 23:54

Post » Wto lip 04, 2017 18:09 Re: Mały kotek i koci katar

Od 1 lipca jest u mnie 4 tyg kotka. Znalazłam ją wraz z dwoma już martwymi kociakami. Ta jedna jeszcze żyła. Z matką prawdopodobnie coś złego się stało :( Oczy zamknięte od ropy-koci katar w całej okazałości :( Pojechałam zaraz do weta dostałam leki, przemywam i zakraplam oczy. O jedno oko bardzo się martwię, wygląda źle.
Ropucha zaintrygowałaś mnie tym srebrem-rozumiem, że mogę je kupić w aptece bez recepty -to super, rozcieńczałaś to srebro czy nie?
Spróbuję nim zadziałać, mam nadzieję, że coś się ruszy ku lepszemu :)

ezynka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2382
Od: Pon sie 22, 2005 18:18
Lokalizacja: Świecie, kujawsko-pomorskie

Post » Śro lip 05, 2017 7:23 Re: Mały kotek i koci katar

Z tego co czytałam, srebra nie należy rozcieńczać. Stosuję je w bardzo małych ilościach, po kropelce. Możesz też przetrzeć oczy zwilżonym w nim wacikiem, to też trochę pomaga. Trzymam kciuki za małą!

ropucha

 
Posty: 850
Od: Pt mar 15, 2013 23:54

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 377 gości