Dokocenie - już niedługo. Co robić??

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 20, 2003 9:02

Jak się przedstawia raport ponocny? :wink:
Strat w kotach 0? Strat w ludziach 0? :wink:
Dała ci twoja parka spać?
Pozdrawiam
Gosia, dwaj chłopacy-pluszacy Pafnucy "Puff" i Chojrak oraz Anna Dymna za Tęczowym Mostem
Obrazek Obrazek Obrazek

mała_gosia

 
Posty: 404
Od: Sob paź 18, 2003 20:27
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 20, 2003 9:54

Ssheanan gratuluje dokocenia :D Pisz jak najczesciej.
Mnie tez to niedlugo czeka i troche sie denerwuje.
Monika & Ruda i Kropek. Za TM Bursztyn, Kocinka, Cykoria, Wodzik, Dyś i Zuzia..
Nasz wątek http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p10850216

Monika

 
Posty: 17863
Od: Pt lut 22, 2002 12:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 20, 2003 12:25

Dziękuję wam! Już donoszę co i jak. Nie ma strat ani w kotach, ani w ludziach :)
Kotom poszło nadzwyczaj szybko z dogadywaniem się. Noc już spędziły w zgodzie w łóżku, ale oczywiście po przeciwnych końcach :)
Rano polowały na siebie i zaczęłam się poważnie o dużego Fierka martwić, bo mała robi z nim, co chce...A on ucieka. Ale po pewnym czasie sam ją gonił i teraz już bawią się na całego. Z przerwami na jedzenie....
Mała jest straszny obżartuszek, swoją miseczkę wymiotła w sekundę, a potem zajrzała do miski dużego 8O . I nawet usiłowała jego Purinkę wyjadać, więc musiałam ją przestawić, do jej własnych chrupek...

Teraz koty śpią , już znacznie bliżej siebie.
A ja zasnęłam o 3, o 6 miałam pobudkę. I jestem wykończona. Ale chyba wygląda mi to na przyjaźń od pierwszego wejrzenia :) :) :)
Nawet 24 godziny jeszcze nie minęły! :)
Kot składa się z materii, antymaterii i fanaberii.
Moje koty
Obrazek

sheanan

 
Posty: 572
Od: Pon paź 27, 2003 14:39
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lis 20, 2003 12:37

Acha, jeszcze jedno. Bo w sumie koty miały sie razem bawić, a nie tylko jeść i spać. A tak mi się wydaje, że proporcje są tu takie -spanie, jedzenie, zabawa 8O No, ale zawsze razem.

Mała (cały czas nie wiem, czy zostanie Zadrunią, czy może Klarą ;) ) już nawet zaczęła sie z Dużym solidaryzować. Fiero krzyczał żeby go na balkon wypuścić, wiec Mała usiadła obok niego, patrzy w drzwi balkonowe i też zawodzi.... :D
Kot składa się z materii, antymaterii i fanaberii.
Moje koty
Obrazek

sheanan

 
Posty: 572
Od: Pon paź 27, 2003 14:39
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lis 20, 2003 12:45

Super, że się dogadały :D
U mnie jak do boruty dotarła Pumcia to oba koty dwie doby spały i spały, spały... One tak odreagowywują stres związany ze zmianami. A Ty jeszcze nie raz będziesz mieć dość kocich harców :)
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Czw lis 20, 2003 12:50

O, całkiem możliwe :)
Okazuje się, że niepotrzebnie panikowałam, bo mój Duży kotek jest prawdziwym dżentelmenem. Pacnie łapką dopiero wtedy, kiedy dama się bardzo, bardzo o to prosi :D
Kot składa się z materii, antymaterii i fanaberii.
Moje koty
Obrazek

sheanan

 
Posty: 572
Od: Pon paź 27, 2003 14:39
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lis 20, 2003 12:55

sheanan pisze:O, całkiem możliwe :)
Okazuje się, że niepotrzebnie panikowałam, bo mój Duży kotek jest prawdziwym dżentelmenem. Pacnie łapką dopiero wtedy, kiedy dama się bardzo, bardzo o to prosi :D

A małe damy często się o to proszą :twisted: Zupełnie nie szanują powagi starszego kota :wink:
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Czw lis 20, 2003 13:39

Uwielbiam je!!!!!!! :D Ja musze je zobaczyc..... juz strasznie tesknię za Zadrunia vel Klarą :cry: Pomiziac je ode mnie poproszę

Batka

 
Posty: 8464
Od: Pt paź 24, 2003 11:38
Lokalizacja: Stare Dobre Podgórze

Post » Czw lis 20, 2003 13:48

A nie może być kot obojaga imion Klara-Zadra ? Brzmi bardzo konkretnie i chyba do charakteru pasuje....
Gosia, dwaj chłopacy-pluszacy Pafnucy "Puff" i Chojrak oraz Anna Dymna za Tęczowym Mostem
Obrazek Obrazek Obrazek

mała_gosia

 
Posty: 404
Od: Sob paź 18, 2003 20:27
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 20, 2003 13:50

A i chyba czas zmienić nieaktualny temat :)
Gosia, dwaj chłopacy-pluszacy Pafnucy "Puff" i Chojrak oraz Anna Dymna za Tęczowym Mostem
Obrazek Obrazek Obrazek

mała_gosia

 
Posty: 404
Od: Sob paź 18, 2003 20:27
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], marta_kociara i 508 gości