Zrezygnuj z fajerwerków - dla zwierząt to koszmar !!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 01, 2019 10:38 Re: Zrezygnuj z fajerwerków - dla zwierząt to koszmar !!!

Erin pisze:Czy wyjątkiem? Niekoniecznie

Akurat u mnie "koniecznie".
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sty 01, 2019 10:40 Re: Zrezygnuj z fajerwerków - dla zwierząt to koszmar !!!

A u mnie nie, więc współczuję.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Wto sty 01, 2019 14:15 Re: Zrezygnuj z fajerwerków - dla zwierząt to koszmar !!!

U mnie grzmiało ostro. Bilu schował się szczelnie w mieszkaniu. Fakt, że fajerwerki przed blokiem dość szybko zakończyły się (w stosunku do roku poprzedniego), ale niesmak pozostał.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Wto sty 01, 2019 14:26 Re: Zrezygnuj z fajerwerków - dla zwierząt to koszmar !!!

Stefcia miała w szanownej doopie całe to zamieszanie. Dziwowała się siedząc na parapecie.
Bureł się bał- bo zniknął.

Najbardziej to się martwiłam o sukę - bo gdy byłam z nią na spacerze i ktoś robił fajerwerkową próbę generalną to wpadła w panikę, ale nie było bardzo źle.

Siedziałam ze Stefką na parapecie i obserwowałyśmy fajerwerki, zobaczyłam mknącego w przestrachu czarnego psa :(
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5980
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue, Szeska i 397 gości