Kocia rodzinka na balkonie. Pani ['] Pan ['] została kotka:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt kwi 10, 2020 19:33 Re: Kocia rodzinka już w swoich domkach. Pani umarła [']

Właśnie dowiedziałam się, że i umarł pan który nadal dawał kotce jeść na tym balkonie.
Kotka od poniedziałku siedzi na balkonie i czeka. :cry:
To starsza już koteczka, nie wiem, 8-9 lat, koczująca tylko na balkonie w budce i bez dotyku ludzkich dłoni.
Poprosiłam znajomą (adoptowała ode mnie Tosię) aby poszła sprawdzić czy ta kotka tam jest i czy ma co jeść.
Kotka jest na balkonie, ale co dalej z nią to nie wiem. Rodzina tego zmarłego już zabrała klucze i pojechali do domu na wieś gdzie mieszkają. Mieszkanie zapewne zostanie sprzedane a kotka zostawiona na pastwę losu a przecież mogli by ją na wieś zabrać. :cry:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40264
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt kwi 10, 2020 22:08 Re: Kocia rodzinka na balkonie. Pani ['] Pan ['] została kot

Mogę jakoś pomóc?
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3723
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Sob kwi 11, 2020 18:54 Re: Kocia rodzinka na balkonie. Pani ['] Pan ['] została kot

Meteorolog1 pisze:Mogę jakoś pomóc?

Nie wiem, :( kotka niedotykalsa, goni inne koty i broni swojego terytorium.
Dzisiaj była u niej znajoma i kotka była bardzo głodna bo jedną saszetkę whiskasa praktycznie nosem wciągnęła.
Miała zostawioną drugą jak też suchą karmę i zobaczymy czy jutro ubędzie.
Biedna siedzi na tym balkonie nieświadoma swojego losu. :(
Masakra, potrzebny doświadczony domek bez kotów raczej ale tego do końca nie wiem. :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40264
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob kwi 11, 2020 21:14 Re: Kocia rodzinka na balkonie. Pani ['] Pan ['] została kot

Biedna kicia :(

inezka70

 
Posty: 201
Od: Nie lip 21, 2019 12:40

Post » Pt kwi 17, 2020 19:13 Re: Kocia rodzinka na balkonie. Pani ['] Pan ['] została kot

inezka70 pisze:Biedna kicia :(

Niestety. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40264
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Antonlak, proertabogy i 138 gości