Kotki do oddania smutne !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 23, 2019 15:45 Re: Kotki do oddania smutne !

Kazia pisze:
Chikita pisze:
Kazia pisze:Zresztą...nie mój cyrk, nie moje małpy....a kotów pewnie wcale nie ma.
W końcu, co za sztuka zrobić zdjęcia jakichś kotów i wkleić na forum.


Kazia chyba są, bo Carmen poruszyła temat transporterów na zabieg. Założyć można, że sprawa się ruszyła tylko powstała trudność w zapakowaniu kotów. Może były wstępne ustalenia tylko pudełek brak aby przewieźć.
A Carmen koty fizycznie widziała? u Flowers77 ? czy tak na odległość się zaangażowała ?


Wydaje mi się, że na odległość (ale potwierdzić może sama Carmen). Myślę, że jakiś kontakt miały /mają skoro została umieszczona prośba o pożyczenie pudełek, wstępne ustalenie, że zawiezie. Nie sądzę aby to się wzięło znikąd bądź tylko dla podrzucenia wątku.

Chikita

 
Posty: 6440
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw maja 23, 2019 19:52 Re: Kotki do oddania smutne !

Kotów nie widziałam na żywo, ja z Wawy. Temat pożyczenia transporterków był moim pomysłem jak przeczytałam o wiezieniu kotów w kartonach albo na ręku. Finalnie temat transporterków rozwiązany, teraz nie ma już przeszkód w kastracji.
Czekam na numer telefonu do lecznicy od Flowers.
Dodam jeszcze, że moja cierpliwość też ma swoje granice.

Carmen201

 
Posty: 4156
Od: Pt maja 07, 2010 7:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 23, 2019 22:48 Re: Kotki do oddania smutne !

Carmen201 pisze:Kotów nie widziałam na żywo, ja z Wawy. Temat pożyczenia transporterków był moim pomysłem jak przeczytałam o wiezieniu kotów w kartonach albo na ręku. Finalnie temat transporterków rozwiązany, teraz nie ma już przeszkód w kastracji.
Czekam na numer telefonu do lecznicy od Flowers.
Dodam jeszcze, że moja cierpliwość też ma swoje granice.

Obawiam się, że owa lecznica nie istnieje. Obym się myliła

MaryLux

 
Posty: 159730
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 23, 2019 23:18 Re: Kotki do oddania smutne !

No i pięknie.
Panie bardzo oburzone może uszanowałaby wolę kupującego. Skoro ta osoba nie porusza tematu stanu rzeczy na wątku. Jest dorosła.
Tylko jak tu sobie darować kolejną jazdę po Flowers77?

kinga38

 
Posty: 55
Od: Pt maja 18, 2018 16:32

Post » Pt maja 24, 2019 0:20 Re: Kotki do oddania smutne !

kinga38 pisze:No i pięknie.
Panie bardzo oburzone może uszanowałaby wolę kupującego. Skoro ta osoba nie porusza tematu stanu rzeczy na wątku. Jest dorosła.
Tylko jak tu sobie darować kolejną jazdę po Flowers77?


Owszem, jest dorosła. I doświadczona. I widocznie wolała zamilknąć niż pogrążyć Flowers77 jeszcze bardziej.

To forum widzialo już wiele podobnych akcji, wiele z nas się sparzyło, w tym ja też. Była taka osoba, która dostała dom na wynajem za darmo, forum jej ten dom doposażało, pomagało w zakupie opału, finansowalo koty. Też miała problemy z dojazdem do pracy, bo dom "na zadupiu". Poznałąm ją nawet osobiście, targałam z Poznania do Warszawy firany, pościele...Jako pracująca emerytka przesyłałam osobie młodszej ode mnie o 20 lat spore - jak dla mnie - kwoty pieniędzy, bo to taki "koci anioł".
Aż w końcu sprawa się "rypła" - nie będę wnikać w szczegóły jak. I ta osoba przyznała, że takie "łatwe pieniądze" w pewnym sensie ją zdeprawowały.
A mimo to wciąż chce się wierzyć, pomagać...ale jednak w takiej sytuacji jak z Flowers77 włącza się sygnał alarmowy

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15071
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt maja 24, 2019 6:15 Re: Kotki do oddania smutne !

kinga38 pisze:No i pięknie.
Panie bardzo oburzone może uszanowałaby wolę kupującego. Skoro ta osoba nie porusza tematu stanu rzeczy na wątku. Jest dorosła.


A jaka jest ta wola? I czym ją naruszamy?
Temat stanu rzeczy został poruszony, jak najbardziej - nie jest jedynie kontynuowany przez obecną właścicielkę rzeczy. Ale to od nikogo innego - a od niej wiemy że stan rzeczy był co najmniej zły.

Ja jestem mocno wyczulona na sytuacje takie jak w tym wątku - i być może stąd moje bardziej ostre niż zwykle reakcje. Zachowanie Flowers77 i jej hmmm... czyny a częściej robienie wszystkiego by ich nie było - budzą nie fajne przemyślenia i emocje.
Jako że jest to wątek bardzo skupiony na budzeniu współczucia do siebie i zbieraniu pieniędzy "na koty" (bo biorąc pod uwagę całokształt to wcale nie wiem już na co są one zbierane) - to moje emocje oraz podskórny niepokój są tym większe.
A najbardziej budzi mój niepokój to że takie wątki mogą mocno utrudnić życie osobom które naprawdę pomocy mogą potrzebować - a jednocześnie wiele z siebie dają by wyjść z trudnej sytuacji i by prośba o wsparcie była naprawdę ostatecznością - a do osób wspierających mają szacunek. I do innych zresztą też, nawet jeśli pieniędzy nie prześlą.
Tu mamy sytuację w której Flowers77 nic nie robi by swoją sytuację zmienić, jedyne do czego dąży to brak osobistego kontaktu z jednoczesnym proszeniem o pieniądze, bazarek skończył się 5 tygodniami oczekiwania na wysyłkę i dokonanie jej dopiero po ponagleniach i domaganiu się zwrotu pieniędzy oraz napisaniu o tym na Forum, a same rzeczy przyszły w stanie najwidoczniej hmmm... stresującym odbiorcę.
No proszę Cię!

Blue

 
Posty: 23498
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Pt maja 24, 2019 6:59 Re: Kotki do oddania smutne !

kinga38 pisze:No i pięknie.
Panie bardzo oburzone może uszanowałaby wolę kupującego. Skoro ta osoba nie porusza tematu stanu rzeczy na wątku. Jest dorosła.
Tylko jak tu sobie darować kolejną jazdę po Flowers77?

Mam podejrzenie graniczące z pewnością, że to drugie konto Flowers :twisted:
Można to jakoś sprawdzić?
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Pt maja 24, 2019 7:02 Re: Kotki do oddania smutne !

Muireade pisze:
kinga38 pisze:No i pięknie.
Panie bardzo oburzone może uszanowałaby wolę kupującego. Skoro ta osoba nie porusza tematu stanu rzeczy na wątku. Jest dorosła.
Tylko jak tu sobie darować kolejną jazdę po Flowers77?

Mam podejrzenie graniczące z pewnością, że to drugie konto Flowers :twisted:
Można to jakoś sprawdzić?


Też mam takie wrażenie, styl wypowiedzi bardzo podobny.
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
Toroj

MM93

Avatar użytkownika
 
Posty: 512
Od: Czw sty 12, 2012 21:36

Post » Pt maja 24, 2019 7:05 Re: Kotki do oddania smutne !

Na pewno nie, niemożliwe.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt maja 24, 2019 13:39 Re: Kotki do oddania smutne !

Muireade pisze:
kinga38 pisze:No i pięknie.
Panie bardzo oburzone może uszanowałaby wolę kupującego. Skoro ta osoba nie porusza tematu stanu rzeczy na wątku. Jest dorosła.
Tylko jak tu sobie darować kolejną jazdę po Flowers77?

Mam podejrzenie graniczące z pewnością, że to drugie konto Flowers :twisted:
Można to jakoś sprawdzić?

Może poprosić modów, oni chyba mają możliwość sprawdzenia tego.
Sposób rozumowania i styl wypowiedzi są zbliżone, fakt, ale nie wiem, czy to ta sama osoba, czy dwie warte siebie

MaryLux

 
Posty: 159730
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 24, 2019 14:42 Re: Kotki do oddania smutne !

MaryLux pisze:nie wiem, czy to ta sama osoba, czy dwie warte siebie

To już chyba za daleko posunięta wypowiedź. Fakt, że kinga38 stanęła w obronie Flowers77 nie czyni jej podobną do Flowers77. A w świetle zarzutów pod adresem Flowers77 porównywanie do niej kinga38 jest zupełnie niedorzeczne.

Nie, styl wypowiadania się jest zupełnie inny. Może w tym jednym poście był podobny ale w pozostałych był inny.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10678
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt maja 24, 2019 14:59 Re: Kotki do oddania smutne !

Nie twórzcie teorii spiskowych, że to te same osoby :wink:
Nawet jeśli to jest ta sama osoba (w co wątpię, stanąć w czyjejś obronie przecież można) to czy to coś zmienia w całej tej sytuacji ? Według mnie zupełnie nic.

Chikita

 
Posty: 6440
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt maja 24, 2019 15:03 Re: Kotki do oddania smutne !

I wątek cały czas na górze :roll:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt maja 24, 2019 15:14 Re: Kotki do oddania smutne !

Gdybym komuś coś darowała, nie chciałabym, by ktoś za mnie rozliczał z tego tą osobę. Byłoby mi przykro. Może nawet byłabym zła na takie postępowanie innych. Moja wola.
A każdy pisze wedle swojego uznania, tego jakby sam postąpił. Ja nie życzyłabym sobie by ktoś za mnie coś robił.
A ma ktoś tu pewność w jakim stanie były te rzeczy? Domyślacie się tylko. I już jazda.
Wy po prostu chcecie tu afery. Moim kosztem, czy Flowers77.
Nigdy tego nie zrozumiem.
Flowers77 ma zapłacić za kogoś, kto tu kiedyś oszukał? Ja mam być drugim kontem Flowers77?
Ogarnijcie się. Bo tu już nic się nie da zrobić.
A może kiedyś byłam taką Flowers77? I dlatego wiem, że to nie koniecznie oszustka?
Kończę. Sprawdzajcie. Rozkręcajcie kolejną aferę. A później piszcie, ze wątek Flowers77 jest zawsze na górze i że to kolejny dowód na to jaka jest oszustką.
Stomachari dziękuje.
Przejrzyjcie się kiedyś w tym wątku jak w lustrze. Uczciwie. Bo ja tu Was widzę, nie Flowers77. Ona i to kim jest już od dawna nie jest istotne.

kinga38

 
Posty: 55
Od: Pt maja 18, 2018 16:32

Post » Pt maja 24, 2019 15:22 Re: Kotki do oddania smutne !

Dziewczyny, odpuście. Nie to, że podoba mi się poczynanie autorki. Ale nie ma sensu nakręcać wątku. Każdy wyrobił sobie zdanie.
Zostawcie wszystko. Po cholerę się denerwować. A każda rada czy uwaga czy podpowiedź niczego w życiu autorki nie zmieni. Bo one jej do niczego nie są potrzebne. Trafi się kolejny wątek pomocowy czy zbiórkowy to trzeba do tego odesłać. Każdy wyrobi sobie zdanie (wiem powtarzam się) i podejmie decyzję.Tyle w temacie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], ryniek i 472 gości