Koty w pułapce.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 22, 2018 23:33 Re: Koty w pułapce.

EDIT: W świetle kolejnych szczegółów sprawy powstrzymuję się od komentarza.
Ostatnio edytowano Wto sty 23, 2018 17:47 przez Stomachari, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto sty 23, 2018 4:41 Re: Koty w pułapce.

Na pewno próbuje na prawo i lewo, ale nigdy nic z tego nie wychodzi.
Jak dla mnie, mocno zastanawiające. Tym bardziej, że nie stosuje się do żadnej z rad, o które z dziwną regularnością prosi.
Oby sytuacja tych kotów została wyjaśniona na ich korzyść.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Wto sty 23, 2018 15:26 Re: Koty w pułapce.

Kontaktowałam się z Zarudzką. Pytała, czy ktoś z nas nie ma do pożyczenia klatki łapki.

Potwierdziła się część moich podejrzeń. Dlatego ja wciąż będę sceptycznie podchodzić do słów Zwierzoluba12, bo to że tym razem napisał prawdę nie oznacza, iż zawsze tak robi.
EDIT: A jak widać po poście KropkiXL to jednak prawdy nie napisał. Tyle tylko, że koty są na poddaszu. To się zgadza. Ale nic im nie grozi.
Ostatnio edytowano Śro sty 24, 2018 11:37 przez Stomachari, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto sty 23, 2018 17:22 Re: Koty w pułapce.

Od pewnego czasu moja bytność na Miau zmalała prawie do zera, a i teraz pojawiłam się tu jedynie dlatego,że poprosiła mnie o to moja kolezanka, którą ktoś ze znajomych z FB, powiadomił o wątku na Miau, dotyczącym afery z zamykaniem kotów i skazywaniem ich na smierć.
Ja też zostałam o tym watku powiadomiona.
Jestem w ciężkim szoku!!!!!!!!
Jak można oskarżać kobietę, która od wielu lat znosi wszelkie niedogodności związane z zawłaszczeniem przez dzikie koty części budynku(niewykończonej)?????
Nikt nie zabijał okien i drzwi, by uśmiercić koty!
Te okna są od początku zabite, bo najprawdopodobniej zabrakło kasy na wykończenie części budynku, są zabite od lat!
Jednak koty znalazły sposób na wejście i zamieszkanie w cieple i pod dachem-odchylają sobie zawilgocone płyty i wchodzą oraz wychodzą kiedy chcą!!!!!
Zresztą akurat to widziały osoby, które zostały wezwane na interwencję.
Widziałam dzisiaj pomieszczenia użytkowe z plamami na suficie, czułam odór moczu, bo koty sikają na podłogę-masakra!
Ta kobieta, a moja koleżanka i tak ma anielską cierpliwość, nie wywaliła ich na mróz, nie uśmierciła, nie skazała na śmierć głodową!
Zna osobę, która na nią doniosła-to sąsiad miezkający w pobliżu rzeczonego lokalu.
Osobę dość znaną w Morągu :? :? zarówno policji, jak i urzędnikom, pracownikom schroniska......
Na wiosnę planowany był remont dachu, bo i tam koty pouszkadzały poszycie-wełnę mineralną, folię, nikt wcześniej kotów nie pozbawi dachu nad głową-bo jak koleżanka sama powiedziała-to byłoby barbarzyństwo!
Dopiero wtedy koty zostaną wypłoszone, założone okna, uszczelnione wszelkie szpary.
Tyle gwoli wyjasnień.
Nie będę komentowała osoby , ktora wątek założyła, dzięki ASK@ i Erin :1luvu: :1luvu: zostało wszystko jasno naświetlone, tym, którzy tej postaci nie znają.

Kolezanka tej sprawy tak nie zostawi!-o nie!-to jest nękanie!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto sty 23, 2018 18:02 Re: Koty w pułapce.

Bardzo, bardzo dziękuję Stomachari, za nie uleganie argumentom założyciela wątku, za wnikliwe sprawdzenie starych wątków, za wnioski, słuszne w całej rozciągłości, za poinformowanie o całej sprawie!!!!!
Zrobiłas kawał dobrej roboty!!!!
I przyznaję,że w poprzednim poście pominęłam Twoje zasługi, ale byłam tak wzburzona po rozmowie z koleżanką, jej żalem, łzami i pytaniem , które ciągle mam w uszach-"No powiedz-za co to wszystko?", że podziękowałam tylko Ask@ i Erin
Dlatego jeszcze raz Ci dziękuję!!!!! :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto sty 23, 2018 19:19 Re: Koty w pułapce.

Cóż, aktywność Zwierzoluba od poczatku budziła wątpliwości i teraz okazało sie dlaczego. Juz rozumiem, czemu zbywal wszystkie otrzymane rady :|
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Wto sty 23, 2018 19:42 Re: Koty w pułapce.

Moje też. I dlatego dziwiło mnie lajtowe podejście niektórych.
Wychodzi na to, że miałam rację i ktoś tu ewidentnie szuka poklasku. I dlatego oficjalnie raz jeszcze wnioskuję o bana. A jeżeli pojawią się kolejne nicki, piszące na podobną nutę, o bana również dla ich. To forum ma na celu pomaganie kotom, a nie dostarczanie komuś rozrywki, czy pełnienie funkcji terapeutycznej.
Ostatnio edytowano Wto sty 23, 2018 22:04 przez Erin, łącznie edytowano 1 raz
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Wto sty 23, 2018 19:46 Re: Koty w pułapce.

Pytałam o bana admina. Nie otrzymałam odpowiedzi.
Więc to chyba nie takie proste.
Ostatnim razem wszyscy byli za banem dla Haldemana7 i jakoś go nie otrzymał. Zgaduję, że nie bez przyczyny.

A określenie "lajtowe podejście" w kontekście mojej osoby jest tak nietrafione, że aż nie chce mi się prostować po raz kolejny.


Czy któryś z adminów mógłby się udzielić i odpowiedzieć na pytanie, na ile wykonalne jest zbanowanie Zwierzoluba12 pod obecnym nickiem i w przyszłości pod nowymi nickami?
EDIT: No i dla porządku pod starymi nickami, czyli Haldeman7, Margot23 też, skoro jest już pewność a nie jedynie domysły, że to ta sama osoba?
Ostatnio edytowano Śro sty 24, 2018 11:34 przez Stomachari, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto sty 23, 2018 21:52 Re: Koty w pułapce.

Przeczytałam wątki Haldemana7 i mam nieodparte wrażenie, że on i Zwierzolub to jedna, i ta sama osoba. Nie mam jednak dowodów na potwierdzenie tej tezy, poza miejscem zamieszkania i podobieństwami w stylu pisania obydwu panów.
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Wto sty 23, 2018 21:57 Re: Koty w pułapce.

Ale TO JEST JEDNA I TA SAMA OSOBA!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto sty 23, 2018 21:59 Re: Koty w pułapce.

To wiele tłumaczy.
Nie rozumiem tylko, po co on to robi. Naprawdę, jest to poza sferą mojego pojmowania :conf:
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Wto sty 23, 2018 22:05 Re: Koty w pułapce.

Dla poklasku i dowartościowania się, jestem więcej niż pewna.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Wto sty 23, 2018 22:06 Re: Koty w pułapce.

Tak, ale niestety nie tylko...
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto sty 23, 2018 22:08 Re: Koty w pułapce.

8O 8O 8O
Bez jaj....
Dla poklasku za ludzki odruch?
Połowa forum to robi i nie żąda orderu z kartofla za swoje działania.
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Wto sty 23, 2018 22:12 Re: Koty w pułapce.

Różne bywają przypadki ...
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Cosmos i 206 gości