Miau.PL - Rejestracja

Rejestrując się na „Miau.PL” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Miau.PL”. „Miau.PL” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Miau.PL” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpbb.com. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpbb.com.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Miau.PL” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Miau.PL” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Miau.PL w celu udzielenia dostępu do forum.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U.
z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujmy, iż:
- administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rafał Lewandowski ul. Reja 5, 62-090 Rokietnica,
- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia dostępu do forum,
- posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- podanie Miau.PL danych osobowych jest dobrowolne.

Polityka prywatności: [>>>]