Pusia i Odorek- moje dwa siersciuszki - jeszcze kilka pytan

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 11, 2009 12:11 Pusia i Odorek- moje dwa siersciuszki - jeszcze kilka pytan

witam. wlasnie "dokocilam" sie drugim kotkiem - kocurkiem. ma on dopiero 7 tyg. moja Pusia ma 7 miesiecy. na poczatku bylo ciezko bo Pusia syczala, puszyla sie i uciekala. pzniej fukala na malego. po 2 dniach podchodzila ale jak maly podszedl za blsko to dostawal lapa w pysk hehehe. od wczoraj sie juz bawia- ganiaja po calej chalupie ale jak sobie maly za duzo pozwoli to jednak Pusia mu sprzedaje lekkiego "liscia". co do kuwety to Pusia zawsze 100%no chyba ze zapomnilam sprzatnac to zrobi obok bo zabardzo brudno tam ;] maluch jeszcze sam tam nie chodzi bo kuweta w lazience a my mamy 4 pokoje wiec sie gubi. zanosze go sama co jakis czas. przez 2 dni musialam mu tylek podcieracbo troszke sie obesrywal hehe

z racji tego ze to "parka" (nawet nie mam 100% pewnosci czy to na bank kocur bo ciezko mi zobaczyc bo ma akurat czarna plamke "tam" i nie wiem czy kreska czy koleczko hehe wet to sprawdzi lepiej) bede chciala malego wykastrowac. kiedy najlepiej? ile to kosztuje? bede chciala pozniej tez wysterylizowac Pusie. albo najpierw ja bo juz nieldugo chyba rujka i wole zeby miala spokoj ;) gdzie polecacie we wrocławiu?

i jeszcze jendo. odrobaczenie. mam w domu pol tabletki drontal po odrobaczaniu Pusi i czy moge podac to Odorkowi? i czy pol czy 1/4 ??? czy lepiej isc do weta i niech sam to zrobi??? Pusi tabletki sama podawalam bez problemu oczywiscie wedlug zalecen weta.
Ostatnio edytowano Śro lut 18, 2009 10:06 przez maniunie83, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek Obrazek Obrazek Pusia oraz Odorek :)

maniunie83

 
Posty: 119
Od: Czw wrz 18, 2008 13:52
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro lut 11, 2009 12:25

gratuluję dokocenia!
Obrazek

pumka133

 
Posty: 1322
Od: Nie wrz 14, 2008 18:27
Lokalizacja: Lubin

Post » Śro lut 11, 2009 12:50

Gratulacje-sliczny kicio.Zadzwoń do weta w sprawie odrobaczenia-jak zajomy to powie co lepsze.On maleńki jeszcze i strach przedobrzyć.U nas kolejny maluch szedł do kuwety za starszym.Może postaw miski ze zwirkiem w jakis jego ulubionych miejscach i powoli likwiduj.Szybko załapie :wink:

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55373
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw lut 12, 2009 11:12

wczoraj poszlam do weta no i 100% chlopak. wetenrynarz sie smial bo ja juz o kastracji mysle a to takie malenstwo ;) ale chyba najpierw wysterylizuje Pusie bo niedlugo dostanie 1 rujke.

Odorek- kurcze musze wymyslic lepsze imie dla niego :D - dostal do odrobaczenia taka paste do pyszczka w strzykawce takiej wielkiej :O i z atydzien mam isc na szczepienie a za 2 znowu odrobaczyc.

martwi mnie jego duzy brzuch. nawet wet mowil ze bardzo duzy. od odrobaczenia przegladalam dokladnie jego kupki i nie ma robakow a brzuch dalej duzy. myslalam ze sie tak najal ale nawet jak od wieczora do rana nic nie jadl to i tak mu nie zmalal ;/ a i baki smierdzace puszcza masakra hehehe. takie male a tak smierdzi :D moze odorek jednak do niego pasuje :D


co do kuwet to nie wiem czy sam tam chodzi. w sumie co ja go znaiose to zawsze cos zrobi. co rano tez chodze i sprawdzam za lozkami, kazdy kat i nie ma kup i nie smierdzi nawet. nie widzialam tez czy posikuje.moz emi sie jakis idealny kot dostal :D
Obrazek Obrazek Obrazek Pusia oraz Odorek :)

maniunie83

 
Posty: 119
Od: Czw wrz 18, 2008 13:52
Lokalizacja: wrocław

Post » Czw lut 12, 2009 11:44

Zostaw "Odorek"! Bajeczne imię! Po prostu cudne. I niebanalne... Kociaki z reszta też śliczne. Gratulacje!

Mmmm... A do tego jeszcze jeden imieniem Fetor... :twisted: :dance:
Obrazek

kinga w.

 
Posty: 22593
Od: Sob sty 31, 2009 17:41
Lokalizacja: Keadby

Post » Czw lut 12, 2009 12:05

Odorek wzielam z bajki moich corek- pani pajaczkowa i jej wesola gromadka- jets tam taki zuczek gnojak o takim imieniu hehe


a nie wspominalam z etatusiem odorka jest maine coon czy jakos tak i podobno bedzie mial po nim dluzsza siersc. i chyba dzieki niemu ma tak piekne blekitno szare oczka :D
Obrazek Obrazek Obrazek Pusia oraz Odorek :)

maniunie83

 
Posty: 119
Od: Czw wrz 18, 2008 13:52
Lokalizacja: wrocław

Post » Czw lut 12, 2009 12:39

maniunie83 pisze:Odorek wzielam z bajki moich corek- pani pajaczkowa i jej wesola gromadka- jets tam taki zuczek gnojak o takim imieniu hehe


a nie wspominalam z etatusiem odorka jest maine coon czy jakos tak i podobno bedzie mial po nim dluzsza siersc. i chyba dzieki niemu ma tak piekne blekitno szare oczka :D


O, Mamo! Coś jak Kłaczek! Tylko kłaczkowe oczka zrobiły się po prostu kocie... Ale kłaki ma! Norweg był w rodzinie.
Cudaśny maluszek. :1luvu:
Obrazek

kinga w.

 
Posty: 22593
Od: Sob sty 31, 2009 17:41
Lokalizacja: Keadby

Post » Czw lut 12, 2009 12:44

mam nadzieje ze Odorkowi oczka takie zostana :roll:
weterynarz mowilnam ze Pusia tez jest mieszanka jakiegos rasowego. umaszczenie z boku ma naprawde niespotykane. musze kiedys uchwycic na fotce ale to i tak nei to samo co w rzeczywistosci. tam gdzie nie ma bialego jest braz i czarne pasy jak u tygrysa i po bokach po kolku i w sdrosku duza kropa a tak to piekne pasy
Obrazek Obrazek Obrazek Pusia oraz Odorek :)

maniunie83

 
Posty: 119
Od: Czw wrz 18, 2008 13:52
Lokalizacja: wrocław

Post » Czw lut 12, 2009 13:05

Śliczny kotunio, imie odorek jakoś od razu skojarzyło mi sie z takim śmietnikowym zrzędliwym potworkiem z ulicy Sezamkowej, a on miał na imie Oskar :)
Obrazek
Obrazek

galleana

 
Posty: 1328
Od: Sob wrz 08, 2007 19:52
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw lut 12, 2009 13:09

maniunie83 pisze:mam nadzieje ze Odorkowi oczka takie zostana :roll:
weterynarz mowilnam ze Pusia tez jest mieszanka jakiegos rasowego. umaszczenie z boku ma naprawde niespotykane. musze kiedys uchwycic na fotce ale to i tak nei to samo co w rzeczywistosci. tam gdzie nie ma bialego jest braz i czarne pasy jak u tygrysa i po bokach po kolku i w sdrosku duza kropa a tak to piekne pasy


Są śliczne. Pusia to taki "marmurek" o ile widzę - oryginałek. A Odorek... Jeśli zostaną mu błękitne ślepka to cudnie, a jeśli nie... I tak jest przesłodki!
Obrazek

kinga w.

 
Posty: 22593
Od: Sob sty 31, 2009 17:41
Lokalizacja: Keadby

Post » Czw lut 12, 2009 13:10

Maluszek cudny :love:, a jak urośnie, to będzie cudnym kocurkiem ;-)
Pusia też śliczna, ale maluszek :1luvu:

Gratuluję dokocenia :D

charm

Avatar użytkownika
 
Posty: 6644
Od: Nie paź 26, 2008 20:07
Lokalizacja: Orzesze

Post » Czw lut 12, 2009 13:13

charm pisze:Maluszek cudny :love:, a jak urośnie, to będzie cudnym kocurkiem ;-)
Pusia też śliczna, ale maluszek :1luvu:

Gratuluję dokocenia :D

Prawda? Jak na niego patrzę to czuje jak mi kg przybywają. Przesłodki!
Obrazek

kinga w.

 
Posty: 22593
Od: Sob sty 31, 2009 17:41
Lokalizacja: Keadby

Post » Czw lut 12, 2009 13:25

no to dam kilka zdjec aby mu sie lepiej przyjzec ;]

Odorek spi na TZ-cie
Obrazek

z moja starsza corka - bawi sie kokardkami z kapci
Obrazek

z moja mlodsza corka- ona prawie wogole nie interesuje sie kotkami i musialam ja prawie zmusic do pozowania do zdjecia hehe

Obrazek

a tutaj oba razem- jeszcze tego dnia Pusia syczala na Odorka i trzymala sie z daleka od niego i ciezko bylo zlapac je na jednym zdjeciu
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Pusia oraz Odorek :)

maniunie83

 
Posty: 119
Od: Czw wrz 18, 2008 13:52
Lokalizacja: wrocław

Post » Czw lut 12, 2009 13:29

To ja już sobie stąd pójdę. To jest niemoralne - takie śliczne koteczki pokazywać. :lol: Normalnie niemoralne. :lol:
A tak serio - czysta słodycz... Taki miziaczek kochany...
Obrazek

kinga w.

 
Posty: 22593
Od: Sob sty 31, 2009 17:41
Lokalizacja: Keadby

Post » Czw lut 12, 2009 13:30

:D

musze porobic im jakas fajniejsza sesyjke zeby ladnie je bylo widac bo zdjecia kiepskie. TZ mowi ze gdyby koty juz takie male zostawaly to moglby ich miec o wiele wiecej hehehe
Obrazek Obrazek Obrazek Pusia oraz Odorek :)

maniunie83

 
Posty: 119
Od: Czw wrz 18, 2008 13:52
Lokalizacja: wrocław

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, jowitha, magnificent tree, wozniaq i 731 gości