K-ów,zdrowy kocur do uśpienia,teraz w Krakvecie, co dalej??

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 26, 2008 1:39

Tweety, mnie dzis nic nie idzie ... jutro bedzie lepiej

wlasnie daje malej kocie mleko siemienia nie chce
paste odrob zjadla z trudem, teraz tez popluwa
troche sie martwie
zo

Zowisia

 
Posty: 6607
Od: Śro sty 10, 2007 19:58
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lis 26, 2008 1:44

Zowisia pisze:Tweety, mnie dzis nic nie idzie ... jutro bedzie lepiej

wlasnie daje malej kocie mleko siemienia nie chce
paste odrob zjadla z trudem, teraz tez popluwa
troche sie martwie
zo


ale już nie wymiotuje? rozwolnienie się skończyło? ja zostawiłabym ją w spokoju do jutra, bo wygląda na to, że jest przeżarta. To jednak jest malusi kotek i je maleńkie ilości

Tweety

 
Posty: 19821
Od: Nie mar 05, 2006 2:12
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lis 26, 2008 2:24

Zwymiotowala troszke kolacji rozwolnienia nie ma ale kupki beda luzne bo daje jej kocie mleko w sumie zjadla ok 5-7 cm3 i spi
ciepla jest dziasla rozowe
zobacze jutro

Srebro tez mial baardzo lluzna kupke po mleku skondens ze scanomune
oczko lepsze,
spi teraz i cala reszta tez

pozdrawiam i zobaczymy ...
zo

Zowisia

 
Posty: 6607
Od: Śro sty 10, 2007 19:58
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lis 26, 2008 10:00

Kosma_shiva zapewne zaczytuje się w książeczce, którą jej pozyczyłam.
Obrazek Amelki już nie ma...

Miuti

 
Posty: 6238
Od: Pt lis 30, 2007 12:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lis 26, 2008 12:20

Miuti pisze:Kosma_shiva zapewne zaczytuje się w książeczce, którą jej pozyczyłam.


masz racje, dokladnie tak jest :)

Bardzo, ale to bardzo dziekuje za uzyczenie mi tej ksiazki !!



Wczoraj nie przyczailam zadnego kotka pod Prdniczanka, nie przyszedl, a kwiaciarnia byla juz zamknieta... :(

Ale moze dzis albo moze jutro sie uda czegos dowiedziec...
Obrazek

kosma_shiva

 
Posty: 3109
Od: Czw lip 03, 2008 16:56
Lokalizacja: Kraków, (Sanok)

Post » Śro lis 26, 2008 14:37

wiecie co, osiwieć idzie :evil: Do Fiony i Gema z Kielc miała iśc przesyłka w ramach wygranej w Krakvecie Poszła ale nie do Ilony M. z Kielc tylko do Joanny M. z Katowic (to samo nazwisko). Poszły w ruch telefony w rózne strony świata, miał pojawić się kurier, który odbierze z Katowic i zawiezie do Kielc. Pojawił się ale ... przywiózł kolejne dwie paczki tez dla Ilony, tamtych:" nie zabierze, bo nikt mu nie zlecił". No to p. Joanna nie przyjęła nowych tymbardziej więc zadzwoniono z krakvetu z pretensjami, że dlaczego nie odbieramy. Wyjaśniłam prosząc kolejny raz aby zabrano z Katowic i wysłano do Kielc. Po kilku dniach przyjechał kurier zabrać ale ...tylko jedną paczkę więc p. Joana powiedziała albo dwie albo wcale, bo ona dostała dwie. Pojechał. Na następny dzien przyjechał inny znowu po jedną, bo na tyle dostał zlecenie. Więc po raz kolejny w ruch poszły telefony i krakvet wystawił zlecenie na zabranie dwóch. Zadzwoniła Ilona, że dostała trzy paczki ale prosto z Krakowa, bo okazało sie, że jeszcze czegoś wcześniej nie mieli więc dołożyli jedną. Zadzwoniła p. Joanna wczoraj, że zabrano od niej dwie paczki ale do Ilony chyba jeszcze nie dotarły, bo nie dzwoniła.
Dwa tygodnie młynu, ciągłego dzwonienia wte i we wte we wszystkich konfiguracjach po całej Polsce przeze mnie, naszą prezes, p. Joannę, Ilonę, ludzi z krakvetu i z firmy przewozowej. Jak patrzę na aparat telefoniczny to mam odruch wymiotny, zwłaszcza jak dzwoni numer kompletnie mi nie znany ....

Tweety

 
Posty: 19821
Od: Nie mar 05, 2006 2:12
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lis 26, 2008 15:29

Ja miałam problemy w Krakowie z Krakvetem (dostawy). Oni są niezbyt rzetelni.

Pani S, która chciała mi dostarczyć Pusię, milczy.
Obrazek Amelki już nie ma...

Miuti

 
Posty: 6238
Od: Pt lis 30, 2007 12:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lis 26, 2008 16:14

Miuti pisze:Ja miałam problemy w Krakowie z Krakvetem (dostawy). Oni są niezbyt rzetelni.

Pani S, która chciała mi dostarczyć Pusię, milczy.


raczej kurierzy, na mój gust inteligentni inaczej, zawsze dzwoniąc do mnie mówią, że mają dla mnie przesyłkę i czy mogą podjechać, będąc np we Wrocławiu albo dlaczego nie ma mnie w domu stojąc u Ciebie pod drzwiami :wink: Dopiero otrzeźwiam ich pytając do kogo właściwie dzwonią

Tweety

 
Posty: 19821
Od: Nie mar 05, 2006 2:12
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lis 26, 2008 19:07

No to Kotowie już u mnie w biurze.
Pogłaskaliśmy się, zjedliśmy troszkę i zaraz sobie powiemy dobranoc i pójdziemy spać. Może jutro jakieś zdjęcia zrobię.
Tak czy owak, na pewno napiszę jaki krajobraz zastanę.
A
PS
Futra rzeczywiście bardzo chude...

lutra

 
Posty: 5183
Od: Czw kwi 05, 2007 13:02

Post » Śro lis 26, 2008 20:46

lutra pisze:No to Kotowie już u mnie w biurze.
Pogłaskaliśmy się, zjedliśmy troszkę i zaraz sobie powiemy dobranoc i pójdziemy spać. Może jutro jakieś zdjęcia zrobię.
Tak czy owak, na pewno napiszę jaki krajobraz zastanę.
A
PS
Futra rzeczywiście bardzo chude...


:1luvu:
Obrazek
Obrazek

catalina

 
Posty: 1528
Od: Sob kwi 16, 2005 10:31
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lis 26, 2008 21:08

dzięki Lutra :1luvu:

Niniejszym ogłaszam, ze przywołana mnie do porządku i muszę założyć kolejny wątek. Nie lubię .... :evil: ale zaraz podam link do niego

Tweety

 
Posty: 19821
Od: Nie mar 05, 2006 2:12
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lis 26, 2008 21:30

nowy wątek, serdecznie zapraszam wszystkich dotychczasowych piszących i czytających a także nowe osoby http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=3762652#3762652

Tweety

 
Posty: 19821
Od: Nie mar 05, 2006 2:12
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: BhoblhLap i 244 gości