Kluska z Pianką w Świnoujściu, Kumpel:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 24, 2007 13:29 Kluska z Pianką w Świnoujściu, Kumpel:(

postanowiłam założyc futrzastym wspólny wątek,bo nie ma sensu w dwóch pisac
kociska pochodzą z wątków viewtopic.php?t=55940&highlight=
viewtopic.php?t=51717&highlight=
viewtopic.php?t=55910&highlight=
Dołączyłam do pozytywnie zakoconych na forum 13stycznia,a już 8 lutego do mojego podwójnie zakoconego domu przyjechała Kleo od gosiar z Warszawy, 22lutego dołączyły z Łodzi deserki:Budyńka i Pianka od saskia
Na razie bardzo ucieszeni obecnością nowych domowników,mamy mało czasu na pisanie ale na pewno na bieżąco będziemy opisywac nasze wspólne życie i dokumentowac zdjeciami,z chęcia przyjmiemy forumowe rady,zachwyty nad Futrzanymi,i zainteresowanie
:D :D
12pażdziernika dołączył do nas Kufelek z tego wątku viewtopic.php?t=64981&highlight=
stadko liczy 6 sztuk kocich indywidualności-prosi o zachwyty :wink:
Ostatnio edytowano Pt sty 15, 2010 22:04 przez gayae, łącznie edytowano 33 razy

gayae

 
Posty: 996
Od: Sob sty 13, 2007 15:10
Lokalizacja: Świnoujście

Post » Sob lut 24, 2007 14:00

Gayae ja jeszcze raz nieśmiało spytam czy mogę użyć zdjęcia deserku w swoim wątku :oops: też się o jednego starałam więc chciałabym mieć jakiś ślad :D
Obrazek

makitta

 
Posty: 350
Od: Sob kwi 29, 2006 12:18
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lut 24, 2007 14:47

o jak fajnie :lol: to w krótkim czasie dorobiłaś się niezłej trzódki :lol: gratuluje i o zdjęcia prosze.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 24, 2007 15:54

makkitta oczywiscie że możesz użyc zdjęc,zwłaszcza że pierwsze nie ja robiłam,ja też przecież adoptowałam deserki dlatego że Morsik z ich wątku zniknął,i z TŻ zdecydowaliśmy się na dwa bo początkowo była zgoda tylko na jeszcze jednego kota a z kolei deserki tak się kochały że szkoda było je rozdzielic,w każdym razie cieszę się że mam je w domu,bo są cudowne,oczywiście Kleo też jest cudowna ale ona to raczej kot z dystansem,za to pomagający w kuchni,a deserki to typowe nakolankowce z kolei one będą wymagały trochę leczenia i starania bo już po przeglądzie u weta i mam świerzbowiec w uszach,oczy Pianki to też dalsze leczenie i nie wiem jak wygląda sprawa odrobaczania ,dostały stronghold i musze się doczytac czy on wszystko wybija,bo nie podoba mi się brzuch Pianki,a chce wykluczyc najlogiczniejsze zanim zacznę weta molestowac,Budyń już wykąpany wycięte kołtunki rozczesany i nie wygląda tak imponująco jak na pierwszych zdjeciach,bo z lwiej białej grzywy niewiele zostało,jak odrośnie sięrśc to będzie przepiękny kotek,Pianka wyleczy oczka i lekki katarek i tez bedzie cudo,ona krótkowłosa więc problem z sierścia odpada,rezydenci na szczęście sa przyjażnie nastawieni więc kocich bójek nie ma ,trochę parskania i syczenia ale na tym się kończy,są widoki na piękną kocią przyjażń
Obrazek

gayae

 
Posty: 996
Od: Sob sty 13, 2007 15:10
Lokalizacja: Świnoujście

Post » Sob lut 24, 2007 16:03

kilka zdjec: księżniczka KleoObrazek
Budyń po kąpieliObrazek
rezydenci Kiluś i Mimoza z BudyniemObrazek
oraz rozbawiona PiankaObrazek
Obrazek

gayae

 
Posty: 996
Od: Sob sty 13, 2007 15:10
Lokalizacja: Świnoujście

Post » Sob lut 24, 2007 16:29 choróbska

No, tak jak mówiłam: Kleonia raczej jest bardziej proludzka niz prokocia. ale ja tam ja i tak kocham :-)
a co do odrobaczania, to na pewno trzeba to zrobic kilkakrotnie. dla bezpieczenstwa odrobaczylabym wszystkie naraz, zeby wykluczyc to, ze beda sie wzajemnie zarazac. robale to niebezpieczna sprawa jednak. a na swierzba najlepszy jest chyba Oridermyl. jedengo kotka na tymczasie mi kiedys bardzo uczulil, ale w sumie jest chyba najskuteczniejszy.

gosiar

 
Posty: 5132
Od: Sob paź 29, 2005 12:30
Lokalizacja: WARSZAWA

Post » Sob lut 24, 2007 16:47

witaj Gosiaczku na nowym wątku,ja też kocham Kleo już choby za pomoc w gotowaniu,ona uwielbia siedziec na stole w kuchni,rozmawiac,i sprawdzac co ja własciwie robię :wink:
Oridermyl własnie dostaly od mojego weta ,jak Kleo przyjechała to całą czwórkę(z Fredem) odrobaczałam jakąś pastą(nie pamiętam nazwy)Deserki mają w książeczkach Stronghold i mój wet stwierdził że to wystarczy,nie mają żadnych objawów,po prostu nie wiem czy Pianka nadrabia braki jedzenia i dlatego ma duży brzuch na cienkich nóżkach czy jakieś życie wewnętrzne jednak się ostało,a jako laik wolę na forum dostac odpowiedz i wtedy sie kłócic z wetem jak to z tym strongholdem jest[/url]
Obrazek

gayae

 
Posty: 996
Od: Sob sty 13, 2007 15:10
Lokalizacja: Świnoujście

Post » Sob lut 24, 2007 16:51

Jakie świetne masz towarzystwo. O Kleo czytałam o Budyniowej i Piance tez. To fajnie że teraz bedzie to jeden temat do czytania. Czekam na relację i nastepne zdjęcia.
Obrazek
Obrazek

Iburg

 
Posty: 5024
Od: Wto sty 04, 2005 21:52
Lokalizacja: Rybnik

Post » Sob lut 24, 2007 18:56

:D :D :D

Cieszę się, ze powstał ten wątek i cudnie zobaczyć Deserek choćby na zdjęciach 8) Chociaz Budyńka po kąpieli wygląda :( :wink:

Na świerzba stosowałam u nich Novoscabin, u Pianki ślicznie zszedł, mam nadzieję, że nie wrócił? U Budyńki zostało niewiele w porównaniu z początkiem :wink: Pianka miała już taki brzuch, gdy do mnie trafiła, też mnie zastanawiał, bałam się trochę, że może być w ciąży, ale ma wyraźną bliznę po sterylce. Z tego co wiem Stronghold działa na robale także w środku, więc powinno być w porządku. Czy Budyńka już chodzi po mieszkaniu czy na razie jest odrobinę nieśmiała?
Pianka cudnie się bawi, ehhh...smutno bez nich
Obrazek

saskia

 
Posty: 5042
Od: Pon gru 06, 2004 16:51
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 24, 2007 20:42

Obrazek
Obrazek
Pianka zachowuje się jakby była u siebie,właśnie bawi się z Kilusiem
ObrazekBudyń po kąpieli zawzięcie śpi,ale mruczy przy głaskaniu i ugniata łapeczkami więc się na mnie nie obraził,świerzbu mają resztki obydwie więc lepiej doleczyc niż póżniej u wszystkich kotów leczyc,a brzuch Pianki mam nadzieję że poprostu gruby,ale jej jeszcze nie znam więc wolę byc tego pewna
Obrazek

gayae

 
Posty: 996
Od: Sob sty 13, 2007 15:10
Lokalizacja: Świnoujście

Post » Sob lut 24, 2007 21:21

Sledziłam wątek łódzkich kotów i naprawdę się cieszę, że Pianka z Budyniową znalazły wspólny - i taki fajny - domek :)

Pianka rzeczywiście widac, że jest już pełną gębą na swoim. Budyniowa też pewnie się szybko przekona jak zobaczy ze jej kumpela swpobodnie sobie hasa z rezydentami. No i kąpiel też pewnie nie była najbardziej wyczekiwaną rzeczą w jej życiu ;) ( w jej mniemaniu, ofkors)

Swoja droga, ale mieliście tempo przy dokacaniu się :)

pozdrawiam, pisz jak najwięcej i fotki , fotki, fotki !

Ais

Avatar użytkownika
 
Posty: 2775
Od: Nie sty 08, 2006 10:45
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post » Sob lut 24, 2007 21:28

Grażynko - moje gratulacje :kitty:
Ale Ci zazdroszczę :D
Chyba się latem nie wymówisz, i herbatkę odpijemy - nie przepuszczę odwiedzin jak będę w Świnoujściu.
Obrazek
"Nie miłosierdzie a sprawiedliwość jesteśmy winni zwierzętom"

ania c

 
Posty: 1421
Od: Czw lis 24, 2005 12:56
Lokalizacja: Stargard Szcz/bywa Toruń

Post » Sob lut 24, 2007 21:44

Aniu,ty się nawet nie pytaj tylko dawaj znac kiedy :D
a tak poza tym KAŻDA osoba z forum Miau zawsze w moim domu będzie bardzo mile widziana :catmilk:
Obrazek

gayae

 
Posty: 996
Od: Sob sty 13, 2007 15:10
Lokalizacja: Świnoujście

Post » Nie lut 25, 2007 0:37

gayae czy koty chetnie kozystają z tego drapaka co jest na pierwszym zdjęciu chciałabym taki kupić tylko nie wiem czy nie podzieli losów poprzedniego. A obecnie obdrapywana jest deska do prasowania.
Obrazek

makitta

 
Posty: 350
Od: Sob kwi 29, 2006 12:18
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 25, 2007 0:44

Pięknie zakocenie, będę tu zaglądać :D
Wszystkie futrzaki cudne :love:

gayae pisze:a tak poza tym KAŻDA osoba z forum Miau zawsze w moim domu będzie bardzo mile widziana :catmilk:
Oj, lepiej uważaj z takimi deklaracjami :lol:
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30209
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kasiek1510, Marmotka i 524 gości