Fruzia & Tosik mają własny wątek!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 27, 2006 19:59 Fruzia & Tosik mają własny wątek!

Oto opowieść o dwóch kotach, które się nie lubiły (i w zasadzie wciąż jeszcze się nie lubią) ale już akceptują.

Otóż zaczniemy od Tosika- jest on pięknym czarnym, poważnym, dostojnym kocurem. Bardzo mądry, kochany zazdrośnik. Urodził się w październiku 2000 roku w Podkowie Leśnej. Miał 6. rodzeństwa- teraz jedną przyrodnia siostrę.

Fruzia- zaadoptowana kotka od Seniority, jedna z znalezionych kociaków w wyburzanej drukarni. Urodzona (na oko weterynarza :P) 28 IX 2006 r. No bo dziś pierwszy raz odwiedziła weta. Bardzo energiczna, wesoła, niczego się nie krępuje- nawet je z miski Tosika na jego oczach i ostatnio przerzuciła się na jego kuwetę. =) Non stop mruczy i bawi się wszystkim co znajdzie na podłodze lub zwali z biurka, czy stołu.

Dziś została odrobaczona, odpchlona i dostała własną książeczkę zdrowia. Jest takim naszym małym cukiereczkiem- cały czas ją całujemy i głaszczemy a jej wciąż mało i mało.
W tej chwili bawi się bombkami na choince. Uwielbia, gdy uda się jej jakąś zrzucić :lol:

Pozdrowienia dla Seniority :!:
Ostatnio edytowano Czw gru 28, 2006 12:18 przez jadise, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

jadise

 
Posty: 96
Od: Czw gru 14, 2006 23:23
Lokalizacja: Podkowa Leśna/W-wa

Post » Śro gru 27, 2006 21:30

Fruzia chyba znowu urosła :)
viewtopic.php?f=1&t=93727 koty z Platynowej

seniorita

 
Posty: 3202
Od: Pt kwi 01, 2005 22:18
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Post » Śro gru 27, 2006 21:33

Urosla bardzo!

To link do zdjecia jak bawi sie bombkami
http://img468.imageshack.us/my.php?imag ... inizt8.jpg

A tu moja zabawa w Photoshopie
http://img70.imageshack.us/my.php?image ... nk1xt0.jpg

jadise

 
Posty: 96
Od: Czw gru 14, 2006 23:23
Lokalizacja: Podkowa Leśna/W-wa

Post » Nie gru 31, 2006 14:57

Dziś Fruźka z Tosikiem dostały surowe mięsko- Tosik od razu cały kawał zjadł a Frusia oczywiście zaczęła się nim bawić. Latała po całej kuchni z tym mięsem do czasu aż Tosik się wkurzył i sam zjadł jej porcję. =) Dom wariatów.

Tosik nie jest jeszcze przekonany do Fruśki =(. Najgorsze jest to, że gdy je to Fruzia wiecznie bawi się jego ogonem, a gdy on odejdzie to mała go goni i skacze na niego od tyłu. Biedny Tosik wskakuje na szafę i z góry obserwuje poczynania małej wariatki.

jadise

 
Posty: 96
Od: Czw gru 14, 2006 23:23
Lokalizacja: Podkowa Leśna/W-wa

Post » Nie gru 31, 2006 15:09

Byłam Fruzią całe dzieciństwo :)
Będę tu zaglądać, bo się samozwańczo uznałam za ciotkę.

Wielkie głaski dla mojej imienniczki i jej kolegi :)
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, oni żują pszczoły.

sibia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8128
Od: Śro gru 07, 2005 17:15
Lokalizacja: Praga Północ (okolice trójkąta bermudzkiego)

Post » Śro kwi 04, 2007 14:14

Dawno nic nie pisałam o moich pociechach.
Tosik i Fruzia już się polubiły. Często śpią w jednym łóżku, bawią się ale zdarza sie Tośkowi prychnąć gdy mała za bardzo po nim skacze.

Dziś mnie Fruzia zdziwiła lekko. Odkąd u mnie jest ślicznie załatwia się do kuwety a tu raptem znalazłam niespodziankę obok :twisted:

To jakaś forma protestu, że kolor kuwety nie odpowiada czy co?

Wklejam zdjęcie Fruśki jak śpi na szafce:
Obrazek

Obrazek

jadise

 
Posty: 96
Od: Czw gru 14, 2006 23:23
Lokalizacja: Podkowa Leśna/W-wa

Post » Śro kwi 04, 2007 15:37

jaka z niej piękna i duża panienka. Nie wierzę, że ten śpiący aniołek może być takim demonem zniszczenia :twisted:
viewtopic.php?f=1&t=93727 koty z Platynowej

seniorita

 
Posty: 3202
Od: Pt kwi 01, 2005 22:18
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Post » Czw kwi 12, 2007 23:39

Fruzia przeszła swoją pierwszą rujkę- trwała ona 3 dni i była potwornie męcząca. Miauczenie mnie dobijało ale cieszę się, że moja mała stała się już kobitką.
Dziwi mnie tylko, dlaczego raptem zaczęła mieć rzadką kupkę? Wcześniej takiej nie miała... :?
Obrazek

jadise

 
Posty: 96
Od: Czw gru 14, 2006 23:23
Lokalizacja: Podkowa Leśna/W-wa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: 3 x, Google [Bot], kasiek1510 i 507 gości