Nasze Dziewczyny - Urodzinki Gabrysi :D

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 23, 2006 17:56 Nasze Dziewczyny - Urodzinki Gabrysi :D

Jestem na forum już jakiś czas i pomyślałem, że najwyższy czas pochwalić się moją kicią :D
Klara urodziła się 28 lipca, a mieszka z nami od 17 listopada. Tak wyglądała gdy ją do nas przywieźliśmy. Troszeczkę się w drodze z samochodu do domu przeziębiła, ale szybko wróciła do zdrowia. Następnego dnia uznała już nasz dom za swój i zachowywała się całkiem swobodnie :wink: Zwiedziła wszystkie ciekawe miejsca i wyraźnie dała nam do zrozumienia co jest jej ulubioną czynnością.Od tamtej pory z każdym kolejnym dniem staje się coraz milsza i bardziej z nami zżyta. Śpi z nami w łóżku i chętnie towarzyszy nam we wszystkich codziennych czynnościach Z zaciekawieniem śledzi również wątki na forum :wink:
Czasami w Klarze odzywa się dusza modelki i wtedy z powagą pozuje do zdjęć. Pozowanie szybko jednak ją męczy, można wtedy uchwycić ją w jeszcze ciekawszych pozach. Jeszcze przed chwilą pomagała mi w pisaniu tego wątku, ale najwyraźniej ta czynność również nie okazała się zbyt pasjonująca :wink:
Poza spaniem, Klara uwielbia sie bawić, absolutnym numerem jeden na liście zabawek są patyczki do czyszczenia uszu. Samo otwarcie szafki, w której się znajdują powoduje falę radosnego mruczenia :D Fajne są też futrzane piłeczki z dzwoneczkiem w środku. Myszki i temu podobne wynalazki nudzą jej się po pięciu minutach.
Za kilkanaście dni Klara będzie miała koleżankę, raport z zapoznawania się dziewczyn pojawi się natychmiast po przyjeździe nowej lokatorki :D
Ostatnio edytowano Sob paź 21, 2006 13:37 przez Viridian, łącznie edytowano 10 razy

Viridian

 
Posty: 1199
Od: Pt lis 18, 2005 23:24
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon sty 23, 2006 18:00

Jaka ladna :wink:
Pewnie niedlugo zawita tez w sterylkowym watku.
Obrazek

123

 
Posty: 3114
Od: Sob paź 29, 2005 14:53
Lokalizacja: warszawa

Post » Pon sty 23, 2006 18:18

no nareszcie jakis watek o Klarze :D
ja sie domagam jeszcze czegos o reszcie dziewczyn :D

PS. Bartek czemu zmieniles nika??
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

Post » Pon sty 23, 2006 19:27

covu pisze:no nareszcie jakis watek o Klarze :D
ja sie domagam jeszcze czegos o reszcie dziewczyn :D

PS. Bartek czemu zmieniles nika??


W takim razie pare słów o pozostałych dziewczynach mam nadzieje, że moderator mi daruje psy na kocim forum...

Pierwsza trafiła do nas Samba, słodziutki kundelek przypominający nieco :wink: jamnika. Tato zobaczył ją jako małego szczeniaczka u jednego ze swoich klientów, okazało się, że szuka domu i jeszcze tego samego dnia trafiła do nas. Jest przekochana, najchętniej cały dzień nie schodziłaby z kolan. Absolutna pacyfistka, przyjaciółka wszystkich stworzeń oprócz myszy i dzieci (na pierwsze z upodobaniem poluje, przed drugimi ucieka). Wygląda tak a tu inne ujęcie

Druga panienka to Diana. Niecały rok temu jej poprzedni właściciel chciał ją uśpić bo "pies agresywny, rzuca się na ludzi a poza tym urodziła szczeniaki to sobie jednego zostawi a starą trzeba uśpić". 'Stara' miała wtedy kilkanaście miesięcy i była milutką chętną do zabawy młodziutką sunią. Od tamtej pory mieszka u nas, ani razu nawet nie zaszczekała na człowieka, przyjaźni sie ze wszystkimi którzy nas odwiedzają. Przybrała też ponad 15 kilo :wink: Notorycznie przeskakuje przez dwumetrowy płot w pogoni za sarnami. Wrócić juz nie potrafi i czeka przed furtką z mina niewiniątka aż ktoś ją wpuści. Duża panna prezentuje się tak a czasem tak.

A nowy nick stąd, że w związku z mającą wkrótce nastąpić zmianą kotostanu stary stał się z lekka nieaktualny i dyskryminujący nową lokatorkę :wink:
Ostatnio edytowano Pon sty 23, 2006 21:11 przez Viridian, łącznie edytowano 1 raz

Viridian

 
Posty: 1199
Od: Pt lis 18, 2005 23:24
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon sty 23, 2006 19:35

no i to rozumiem :D
moderatora prosze o ewentualne czepianie sie mnie
to wszystko moja wina :D

sunie sliczne... a co do samby to myslalam ze to razowy jamnik :D
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

Post » Wto sty 24, 2006 19:15

czemu nikt nie chce sluchac o panienkach :D

Bartek wez opowiedzcos o nowej :D
masz juz jakies zdjecia?? :D
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

Post » Śro sty 25, 2006 8:00

no jak nie? tez poproszę o cokolwiek o nowej.

queen_ink

 
Posty: 3758
Od: Nie lis 20, 2005 17:45
Lokalizacja: Stolica Powiatu/Kraków

Post » Śro sty 25, 2006 12:48

Zdjeć nowej niestety nie mam, bo jak pojechaliśmy ją oglądać, to nie wzieliśmy aparatu :? wszystko z nerwów przed "wielką chwilą"
Malutka skończyła już 3 miesiące (21 stycznia) ale będzie u nas dopiero koło dziesiątego lutego, bo jest najmniejsza z miotu ale za to najśliczniejsza i postanowiliśmy pozwolić jej jeszcze troszke pobyć z mamą.
Jak tylko ją do siebie przywiozę już się nie mogę doczekać na forum pojawi sie obszerna fotorelacja z dokocenia :wink:

Viridian

 
Posty: 1199
Od: Pt lis 18, 2005 23:24
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro sty 25, 2006 15:02

Śliczne dziewczyny!!! :D
Filemon Stokrota Tina Lena Lulek Klusek

Justine

 
Posty: 138
Od: Czw paź 07, 2004 10:41
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro sty 25, 2006 15:32

Śliczna ta Twoja Klarci :1luvu:
i reszta dziewczyn też
bardzo jestem ciekawa kim jest nowa lokatorka
i oczywiście nie moge się doczekać kolejnej super fotorelacji 8)

Pozdrowienia od mojej Klary
Vici, Klarcia, Fire Dragon, PD i Asiczek
Obrazek

asiczek

 
Posty: 1245
Od: Czw sie 12, 2004 13:23
Lokalizacja: w-wa ursynów

Post » Śro sty 25, 2006 15:45

Będzie drugi kotek? hmmm to TŻ przeżyła odprucie haftów z koszulki nocnej? :lol: Śliczny misiak z tej Waszej Klary.

gosiak

 
Posty: 2832
Od: Nie kwi 03, 2005 13:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro sty 25, 2006 16:03

gosiak pisze:Będzie drugi kotek? hmmm to TŻ przeżyła odprucie haftów z koszulki nocnej? :lol: Śliczny misiak z tej Waszej Klary.

Szczerze mówiąc, obiecałem jej, że gdy będą dwa koty to ilość zniszczeń w domu spadnie. Jeśli dziewczynki zamiast zająć się sobą zaczna ze zdwojoną siłą roznosić mieszkanie to będziemy musieli założyć sobie we trójkę wątek na kociarni :wink:

Viridian

 
Posty: 1199
Od: Pt lis 18, 2005 23:24
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw sty 26, 2006 13:10

Viridian pisze:
gosiak pisze:Będzie drugi kotek? hmmm to TŻ przeżyła odprucie haftów z koszulki nocnej? :lol: Śliczny misiak z tej Waszej Klary.

Szczerze mówiąc, obiecałem jej, że gdy będą dwa koty to ilość zniszczeń w domu spadnie. Jeśli dziewczynki zamiast zająć się sobą zaczna ze zdwojoną siłą roznosić mieszkanie to będziemy musieli założyć sobie we trójkę wątek na kociarni :wink:


Brzydki chlopiec!!!
chce oddac kotecka jak kotecek bedzie broil...
a FE bartek
a FE!!!!
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

Post » Czw sty 26, 2006 13:30

covu pisze:
Viridian pisze:
gosiak pisze:Będzie drugi kotek? hmmm to TŻ przeżyła odprucie haftów z koszulki nocnej? :lol: Śliczny misiak z tej Waszej Klary.

Szczerze mówiąc, obiecałem jej, że gdy będą dwa koty to ilość zniszczeń w domu spadnie. Jeśli dziewczynki zamiast zająć się sobą zaczna ze zdwojoną siłą roznosić mieszkanie to będziemy musieli założyć sobie we trójkę wątek na kociarni :wink:


Brzydki chlopiec!!!
chce oddac kotecka jak kotecek bedzie broil...
a FE bartek
a FE!!!!

napisałem we trójke czyli dwie kotki i ja

Viridian

 
Posty: 1199
Od: Pt lis 18, 2005 23:24
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw sty 26, 2006 13:33

Viridian pisze:
covu pisze:
Viridian pisze:
gosiak pisze:Będzie drugi kotek? hmmm to TŻ przeżyła odprucie haftów z koszulki nocnej? :lol: Śliczny misiak z tej Waszej Klary.

Szczerze mówiąc, obiecałem jej, że gdy będą dwa koty to ilość zniszczeń w domu spadnie. Jeśli dziewczynki zamiast zająć się sobą zaczna ze zdwojoną siłą roznosić mieszkanie to będziemy musieli założyć sobie we trójkę wątek na kociarni :wink:


Brzydki chlopiec!!!
chce oddac kotecka jak kotecek bedzie broil...
a FE bartek
a FE!!!!

napisałem we trójke czyli dwie kotki i ja


a co z psicami??
psice chcesz oddac??

niedobry chlopiec :wink:
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], marta_kociara i 517 gości