Czarnulka/Kulka w nowym domku!! :D

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 11, 2005 19:04 Czarnulka/Kulka w nowym domku!! :D

Żeby nie było mi za spokojnie, zabrałam z działek "dziczkę". Na sterylizację, oczywiście.
No i przeżyłam szok... :roll: :roll: :roll:
Gdybym nie miała w domu matki tej koteczki, gdybym sama jej z działki do domu nie przywiozła, to nigdy bym nie uwierzyła, że to kot urodzony pod jakąś altanką.
Oswajanie jej matki, Milusi, trwało tygodnie. Do dziś jej się zdarza przywalić łapą, ot tak, bez powodu [choć chowa pazury]. A Czarnulka ... Zero agresji. Jedynie rozpaczliwy płacz w transporterku, a potem wielkie przytulanie się, mruczenie, ugniatanie łapkami i pokazywanie brzuszka...
I co ja mam teraz zrobić :?: :?: Nie wyobrażam sobie odwiezienie kotki za kilkanaście dni na działki, nie gdy jest tak... domowa. :cry: :cry:
Może więc znajdzie się domek dla czarnej koteczki o pomarańczowych :!: :!: oczach? Pomóżcie...

Acha, kicię czeka sterylka, niestety, prawdopodobnie aborcyjna, chyba że te okrągłości to ilość pochłoniętego jedzonka...
Ostatnio edytowano Pon cze 20, 2005 17:24 przez Siean, łącznie edytowano 6 razy
Obrazek Bis, Ami i Księżniczka ['] Obrazek

Siean

 
Posty: 4867
Od: Pon paź 25, 2004 21:11
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 11, 2005 19:08 Heej

A jakie miasto :?: Transport :?: Czy kociambra choruje :?: Świerzb, koci katar, odrobaczenie, itp.

Kattys

 
Posty: 7599
Od: Pon lut 07, 2005 16:11
Lokalizacja: Toruń

Post » Pt mar 11, 2005 19:09

postaram sie pomóc tylko zdjecia prosze jak juz bedzie po wszystkim

NattyG

 
Posty: 2843
Od: Nie cze 20, 2004 15:20

Post » Pt mar 11, 2005 19:19 Re: Heej

Kattys pisze:A jakie miasto :?: Transport :?: Czy kociambra choruje :?: Świerzb, koci katar, odrobaczenie, itp.

Kicia, jak na pierwszą ocenę, jest zdrowa. Czyste oczy, czyste uczy. Jutro idzie do weta na odrobaczenie, potem będzie sterylka.
Miasto - Wrocław. O transporcie trzeba będzie porozmawiać :)
Obrazek Bis, Ami i Księżniczka ['] Obrazek

Siean

 
Posty: 4867
Od: Pon paź 25, 2004 21:11
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob mar 12, 2005 21:00

Niestety, pomyliłam się w ocenie zdrowia Czarnulki. :( W ciepłym mieszkaniu koteczka niemal natychmiast ujawniła poważne przeziębienie: zatkany nosek, kaszelek, bolące gardełko... :( No cóż, zaczynamy kurację.
Z innych spraw - kicia odkryła już, do czego służy kuweta :wink:
Na psa posykuje, innym kotom schodzi z drogi. Wybiega z kryjówki na każdy sygnał, że jest coś do jedzenie, choć często bardziej interesuje ją pieszczota niż jedzenie. :)
Co ciekawe :?: Boi się samochodów za oknem, nawet tak odległych jak u mnie :wink: i boi się włączonego telewizora. Dźwięk i ruch na ekranie wyraźnie ją niepokoją...
Mam nadzieję, że będzie możliwe pokazanie jej podobizny... bo, niestety, człowiek, który wczoraj wieczorem zdeklarował się, że kotką się zaopiekuje, dziś się wycofał w propozycji... :cry:
Obrazek Bis, Ami i Księżniczka ['] Obrazek

Siean

 
Posty: 4867
Od: Pon paź 25, 2004 21:11
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob mar 12, 2005 21:05

Trzymam kciuki za czarnulkę :ok:
Bea i Futrzaki - Czaruś i Perełka

MOŻE GDZIEŚ ISTNIEJE LEPSZY ŚWIAT.... DLA TYCH KTÓRYCH KOCHAMY

Obrazek

beatka

 
Posty: 1244
Od: Wto sie 17, 2004 12:45
Lokalizacja: Warszawa-Wola dawniej Ochota :)

Post » Sob mar 12, 2005 21:27

Siean - ona tak jak moja Biala no..., ktora udawala dzikiego kota, a w domu brzuszek i te rzezcy ;-)
Za zdrowko i domek mocno kciuki trzymam!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84904
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Nie mar 13, 2005 11:07

do gory!

Siean, tak na boku, wlocze sie po Grunwaldzie od 4 lat juz prawie i musze powiedziec ze ja tam widzialam kilka budek kocich, otwartych okienek, miseczek powystawianych :-) Ciesza takie rzeczy. Kilka klatek obok Ciebie kreci sie taka krowka, nie wiem czy on czy ona, ale chyba nim tez sie ktos zajmuje :-)

Lena

 
Posty: 5089
Od: Śro wrz 29, 2004 13:00
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 13, 2005 11:21

Lena pisze:Siean, tak na boku, wlocze sie po Grunwaldzie od 4 lat juz prawie i musze powiedziec ze ja tam widzialam kilka budek kocich, otwartych okienek, miseczek powystawianych :-) Ciesza takie rzeczy. Kilka klatek obok Ciebie kreci sie taka krowka, nie wiem czy on czy ona, ale chyba nim tez sie ktos zajmuje :-)

Krówka ? Czarno-białą z trójkątną łatką na nosie ? To Matylda. Ona i jej czarny towarzysz zmonopolizowały sobie podwórko. Mają piwnicę, stałą opiekunkę, są wysterylizowane. Od czasu, jak się pojawiły, na podwórze obce koty zaglądają sporadycznie. Są jeszcze dwa rudzielce, wychodzące z mieszkania na parterze... Od czasu gdy jeden z sąsiadów uśpił swojego psa, agresywnego wobec kotów, mają spokój.
Obrazek Bis, Ami i Księżniczka ['] Obrazek

Siean

 
Posty: 4867
Od: Pon paź 25, 2004 21:11
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 13, 2005 11:28

No to ja Matylde od dawna widuje juz, i zauwazylam ze ktos sie nia zajmuje, bo jakas pani wchodzac do klatki kiedys do niej gadala a kotka sie do niej łasiła.

Bardzo mi sie podoba to w Grunwaldzkim wlasnie. Kolo samej PWR tez sa koty i nie odnioslam wrazenia ze bezdomne czy zaniedbane... :-)

Lena

 
Posty: 5089
Od: Śro wrz 29, 2004 13:00
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon mar 14, 2005 16:05

Za domek :ok:

smilla

 
Posty: 2837
Od: Sob lut 14, 2004 19:52
Lokalizacja: trójmiasto

Post » Pt mar 18, 2005 21:11

Oj, mam nadzieję, że domek się znajdzie... na razie zaleczamy przeziębienie i mamy na przyszły tydzień umówioną wizytę u doktora od brzuszków... Niestety :cry: :cry: :cry: pierwsza wizyta u lekarza przyniosła niespodziankę [choć właściwie to podejrzewałam] - czarnulka jest kicią z bonusem :( :( :(
Obrazek Bis, Ami i Księżniczka ['] Obrazek

Siean

 
Posty: 4867
Od: Pon paź 25, 2004 21:11
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon mar 21, 2005 17:49

hopsa czarnulko :!:
Obrazek

Magija

Avatar użytkownika
 
Posty: 15173
Od: Sob cze 05, 2004 11:34
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 21, 2005 22:36

Dzięki :)
Na razie trzymajcie kciuki - zdaje się, że jest domek po Świętach :)

Acha, ta ciąża nadal jest niepotwierdzona... A katarek prawie całkiem zaleczony :)
Obrazek Bis, Ami i Księżniczka ['] Obrazek

Siean

 
Posty: 4867
Od: Pon paź 25, 2004 21:11
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto mar 22, 2005 20:04

Siean pisze:Na razie trzymajcie kciuki - zdaje się, że jest domek po Świętach :)


:ok: :ok: :ok:
Obrazek

Magija

Avatar użytkownika
 
Posty: 15173
Od: Sob cze 05, 2004 11:34
Lokalizacja: Łódź

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 258 gości