Mysza i spółka. Już bez Myszy... Pożegnanie.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 10, 2005 16:59 Mysza i spółka. Już bez Myszy... Pożegnanie.

Mysza i spółka, czyli banda pięciorga łaskawie pozwalajaca nam (tzn. mnie i TŻ-owi) mieszkać z nimi, opiekować się w razie potrzeby, miziać jeśli zechcą i przede wszystkim karmić, karmić, karmić! :wink:

Moje koty przedstawiłam na forum tu: Moja czwórka / piątka - poznajmy się Wtedy jeszcze nie było Misia, ale za to wakacjowała u nas Blondyna - kotka mojej siostry, która mieszka u naszych rodziców. W wakacje znowu do nas zawita.

Już na forum dokociłam się Biszkoptowym Misiem od Kasi D, a wątki na ten temat są tu:
Mały, rudy Miś (to jeszcze od Kasi D) i tu: Biszkoptowy Miś (już mój wątek). W tym drugim wątku jest m.in. relacja dzień po dniu z okropnej choroby Misia. Kilka dni temu TŻ zaczął wspominać jak to było, kiedy Miś nie mógł chodzić i czołgał się, jak płakał przy zastrzykach etc. Przerwał wspominanie słowami "no już dosyć tego, bo mam łzy w oczach"...

I jeszcze jeden wątek. Bardzo długi niestety. To historia Myszy, a raczej jej walki z chorobami, która to walka zaczęła się na początku września ubiegłego roku, a skończyła miesiąc temu. Wierzymy, że już się skończyła! :ok: Cały wątek jest tu: Mysza - kolejny guz, a ponieważ wątek jest bardzo długi, to tu są linki do "podrozdziałów": gruczolakorak - pierwsza operacja i rekonwalescencja, potem prawdopodobnie zapalenie trzustki, a na koniec przerzut raka do węzła chłonnego, operacja.

Niebawem napiszę co nieco o kociakach i zilustruję zdjęciami :D
Ostatnio edytowano Wto sie 02, 2005 14:33 przez Jana, łącznie edytowano 58 razy

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Czw lut 10, 2005 17:39 Re: Mysza, Szczurek, Całka, Młody i Biszkoptowy Miś...

no wreszcie :D :D :D
czekamy na wieści i zdjęcia :D :D :D
Obrazek

Amidalka

 
Posty: 4512
Od: Czw cze 10, 2004 14:46
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt lut 11, 2005 0:31 Re: Mysza, Szczurek, Całka, Młody i Biszkoptowy Miś...

Amidalka pisze:no wreszcie :D :D :D
czekamy na wieści i zdjęcia :D :D :D

Czekamy! :D

zosia&ziemowit

 
Posty: 10553
Od: Wto maja 04, 2004 18:30
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 11, 2005 1:55

Wieści zaczynam od Myszy :D Myszon już zapomina o chorobie, nabiera ciałka i tryska energią. Często ma ochotę na zabawę, zaczepia mnie wtedy i każe rzucać sobie myszkę albo sznureczek. Czasem też bawi się z resztą kotów, ale zazwyczaj je tłucze, a przynajmniej warczy bardzo groźnie. Co noc sypia na swoim dawnym miejscu, przy mojej głowie. Powróciła tez do zwyczaju włażenia i wyłażenia mi spod kołdry akompaniując sama sobie głośnym mruczeniem. Nie idzie zasnąć wtedy :lol: Niestety, dołączyła do reszty kotów jeśli idzie o kichanie :( Czasem strzela jak z armaty, ale na razie innych objawów nie ma. Co jakiś czas macamy brzuszek, tak na wszelki wypadek (czy coś złego się nie dzieje).

A oto dzisiejsza Mysza:
Obrazek

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Pt lut 11, 2005 2:14

Jana pisze:A oto dzisiejsza Mysza:
Obrazek

Super Myszonie! :1luvu: :1luvu: :love:
I nic złego z brzuszkiem ma się nie dziać! no.

zosia&ziemowit

 
Posty: 10553
Od: Wto maja 04, 2004 18:30
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 11, 2005 2:59 Re: Mysza, Szczurek, Całka, Młody i Biszkoptowy Miś...

Jana pisze:(...)Wtedy jeszcze nie było Misia, ale za to wakacjowała u nas Blondyna - kotka mojej siostry, która mieszka u naszych rodziców. W wakacje znowu do nas zawita.


Ach, Blondyna! :1luvu:
Zrobiłem sobie jej zdjęcie w wersji papierowej :D

Wojtek

 
Posty: 27353
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pt lut 11, 2005 8:25 Re: Mysza, Szczurek, Całka, Młody i Biszkoptowy Miś...

Wojtek pisze:Ach, Blondyna! :1luvu:
Zrobiłem sobie jej zdjęcie w wersji papierowej :D


:D Blondi, moje Sloneczko! :love:
rany, jak za nia tesknie... :crying:
Blondi (Beruška), Lara (Lala) i Milla (Milka)
Obrazek

zgaga

 
Posty: 135
Od: Pt paź 29, 2004 9:58
Lokalizacja: Praha, Czechy

Post » Pt lut 11, 2005 9:11 Re: Mysza, Szczurek, Całka, Młody i Biszkoptowy Miś...

Wojtek pisze:
Jana pisze:(...)Wtedy jeszcze nie było Misia, ale za to wakacjowała u nas Blondyna - kotka mojej siostry, która mieszka u naszych rodziców. W wakacje znowu do nas zawita.


Ach, Blondyna! :1luvu:
Zrobiłem sobie jej zdjęcie w wersji papierowej :D


Wojtku, jesteś zaproszony w wakacje, kiedy Blondi będzie u nas :D

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Pt lut 11, 2005 9:24

Wow, nowy wątek :D
Mizianki dla przepięknych kotów :love:
Obrazek
Fanaberia i Aisha

Ann_pl

 
Posty: 3889
Od: Pon sty 13, 2003 10:46
Lokalizacja: wawa

Post » Pt lut 11, 2005 9:35

Myszenko, wygladasz pieknie i zdrowo i tak ma byc! :ok:
Mizianki dla calej gromadki :lol:
Malgorzata,
Wieslaw, Matylda, Bazyli za TM, Rozalia, Kazio,Iwan i mala Klara
Obrazek

Malgorzata

 
Posty: 3775
Od: Sob lip 12, 2003 20:09
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Pt lut 11, 2005 9:46

Ann_pl, specjalnie dla Ciebie - ten, który tak Cię całował (i któremu trochę śmierdzi z pyska) :twisted:

Obrazek

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Pt lut 11, 2005 9:49

Buziaki były wspaniałe Obrazek
Obrazek
Fanaberia i Aisha

Ann_pl

 
Posty: 3889
Od: Pon sty 13, 2003 10:46
Lokalizacja: wawa

Post » Pt lut 11, 2005 11:11

Mysza wygląda ślicznie na tym zdjęciu.
Może nie piszę dużo, ale chętnie czytam o Twoich kotach, Jano.

dorot

 
Posty: 2446
Od: Wto lip 06, 2004 17:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 11, 2005 20:29 Re: Mysza, Szczurek, Całka, Młody i Biszkoptowy Miś...

Jana pisze:
Wojtek pisze:
Jana pisze:(...)Wtedy jeszcze nie było Misia, ale za to wakacjowała u nas Blondyna - kotka mojej siostry, która mieszka u naszych rodziców. W wakacje znowu do nas zawita.


Ach, Blondyna! :1luvu:
Zrobiłem sobie jej zdjęcie w wersji papierowej :D


Wojtku, jesteś zaproszony w wakacje, kiedy Blondi będzie u nas :D

Wakacje z Blondyną?
Propozycja nie do odrzucenia! :D

Wojtek

 
Posty: 27353
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pt lut 11, 2005 20:36

Mysza wygląda pięknie :D
naprawdę dzielna dziewczyna :lol:
w jej przypadku limit przypadłości został już chyba wyczerpany - teraz musi być już tylko GUT :wink:
Obrazek Obrazek

drotka

 
Posty: 1802
Od: Wto kwi 22, 2003 11:49
Lokalizacja: Warszawa Kabaty

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 302 gości