Drapaki-chwalimy sie swoimi "dziełami"

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 16, 2004 13:52 Drapaki-chwalimy sie swoimi "dziełami"

Witam,
chciałam się pochwalić.... jestem na chorobowym i nie moge z domu wychodzic, strasznie sie nudziłam a że wczesniej mialam przygotowane materiały to zrobiłam Budyniowi drapak :) troche mi zeszło ale na szczescie Budyń od razu to docenił :D może nie jest zbyt efektowny :oops: ale ceny tych kupowanych są jak dla mnie za wysokie a Budyń upatrzył sobie szczególnie moje krzesło (do drapania) i trzeba to było jakoś rozwiązać :)
http://upload.miau.pl/33546.jpg
Ostatnio edytowano Wto lis 16, 2004 14:18 przez amu, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek

amu

 
Posty: 411
Od: Czw paź 21, 2004 10:54
Lokalizacja: Łańcut

Post » Wto lis 16, 2004 13:55

Bardzo ładny drapaczek 8)
Z czego go zrobiłaś?
Obrazek

Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali.

Katy

 
Posty: 16034
Od: Pon sie 05, 2002 18:57
Lokalizacja: Kocia Mafia Tarchomińska

Post » Wto lis 16, 2004 13:57

drapak pierwsza klasa! :D
opisz, opisz proces twórczy...
(sama potrzebuję natchnienia i wskazówek :wink: )
Obrazek Obrazek
Guzik & Kizia

tomola

 
Posty: 73
Od: Nie wrz 05, 2004 10:35
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 16, 2004 13:57

to jest taka rura papierowa (gruba) przyniosłam kiedys z pracy, oklejona wykładziną, a dół z płyty pilsniowej i starego kozucha :) nawet mi stabilny wyszedł bo sie bałam ze będzie sie kiwał :)
Obrazek
Obrazek

amu

 
Posty: 411
Od: Czw paź 21, 2004 10:54
Lokalizacja: Łańcut

Post » Wto lis 16, 2004 14:01

no i zabawka na gumce :), w środku rury jest taki klocek drewna przymocowany do spodu drapaka i dodatkowo rura jest przymocowana do tego klocka, to daje wage i to ze sie nie kiwa, no i mialam tylko tyle wykładziny dlatego reszta nadrobiona jest sznurkiem, a futerko na dole i na górze z rekawów :)
Obrazek
Obrazek

amu

 
Posty: 411
Od: Czw paź 21, 2004 10:54
Lokalizacja: Łańcut

Post » Wto lis 16, 2004 14:02

Drapak świetny, a jaka radocha dla kota! :D

Ja też muszę coś wykombinować, ale dla pięciu kotów :roll:

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Wto lis 16, 2004 14:04

Nooooo..panie tego.. :ok: ..drapak pierwsza klasa..Wyszedł ładniejszy niż kupne.. :king:

vienna

 
Posty: 1817
Od: Pt sie 20, 2004 8:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 16, 2004 14:04

Bardzo fajny drapak. Nie wiem czy to jest dobry pomysł, ale może by zrobić temacik o drapakach samoróbkach? Wiem że na stronie www.miau.pl jest taki dział ale tam zdnajdują się również instrukcje jak dokłądnie drapak wykonać. Bez opisania jak należy zrobić taki drapak to tam się swoim wynalazkiem pochwalić chyba nie można. Ja też bym chętnie swój zaprezentowała :D

Pozdrawiam serdecznie i życze kotkowi miłych chwil spędzonych na nowym drapaczku :D
Obrazek

Dorocia

 
Posty: 388
Od: Pon lip 12, 2004 20:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 16, 2004 14:04

Jana pisze:Drapak świetny, a jaka radocha dla kota! :D

Ja też muszę coś wykombinować, ale dla pięciu kotów :roll:



dla pięciu to musisz troche wiekszy :roll: nie było trudno, namawialam mojego tz-a ale ciagle nie mial czasu a teraz to nawet jestem z siebie dumna hehehe :twisted:
Obrazek
Obrazek

amu

 
Posty: 411
Od: Czw paź 21, 2004 10:54
Lokalizacja: Łańcut

Post » Wto lis 16, 2004 14:06

vienna pisze:Nooooo..panie tego.. :ok: ..drapak pierwsza klasa..Wyszedł ładniejszy niż kupne.. :king:


dziekuję :oops:
Obrazek
Obrazek

amu

 
Posty: 411
Od: Czw paź 21, 2004 10:54
Lokalizacja: Łańcut

Post » Wto lis 16, 2004 14:08

Dorocia pisze:Bardzo fajny drapak. Nie wiem czy to jest dobry pomysł, ale może by zrobić temacik o drapakach samoróbkach? Wiem że na stronie www.miau.pl jest taki dział ale tam zdnajdują się również instrukcje jak dokłądnie drapak wykonać. Bez opisania jak należy zrobić taki drapak to tam się swoim wynalazkiem pochwalić chyba nie można. Ja też bym chętnie swój zaprezentowała :D

Pozdrawiam serdecznie i życze kotkowi miłych chwil spędzonych na nowym drapaczku :D


nooo! ja moge temat przerobić i mozesz sie tu pochwalić, zawsze mozna cos podpatrzec i kicia bedzie sie mniej nudzic jak nas nie ma :)
Obrazek
Obrazek

amu

 
Posty: 411
Od: Czw paź 21, 2004 10:54
Lokalizacja: Łańcut

Post » Wto lis 16, 2004 14:15

Bardzo dziekuje. Napewno jescze pare osób się znajdzie które będa chciały pokazać swoje wynalazki. JA musze iść zrobić zdięcia tej mojej konstrukcji bo się świerzutka i jeszcze nie miała sesji :D
Obrazek

Dorocia

 
Posty: 388
Od: Pon lip 12, 2004 20:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 16, 2004 14:17

TZ zaczal robic drapaka dla Poli. Dol z pudla pi piwie, usztywniony, na gore rura z WC 8) , ma byc jeszcze polka na gorze. Robota utknela w miejscu, bo kota zjadla TZtowi kotleta (wieki temu, ale TZ pamietliwy jest :(
Teraz jeszcze musze pomyslec o tym, zeby to obkleic czyms - szczegolnie te rure (hmmm a jakiej wykladziny uzylas??) ja myslalam o linie takiej jakby zeglarskiem, albo grubym sznurku, ale nie widzialam nigdzie. Gdzie takie cos mozna dostac?
Obrazek

carmella

 
Posty: 15616
Od: Nie lut 29, 2004 14:46
Lokalizacja: Podbeskidzie

Post » Wto lis 16, 2004 14:23

drapak bardzo fajny :D . Muszę pokazać TŻ-towi niech też coś zrobi bo moje fotele są już w opłakanym stanie. :evil:

giegie

 
Posty: 692
Od: Sob cze 26, 2004 8:25
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto lis 16, 2004 14:24

carmella pisze:TZ zaczal robic drapaka dla Poli. Dol z pudla pi piwie, usztywniony, na gore rura z WC 8) , ma byc jeszcze polka na gorze. Robota utknela w miejscu, bo kota zjadla TZtowi kotleta (wieki temu, ale TZ pamietliwy jest :(
Teraz jeszcze musze pomyslec o tym, zeby to obkleic czyms - szczegolnie te rure (hmmm a jakiej wykladziny uzylas??) ja myslalam o linie takiej jakby zeglarskiem, albo grubym sznurku, ale nie widzialam nigdzie. Gdzie takie cos mozna dostac?

taki sznur (ek) to dostaniesz w sklepach typu 'młotek, śrubka" albo w składach budowlanych, wcale nie jest tani z tego co pamietam, ja mialam skrawki wykładziny, zalegały mi w szafie
Obrazek
Obrazek

amu

 
Posty: 411
Od: Czw paź 21, 2004 10:54
Lokalizacja: Łańcut

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jolabuk5, Silverblue i 188 gości