AZYL w Konstancinie - zdjęcia,koty do adopcji!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 22, 2004 0:46 AZYL w Konstancinie - zdjęcia,koty do adopcji!

Witam,

Moja niedawna wycieczka do Azylu w Konstancinie (dzieki MariiD :D ) przyniosla efekt w postaci 50 zdjec stamtad, w tym ponad polowa to zdjecia kociakow do adopcji.

Zaczne najpierw od kilku kotow, ktorych opisy, historie zasluguja na osobna wzmianke, wraz ze zdjeciami:

1.
Rudy - nie kociak, ale jeszcze nie dostojny kocur. Przewspaniale klasycznie pregowany rudzielec, przymilny, daje sie bez problemu wyglaskac - idealny dla osob ktore niekoniecznie chca malego kociaka :)

2.
Dwa chore kociaki - te dwa maluszki aktualnie przebywaja na kwarantannie i leczeniu... nie dowiedzialem sie dokladnie co im jest, prawdopodobnie "standardowy zestaw" kotow niezadbanych, czyli swierzb i koci katar.

3.
Mloda ale dorosla kocica - wspaniala, mila i kochana matka - opiekowala sie kilkoma znajdami, choc juz wysterylizowana ale i tak jej mily charakter i instnyk matczyny byl bardzo silny. Zadbana, bardzo ladne oczy i kolorki.

4.
Czarna kociczka Brita - Brita to chyba najukochansze kocie w calym Azylu. Zdrowa, oswojona, wypieszczona. Straszna przylepa! Ludzi wola do siebie juz z daleka a ledwo dotknieta wlacza traktor, ugniatanie i laszenie sie. Charakter i przylepnosc co najmniej syjama ;) - kolor na pewno caly czarny :) . Jak juz ja zegnalismy to przylepiona do szyby oddzielonego pokoiku odprowadzala nas smutnym miauczeniem i ostatnimi podrygami traktorka :cry: .
Wspaniala pieszczocha - tylko brac i glaskac caly dzien :!:

5.
Nietypowy pregus - ten dorosly juz kot przykuwa od razu uwage swoim baaardzo nietypowym umaszczeniem... ni to dymny, ni to cos... zwroccie uwage na zdjeciu szczegolnie na udo i brzuch - sa to pregi bialych wloskow! W mlodosci musialy byc regularniejsze, teraz wybrawil sie i ma kolor dymno-czarno-bialy (brzuszek) w dodatku bialopregowany. Przedziwne umaszczenie - bardzo zachecajace dla tych ktorzy chca miec nietypowego kota :D . Dodatkowo jest to zdrowy, oswojony, mily pieszczoch bardzo lubiacy sie lasic i wylegiwac (co widac :) ).


6.
Kotki policyjne - to i 3 nastepne zdjecia to dwa kociaki policyjne.
Skad taka nazwa?
Ktos pod komisariat podrzucil pudlo... policjanci przestraszeni ze to bomba wywiezli od razu z saperami pudlo na poligon... tam saperzy pudlo rozebrali a w srodku... dwa jeszcze slepe malenstwa.
Od razu trafily do Azylu w Konstancinie przywiezione przez dobrych policjantow (skad mieli namiar? nie wiem...) - przez krotki czas wykarmiane butelka i "wylizywane" wacikiem szybko znalazly matke zastepcza (z jednym kociakiem urodzonym), ale nadal jak widac sa dokarmiane.
Do odbioru za kilka tygodni, ale juz na oczka widza, sa zdrowe i umaszczenie krowkowate (prawie lustrzane odbicia swoje!) widac dosc ladnie :)

7.
Niebieski - skad nazwa?
Widac... ten kot na pewno ma w sobie geny rosyjskiego niebieskiego. Kolor, troche ksztalt pyszczka (?).
Jesli ktos chce polrasowca - idealny wybor!
Jedynie trzeba go troche oswoic... jeszcze syczy ale daje sie poglaskac jak sie do niego dosiegnie - nie gryzie, nie drapie, nie ucieka w panice... jest tylko nieufny (zapewne jakas podworkowa interwencja?).

Tyle z historyjek...

Pozostale zdjecia kotow do adopcji (pierwsze dwie strony galerii) oraz ogolne zdjecia z Konstancina pod adresem:

http://vitez.ceron.pl/galerie/azyl


Troche informacji na temat Azylu (tel. kontaktowy w dziale adopcyjnym) :

http://101kotow.koty.pl/
Zdjęcia kotów, z wystaw kotów i nie tylko... :arrow: http://vitez.pl

vitez

 
Posty: 2914
Od: Wto mar 04, 2003 10:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lip 22, 2004 1:06

ładne zdjęcia, ładne koty...
Sporo kotów o niepospolitej urodzie... pewnie by mialy jakąśtam szansę na adopcję jakby zrobić im "kampanę promocyjną"
Obrazek

Pandorka

 
Posty: 886
Od: Nie kwi 11, 2004 15:11
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lip 22, 2004 7:24

Ten pierwszy rudy jest taaki ładny :1luvu:
I trójeczka jest taka Budrysowo-Imbirkowa :love:
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Czw lip 22, 2004 7:39

przepiekne zdjecia..ja nie wiem ja Ty to robisz, ze wszystkie patrza na Ciebie i nie zamykają oczu 8)
Cudowne koty, tylko brac i kochac :D
Rudy z białymi łapkami - jesssu
Jeden zupełnie jak Budrys, chyba razem pili kawe :lol: bo maja takie same znaczki na pyszczku :lol:
A maluch dymny- :1luvu:
Tylko czemu tych zdjec nie ma stronie Azylu... :oops: i napisane jest, ze ostatnia aktualizacja była w lutym...

Ada

 
Posty: 3248
Od: Wto lis 18, 2003 13:25
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Czw lip 22, 2004 8:04

Piękne koty i piękne zdjęcia. Wpadła mi w oko ta młoda kocica...piekna :1luvu:
Za domki dla kotuchów :ok:

smilla

 
Posty: 2837
Od: Sob lut 14, 2004 19:52
Lokalizacja: trójmiasto

Post » Czw lip 22, 2004 9:28

smilla

 
Posty: 2837
Od: Sob lut 14, 2004 19:52
Lokalizacja: trójmiasto

Post » Czw lip 22, 2004 9:33

Zdjęcia przepiękne :D Oby te kociska znalazły dom.

Ada pisze:Tylko czemu tych zdjec nie ma stronie Azylu... :oops: i napisane jest, ze ostatnia aktualizacja była w lutym...


Vitez - widziałam, że Katy ma kontakt z Alex (wątek o Bąblach), która robiła i administrowała stroną Azylu. Bardzo możliwe, że nadal ma możliwość administracji.

Może warto byłoby skontaktować się z nią, żeby wstawiła zdjecia na strone?

Poprzednia porcja zdjeć pomogła znaleźć dom 3 kotom tylko tutaj na forum. Może i inne miały tyel szczęścia. W każdym razie zdjęcia na stronie Azylowej działały!

Falka

 
Posty: 32636
Od: Pon lut 04, 2002 17:01
Lokalizacja: Praga

Post » Czw lip 22, 2004 9:38

Falka pisze:Może warto byłoby skontaktować się z nią, żeby wstawiła zdjecia na strone?

Myślę, że warto tam chociaż podać link do galerii Vitezowej.

Hana

 
Posty: 10156
Od: Pon lut 04, 2002 15:36

Post » Czw lip 22, 2004 9:59

Odezwała się do mnie ska z prośba o kontakt do Alex. Napisze wieczorem do Oli maila i dam znać :wink:
Obrazek

Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali.

Katy

 
Posty: 16034
Od: Pon sie 05, 2002 18:57
Lokalizacja: Kocia Mafia Tarchomińska

Post » Czw lip 22, 2004 10:07

Piękne są te koty... żeby ktos się zakochał...
Amiś, Antoś, Bambosz, Pepsi i Cola

Sydney

 
Posty: 14742
Od: Pt mar 19, 2004 10:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Czw lip 22, 2004 14:31

Katy pisze:Odezwała się do mnie ska z prośba o kontakt do Alex. Napisze wieczorem do Oli maila i dam znać :wink:


Daj znac i o tych moich zdjeciach. Moze korzystac ze wszystkich bez problemu - albo wrzucic na stronke, albo podac link do galerii - jak jej wygodniej. Oryginaly rowniez moge udostepnic :)

Zdjecia bede staral sie w Azylu robic mniej wiecej co miesiac, tak jak sie zaoferowalem w zamknietym juz watku :roll: .

Ada pisze:ja nie wiem ja Ty to robisz, ze wszystkie patrza na Ciebie i nie zamykają oczu 8)


Po pierwsze - robilem bez lampy blyskowej (w taka pogode lampa niepotrzebna) wiec nie mialy powodu zamykac oczu. Zreszta neizaleznie od pogody staram sie robic albo bez lampy albo stosowac skuteczne sztuczki by kot nie zamykal oczu nawet na lampe :D .

Po drugie - lapie ostrosc na kota, przygotowuje sie, kiciam, kot sie patrzy co tak kicia i wtedy PSTRYK! :twisted:
Gdy kot nie reaguje na kciianie (w Azylu nie bylo z tym problemu) wtedy asystent moze kawalek jakiegos smakolyka potrzymac tuz przy obiektywie i kot sie patrzy :)

Wszystko kwestia odpowiednich sztuczek na koty :)
Zdjęcia kotów, z wystaw kotów i nie tylko... :arrow: http://vitez.pl

vitez

 
Posty: 2914
Od: Wto mar 04, 2003 10:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 23, 2004 9:57

hop!

smilla

 
Posty: 2837
Od: Sob lut 14, 2004 19:52
Lokalizacja: trójmiasto

Post » Pt lip 23, 2004 17:42

Ada pisze: i napisane jest, ze ostatnia aktualizacja była w lutym... [/size]


aktualizacja to data wstawienia druku z nowym nr-em konta, data wstawia się automatycznie

Ska

 
Posty: 6073
Od: Sob lut 28, 2004 20:40
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów Górny

Post » Nie lip 25, 2004 0:40

up...
Zdjęcia kotów, z wystaw kotów i nie tylko... :arrow: http://vitez.pl

vitez

 
Posty: 2914
Od: Wto mar 04, 2003 10:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lip 25, 2004 15:48

do góry!

smilla

 
Posty: 2837
Od: Sob lut 14, 2004 19:52
Lokalizacja: trójmiasto

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: marcysia i 273 gości