Apropos forum-RUCH OGROMNY, ALE TO CZAEM JEST WKURZAJĄCE!...

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Co myślicie o zmianie działu "KOTY"?

Bardzo mi się podoba!!!
7
23%
Fajny
2
6%
Taki sobie
0
Brak głosów
Nie zbyt...
13
42%
Jak ci się coś nie podoba to won, a nie wymyślaj!
9
29%
 
Liczba głosów : 31

Post » Nie lut 08, 2004 16:55 Apropos forum-RUCH OGROMNY, ALE TO CZAEM JEST WKURZAJĄCE!...

A mianowicie:Kiedy napisze gdzieś post, np.w koty, następnego dnia, jest już o 5 stron dalej!Potem nie można znaleźć posta, przynajmniej ja nie umiem :roll:
:idea: CZY NIE MOŻNA BY BYŁO PODZIELIĆ DZIAŁ KOTY NA OSOBNE DZIAŁY?
No wiecie!Zamiast
KOTY
byłoby
ŻYWIENIE
PIELĘGNACJA
ZDROWIE
I.T.D....
Było by wygodniej, i te posty by się poprostu nie gubiły!Przeciętne w jednym dziale jest tak z 5 stron, a tu jest chyba z 1000!Sory zakrytykę, ale taka zmiana podziała by tylko na kożyść forumCo myślicie?Czekam na STO odpowiedzi! :)
Ja kotka nie mam :(
Ale u babci jest kotów 5! :)
^o^ ^o^ ^o^ ^o^ ^o^
MIAŁ!!!!!!!

Alexa_kotka

 
Posty: 18
Od: Nie gru 28, 2003 20:50
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie lut 08, 2004 17:08

Pomysł niezły, ale nie nam decydować....
ObrazekObrazek

Mary Dove

 
Posty: 411
Od: Sob gru 20, 2003 14:46
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post » Nie lut 08, 2004 17:24

Czy ma podobac mi sie sam pomysl zmiany, czy forum KOTY?
jesli to pierwsze, to nie bardzo...
nie lubie rozdrobnionych for
mam wtedy wrazenie, ze w wielkim domu w pozamykanych pokojach siedzi po kilka osob i tam sobie po cichutku rozmawiaja...
dla mnie wielka zaleta jest taki ruch na forum, prawie jak na czacie
a jesli watek ucieka? coz, zalozony watek trzeba pielegnowac, a nie zakladac kilkanascie, kilkadziesiesiat w krotkim czasie, bo w ten sposob tylko sie zasmieca...
a biorac pod uwag wyszukiwanie odpowiednich tematow, typu zywienie, pielegnacja, itp. to nic latwiejszego jak uzyc wyszukiwarki...

no, po prostu nie chce podzialu na drobnice
Karolcia&Jowita&Jaga
Obrazek

kasia piet

 
Posty: 1132
Od: Sob cze 14, 2003 16:37
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Nie lut 08, 2004 17:44

hmm, wiesz Alexa_kotka jestes tu od bardzo niedawna, postow jeszcze tez za wiele nie napisalas... i tak sobie mysle ze lepiej najpierw sobie posiedziec, wczuc sie w klimat, troche poznac, nas, nasze koty, klimat na forum, a potem proponowac wprowadzenie porzadkow :roll: ... tak sobie tylko mysle glosno.
mi osobiscie nie przeszkadza to jak jest i ze jest duzo tematow w jednym dziale, kwestia przyzwyczajenia :)
Ktosia i Kiti&gigi
Fotografia dla hodowli i nie tylko: http://foto-web.pl

ktosia

 
Posty: 2058
Od: Pon gru 02, 2002 18:29
Lokalizacja: Sopot

Post » Nie lut 08, 2004 17:47

Oprócz tego, co napisała Kasia:

Wiele wątków dotyczy kilku kwestii na raz - np. i żywienia i pielęgnacji itd. więc zawsze byłyby trudności z posegregowaniem ich.
Ponadto: dokładnej segregacji itd. można się spodziewać po podręczniku a nie po forum, ktore ma służyć swobodnej wymianie myśli.

Jeśli chcesz znaleźć jakieś określone wiadomości, to po prostu użyj wyszukiwarki.

ryśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 33138
Od: Sob wrz 07, 2002 11:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Nie lut 08, 2004 18:22

Nie da się. Nie zaszufladkujemy w żaden sposób większości prowadzonych rozmów. Bo przecież choćby wymienione żywienie, pielęgnacja i zdrowie są ze sobą nieodłącznie związane...
Our survey of households in seven U. S. regions demonstrated that few citizens have bothered to equip themselves with fireproof suits and extinguishers to deal with volcanic upheaval, solar flares, or the Lord's purifying flame.

TŻ Oberhexe

 
Posty: 4107
Od: Nie kwi 13, 2003 0:05
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 09, 2004 2:59

Propozycja zmian od osoby ktora ma 5 postow? Nierozsadne...
Zdjęcia kotów, z wystaw kotów i nie tylko... :arrow: http://vitez.pl

vitez

 
Posty: 2914
Od: Wto mar 04, 2003 10:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 09, 2004 3:25

vitez pisze:Propozycja zmian od osoby ktora ma 5 postow? Nierozsadne...
Pewnie właśnie dlatego że od niedawna jest na forum, nie bardzo wie jak to działa. zresztą młodość ma to do siebie że wszystko chce pożądkować po swojemu :wink:
Obrazek

G.N.

 
Posty: 4042
Od: Nie lip 21, 2002 15:31
Lokalizacja: KrK

Post » Pon lut 09, 2004 3:28

bywają też wątki, które z czasem zaczynaja dotyczyć innego tematu niż na początku. I co z takim począć? Przenosić do innego działu? Dzielić na części?

Alexa_kotka proponuję Ci cos innego:
jeśli jakiś wątek szczególnie Cię interesuje i wiesz, że w przyszłości chciałabys do niego zajrzeć i łatwo go odnaleźć, to dodaj go w swojej przeglądarce do "Ulubionych".

Wojtek

 
Posty: 27349
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pon lut 09, 2004 11:03

Wojtek pisze:Alexa_kotka proponuję Ci cos innego:
jeśli jakiś wątek szczególnie Cię interesuje i wiesz, że w przyszłości chciałabys do niego zajrzeć i łatwo go odnaleźć, to dodaj go w swojej przeglądarce do "Ulubionych".


Albo zaznacz "Sledź odpowiedzi w tym temacie"
Obrazek Obrazek

Macda

 
Posty: 34413
Od: Śro lut 20, 2002 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 09, 2004 13:44

Rany, co to za ankieta 8O , szczegolnie to won jest takie budujace :? .
Mnie sie podoba tak jak jest, a siedze tu 1,5 roku. Wystarczy mi, ze latam miedzy Kotami a Koci-Łapci, i tak mam wrazenie, ze cos mnie omija.
Tworzenie dodatkowych dzialow to dla mnie zbedna formalizacja i tyle.
Obrazek
Pirackie Trio [']:
Brucek 20.10.2001-09.04.2015 / Hrupka 20.10.2001-23.07.2016 / Rysio 20.05.2002-23.06.2018
oraz Wiórka 20.04.2016-26.11.2018

PiNeski: Pirat Lotka i Neska

Anja

Avatar użytkownika
 
Posty: 25600
Od: Śro lis 06, 2002 9:01
Lokalizacja: Warszawa Dolny MoKOTów

Post » Pon lut 09, 2004 13:52

Macda pisze:
Wojtek pisze:Alexa_kotka proponuję Ci cos innego:
jeśli jakiś wątek szczególnie Cię interesuje i wiesz, że w przyszłości chciałabys do niego zajrzeć i łatwo go odnaleźć, to dodaj go w swojej przeglądarce do "Ulubionych".


Albo zaznacz "Sledź odpowiedzi w tym temacie"


Ale to nie pomoże odnaleźć wątku, który już nie jest rozwijany.

Wojtek

 
Posty: 27349
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pon lut 09, 2004 14:44

Pomysł wcale mi sie nie podoba :? . Jestem na Forum nie tak znowu bardzo długo, ale już się przyzwyczaiłam do jego formy (i nawet mi się to podoba). Nigdy mi nie przyszło do głowy, by proponować zmiany. Zawsze jest wyszukiwarka i można z niej korzystać...

mONA

 
Posty: 197
Od: Pon wrz 29, 2003 11:40
Lokalizacja: Bielawa

Post » Pon lut 09, 2004 15:22

Wojtek pisze:
Macda pisze:
Wojtek pisze:Alexa_kotka proponuję Ci cos innego:
jeśli jakiś wątek szczególnie Cię interesuje i wiesz, że w przyszłości chciałabys do niego zajrzeć i łatwo go odnaleźć, to dodaj go w swojej przeglądarce do "Ulubionych".

Albo zaznacz "Sledź odpowiedzi w tym temacie"

Ale to nie pomoże odnaleźć wątku, który już nie jest rozwijany.

Mnie pomaga. Po prostu w Outlook Expressie założyłam oddzielny folder na pocztę z forum, gdzie mi automatycznie (według adresu nadawcy) wszystko wpada. Tam, jeśli w ogóle cokolwiek usuwam, to tylko te powiadomienia, które się duuużo razy pod rząd powtarzają. Jeśli mi zginie wątek, włażę tam, pukam "znajdź" i "wiadomość w tym folderze", podaję kawałek tytułu wątku (ile tylko go pamiętam) i już mam link do wątku. Z wyszukiwarką forum miewam głupie problemy, ale zdarza mi się znaleźć to, czego szukam :wink: A czasem szukam "po człowieku", czyli przez profil kogoś, kogo z wątku zapamiętałam.

A, i jestem przeciwna rozdrabnianiu z wymienionych już przez innych przyczyn. Niekoniecznie zaraz "won", ale - forum to jest twór żywy, średnio uporządkowany, to nie bonsai żeby go przycinać i przyginać w określonym kierunku :wink:
ObrazekObrazekObrazek
Panowie Kocurowie
"Poznasz siebie, poznając własnego kota." Konrad T. Lewandowski, "Widmowy kot"

PumaIM

Avatar użytkownika
 
Posty: 20169
Od: Pon sty 20, 2003 1:30
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 11, 2004 19:52

Ogromnie mnie zaskoczyły posty...Ale ankieta jest podzielona!30 za nie zbyt i 30 za bardzo(...)
PS:Napisałam 5 postów bo rzadko jestem przy kompie, chce jeszcze poinformować że schodze na inne forum(nie wiem co z tym)
Ja kotka nie mam :(
Ale u babci jest kotów 5! :)
^o^ ^o^ ^o^ ^o^ ^o^
MIAŁ!!!!!!!

Alexa_kotka

 
Posty: 18
Od: Nie gru 28, 2003 20:50
Lokalizacja: Tychy

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości