Zakichany kot sfikns siejący zło

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 20, 2013 20:15 Zakichany kot sfikns siejący zło

sprawa sie ma tak jestem na koncu cywilizaji obecnie w domku w lesie plany były takie że zostane jeszcze tydzien ale zrobiło sie nieprzyjemnie bo dołaczył do nas znaczy mnie i mojej malej kotki dorosła sfinks 5 lat przywiozła go hodowczyni przez wielkie H na przetrzymanie bo gdzieś jedzie jam czlek życzliwy więc mówie nagrzeje niech łysielcowi bedzie ciepło No i od tygodnia jest! Hodowczyni nie uprzedziła mnie co się wiąże z tym jej kotem i już informuje... Kot od pierwszego dnia bytnosci zacząl mi kichać nad ranem wycieram jej zielone gile z nosa Oczy przemywam bo też siedza jej spiochy żółte glutowate jakieś nieprzyjemne. No cóż patrze czy to aby nie koci katar ale rogówka w porządku błyszcząca wszystko działa je dobrze pije wodę bawi się. No to mysle alergia może..? wyprowadzam kwiaty z pokoju (żadnej poprawy) może jej zimno w nocy w polarze(odstawiam moją kicie i spie z łysielcem)kotka chrapie, w płucach jej charczy no i kicha śliniąc się przy tym niczym buldog. Do tej @ hodowczyni cholery@ dzwonie mówie jak jest a ona, że kicie przebadała i wszystko jest ok ale faktycznie czasem kicia sobie kichnie. Tymczasem moja kotka zmieniła głos ze słodkiego miauku zrobił jej się ochrypły co mnie poważnie niepokoi Dodam że weterynarza mam hektar drogi i prosze o ocene sytuacji i co to może być Dodam że się zdenerwowałem bo kotka nagle zaczęła tak intencywnie kichac chyba 2 minuty ciągiem że myślałem że się udusi Prosze o szybką reakcję póki mam łaczność/""""""""""""""""""""""""/.

elefant

 
Posty: 1
Od: Sob kwi 20, 2013 19:50

Post » Sob kwi 20, 2013 21:02 Re: Zakichany kot sfikns siejący zło

Sama nic nie zrobisz, a z tego, co piszesz, czekanie tydzień to ryzyko. Nie ma jakiegoś weta od małych zwierząt bliżej w okolicy?
Gdzie te lasy są? :wink:
KK1, KK2, Kocia Koalicja 3
ROWERZYŚCI TO ZUO!

Monostra

Avatar użytkownika
 
Posty: 12552
Od: Śro lut 08, 2006 21:42
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie kwi 21, 2013 9:23 Re: Zakichany kot sfikns siejący zło

Wet koniecznie - na pierwszy rzut oka na monitor - to jakieś zastarzałe, zawalone zatoki :( ale może być wszystko.
Żeby ulżyć łysolcowi - możesz robić napary z mięty, rumianku i stawiać niedaleko łysego, niech wdycha, będzie mu się lżej oddychało.
Koci Doradca
Facebook @zrozumieckota

vivien

Avatar użytkownika
 
Posty: 3861
Od: Sob kwi 27, 2002 12:13

Post » Nie kwi 21, 2013 13:06 Re: Zakichany kot sfikns siejący zło

wet przede wszystkim
wymaz z tego co wykichuje konieczny, z autobiogramem
chwilowa ulgę nie likwidująca problemu mogą przynieść krople do nosa dla niemowląt
Obrazek

dalia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17361
Od: Nie maja 09, 2004 16:08
Lokalizacja: Poznań




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: magnificent tree, włóczka, Zeeni i 239 gości