DT u Joanny w Szczytnie. Wszystko co robię, robię dla kotów.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sie 03, 2012 21:53 Re: TOFIK KOCHANY MIAŁ BYĆ UŚPIONY, SZUKA SPOKOJNEGO DOMKU

Asiu, czy był jakiś telefon w sprawie kotów?
Obrazek

Iwlajn

 
Posty: 515
Od: Śro paź 21, 2009 19:35

Post » Pt sie 03, 2012 22:29 Re: TOFIK KOCHANY MIAŁ BYĆ UŚPIONY, SZUKA SPOKOJNEGO DOMKU

Iwlajn pisze:Asiu, czy był jakiś telefon w sprawie kotów?

Niestety nie :cry: ani jednego telefonu.
joanna3113
 

Post » Pt sie 03, 2012 22:38 Re: TOFIK KOCHANY MIAŁ BYĆ UŚPIONY, SZUKA SPOKOJNEGO DOMKU

Dzisiaj Taszeńka miała niespodziewanie oczywiście jak dla mnie, zdjęty stabilizator, niespodziewanie bo planowo miała być robiona sterylka i zdjęty stabilizator, ale tez niespodziewanie bo stabilizator zdejmuje się bez narkozy i prawie bezboleśnie dla kota, prawie bo dzielna Taszeńka jeden raz pisnęła, ale z niej bardzo dzielny kot, zastrzyki można podawać i nawet nie piśnie. Musze jej pilnować przez miesiąc, takie instrukcje przekazał wet ale myślę że za trzy tygodnie będę mogła ją wysterylizować, bo jak na razie dostaje provere.
joanna3113
 

Post » Pt sie 03, 2012 23:08 Re: TOFIK KOCHANY MIAŁ BYĆ UŚPIONY, SZUKA SPOKOJNEGO DOMKU

Za Taszę. :ok: Teraz musi być tylko lepiej.
Dzielna z niej koteczka :1luvu:
Może wstaw tu jej fotkę. Proszę :roll:

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Sob sie 04, 2012 10:36 Re: TOFIK KOCHANY MIAŁ BYĆ UŚPIONY, SZUKA SPOKOJNEGO DOMKU

Tasza
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i jej łapka
Obrazek
joanna3113
 

Post » Sob sie 04, 2012 12:51 Re: TOFIK KOCHANY MIAŁ BYĆ UŚPIONY, SZUKA SPOKOJNEGO DOMKU

Jaka piękna dama :1luvu: A te oczy- cudo :love:
Zdrowiej Taszeńko :ok:
A to maluteńkie to kto?

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Sob sie 04, 2012 13:07 Re: TOFIK KOCHANY MIAŁ BYĆ UŚPIONY, SZUKA SPOKOJNEGO DOMKU

dana2509 pisze:Jaka piękna dama :1luvu: A te oczy- cudo :love:
Zdrowiej Taszeńko :ok:
A to maluteńkie to kto?

Maleństwa to dzieci Taszeńki z których przeżyła tylko Isia.
joanna3113
 

Post » Sob sie 04, 2012 17:18 Re: TOFIK KOCHANY MIAŁ BYĆ UŚPIONY, SZUKA SPOKOJNEGO DOMKU

Chciałam bardzo podziękować za wsparcie z Funduszu Pokrzywkowego na kwotę 111 zł, przeznaczyłam pieniądze na szczepienie Calineczki, Czarusia i Śnieżynki, koszt jednej szczepionki to 40 zł i dopłaciłam 9 zł bardzo dziękuję. :1luvu:
joanna3113
 

Post » Pt sie 17, 2012 18:33 Re: TOFIK KOCHANY MIAŁ BYĆ UŚPIONY, SZUKA SPOKOJNEGO DOMKU

Asiu- Co z Calineczką :cry:
Znalazłaś jakieś nowe informacje, na temat jej dolegliwości?

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Pt sie 17, 2012 22:03 Re: TOFIK KOCHANY MIAŁ BYĆ UŚPIONY, SZUKA SPOKOJNEGO DOMKU

dana2509 pisze:Asiu- Co z Calineczką :cry:
Znalazłaś jakieś nowe informacje, na temat jej dolegliwości?

Niestety nic pouczającego nie znalazłam, :cry: zobaczymy, może dr coś podpowie, myślę że stan Calineczki był też dla niej zaskoczeniem. Tak bardzo mi jej szkoda, potwornie cierpi, a ja jestem bezradna :cry:
joanna3113
 

Post » Nie sie 19, 2012 20:58 Re: TOFIK KOCHANY MIAŁ BYĆ UŚPIONY, SZUKA SPOKOJNEGO DOMKU

Asiu jak Calineczka się czuje? Jak Ty się czujesz i reszta kotków?
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Nie sie 19, 2012 21:35 Re: TOFIK KOCHANY MIAŁ BYĆ UŚPIONY, SZUKA SPOKOJNEGO DOMKU

alab108 pisze:Asiu jak Calineczka się czuje? Jak Ty się czujesz i reszta kotków?

Calineczka dzisiaj trochę lepiej oczywiście dalej szoruję podłogę i balkon, ale dzisiaj to bajka :roll: od środy kiedy jej podałam druga dawkę procoxu wszędzie się załatwiała, pościel zmieniałam cztery razy dziennie, podłogi, balkon co chwila do szorowania, ale najgorsze że bidulka tak bardzo sie odparzyła, nic nie pomagało, dopiero kora wiązu czerwonego, podaję jej dwa razy dziennie i pomogło. Na widok uzębienia Tofika dr Mikulska powiedziała że bardzo cierpi :cry: i ekspresowo ma mieć czyszczone żeby. dostał krople gentamecyny do oczu, od jutra antybiotyk i w czwartek pojedzie na zabieg, właścicielem Tofinka byli ludzie dobrze sytuowani, ale nigdy nie wpadli na pomysł żeby go zabrać do weta, muszę mu zrobić badania krwi, Wera zaraziła się jakim cholerstwem od Czarusia i dwójce podawałam maść do oczu Floxal od jutra ruszamy z unidoxem, Feliks chyba będzie musiał dostawać steryd na stałe, bo zapalenie dziąseł nawraca, a to jest bardzo bolesne, Taszeńki łapka po zdjęciu stabilizatora odzyskała sprawność :D , ale cały czas muszę pilnować żeby nie skakała, niestety sterylkę ze względu na odrobaczenie musiałam przełożyć. Filipowi muszę jak najszybciej zrobić kasację 8O gówniarz ma pięć miesięcy a pastwi się nad Isiaczkiem i cały czas łazi i wrzeszczy :roll: . Śnieżynka mały niesłyszący kot, najmniej zestresowana i niestety zawsze znajdzie jakąś dziurę w siatce na balkonie żeby się wydostać 8O zabezpieczam każdą ale nie zawsze zauważę.
Koszty w ostatnim czasie są ogromne, ostatni rachunek w lecznicy to 250 zł plus leki, a sam floxal kosztował 28 zł a musiałam kupić dwa opakowania, przede mną sterylka, kastracja, czyszczenie zębów i badanie krwi Tofika, następna partia procoxu i nawet nie chce mi się myśleć :cry:
joanna3113
 

Post » Pt sie 24, 2012 13:09 Re: TOFIK KOCHANY MIAŁ BYĆ UŚPIONY, SZUKA SPOKOJNEGO DOMKU

Biedaczyska :cry:
Masz w domu mini szpital. Każdemu kotu coś dolega, a Ty zarobiona po uszy :?

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Pt sie 24, 2012 13:21 Re: TOFIK KOCHANY MIAŁ BYĆ UŚPIONY, SZUKA SPOKOJNEGO DOMKU

dana2509 pisze:Biedaczyska :cry:
Masz w domu mini szpital. Każdemu kotu coś dolega, a Ty zarobiona po uszy :?

Mam nadzieję że niedługo wyjdę na prostą :roll:
Od wtorku ruszamy z procoxem, ale jest o tyle dobrze że badanie nie wykazało procoxu.
Tofik miał wczoraj czyszczone zęby, część niestety trzeba było usunąć :cry: ale przynamniej nie będzie go bolało. Po trzech tygodniach sterylka Taszeńki, kastracja Filipa.
joanna3113
 

Post » Pt sie 24, 2012 23:07 Re: TOFIK KOCHANY MIAŁ BYĆ UŚPIONY, SZUKA SPOKOJNEGO DOMKU

Zapraszam serdecznie :P viewtopic.php?f=20&t=145473
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ropucha i 534 gości