DO zamknięcia - KORABIEWICE

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 19, 2011 16:58 Re: KORABIEWICE - ZAKAZ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI DLA SZWARC!!!

Dziewczyny ja nie mam pojęcia o tak wielkich akcjach, ale jeśli będzie pewność,że opiekę nad tym schroniskiem (fizycznie, nie tylko na papierze) przejęła Viva to może Miau i Dogo zrezygnują przez dwa miesiące z wystawiania własnych kandydatów na Krakvecie i poprą Korabiewice (oczywiście można zrobić ankietę czy forumowicze się zgadzają)? Ja wiem,że to śmieszne pieniądze w obliczu rozmiaru problemu, ale zawsze jakiś grosz. Tam będą faktycznie potrzebne ogromne nakłady finansowe. Może też jeszcze za wcześnie na "dzielenie skóry na niedźwiedziu", a może w ogóle źle myślę...
Nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia.
Obrazek

Izzi

Avatar użytkownika
 
Posty: 896
Od: Nie sty 10, 2010 12:52
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Sob lis 19, 2011 17:19 Re: KORABIEWICE - ZAKAZ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI DLA SZWARC!!!

A wiesz, że to fajny pomysł :piwa:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55016
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lis 21, 2011 10:22 Re: KORABIEWICE - ZAKAZ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI DLA SZWARC!!!

ewar pisze:A wiesz, że to fajny pomysł :piwa:

Fajny! Trzeba tylko przekonać forumowiczów.
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 21, 2011 10:38 Re: KORABIEWICE - ZAKAZ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI DLA SZWARC!!!

A zdjęcia, ze się tak nieśmiało zapytam? :oops:

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Pon lis 21, 2011 14:46 Re: KORABIEWICE - ZAKAZ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI DLA SZWARC!!!

Zofia&Sasza pisze:
ewar pisze:A wiesz, że to fajny pomysł :piwa:

Fajny! Trzeba tylko przekonać forumowiczów.

Nie wierzę, żeby ktoś się nie zgodził.Chyba nie ma nigdzie gorszej sytuacji jak tam, na taką skalę.Jutro reportaż w Uwadze, myślę, że przekona każdego.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55016
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lis 21, 2011 14:47 Re: KORABIEWICE - ZAKAZ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI DLA SZWARC!!!

magaaaa pisze:A zdjęcia, ze się tak nieśmiało zapytam? :oops:

:P

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Pon lis 21, 2011 14:49 Re: KORABIEWICE - ZAKAZ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI DLA SZWARC!!!

magaaaa pisze:
magaaaa pisze:A zdjęcia, ze się tak nieśmiało zapytam? :oops:

:P

Pracuję :(
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 21, 2011 15:16 Re: KORABIEWICE - ZAKAZ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI DLA SZWARC!!!

ewar pisze:
Zofia&Sasza pisze:
ewar pisze:A wiesz, że to fajny pomysł :piwa:

Fajny! Trzeba tylko przekonać forumowiczów.

Nie wierzę, żeby ktoś się nie zgodził.Chyba nie ma nigdzie gorszej sytuacji jak tam, na taką skalę.Jutro reportaż w Uwadze, myślę, że przekona każdego.


O jakiej porze będzie reportaż? Czy na FB będzie informacja o nim?
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 21, 2011 15:27 Re: KORABIEWICE - ZAKAZ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI DLA SZWARC!!!

kussad pisze:
ewar pisze:
Zofia&Sasza pisze:
ewar pisze:A wiesz, że to fajny pomysł :piwa:

Fajny! Trzeba tylko przekonać forumowiczów.

Nie wierzę, żeby ktoś się nie zgodził.Chyba nie ma nigdzie gorszej sytuacji jak tam, na taką skalę.Jutro reportaż w Uwadze, myślę, że przekona każdego.


O jakiej porze będzie reportaż? Czy na FB będzie informacja o nim?

No Uwaga jest chyba o stałej porze?
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 21, 2011 15:29 Re: KORABIEWICE - ZAKAZ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI DLA SZWARC!!!

Na stronie uwagi też na pewno będzie, ale to pewnie jutro.

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Pon lis 21, 2011 15:59 Re: KORABIEWICE - ZAKAZ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI DLA SZWARC!!!

Jutro, o zwykłej porze tj.19.50.Już się boję :cry: ,a widziałam tylko kawałek.
edit: oczywiście o 19.50
Ostatnio edytowano Pon lis 21, 2011 19:40 przez ewar, łącznie edytowano 1 raz
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55016
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lis 21, 2011 16:06 Re: KORABIEWICE - ZAKAZ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI DLA SZWARC!!!

Napisałam na wątku Krakvetu, aby wspólnie z dogo przeznaczyć pieniądze na Korabiewice.Nie wiem, czy się to uda, ale bardzo bym chciała.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55016
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lis 21, 2011 19:03 Re: KORABIEWICE - ZAKAZ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI DLA SZWARC!!!

Zofia&Sasza pisze:
magaaaa pisze:Viva?
Wiesz to, Zofio?
Czy tylko się domyślasz?

Jeśli faktycznie Viva to... jest dobrze :ok:

No wiem. W artykule stoi czarno na białym i gadałam z nimi. ;) Teraz pytanie czy uda się przejąć schron, bo baba go bez walki nie odda... No i co zrobi właściciel terenu? Jak się każe wynosić ze zwierzętami, to będziemy szukać miejsca dla ok. 60 kotów :?

W artykule stoi:
"Kto powinien więc zająć się podopiecznymi z Korabiewic? Wczoraj w tej sprawie odbyło się spotkanie u wojewody mazowieckiego. – Ustaliliśmy, że zwierzęta nie będą zabierane z Korabiewic, ale dostaną nowych opiekunów z fundacji Viva! oraz Pogotowia dla Zwierząt w Trzciance – mówi prokurator Piątek.

– Decyzja o przejęciu schroniska zapadnie w ciągu kilku dni. Dopiero wtedy będziemy wiedzieli, ile jest tam zwierząt, bo zostaną one zachipowane

– informuje Wioleta Malowaniec z urzędu gminy w Puszczy Mariańskiej.

Urzędnicy nie ukrywają, że moment przejęcia tego obiektu może spotkać się z oporem ze strony właścicielki. Tymczasem prokurator Bogusław Piątek deklaruje, że osobiście będzie mediował w tej sprawie."

Skoro Zofia&Sasza jesteś wiedząca to bardzo proszę o wskazanie jakichś bardziej konkretnych źródeł informacji nt. przyszłości Korabiewic.
Zdaje mi się, że dość dokładnie przejrzałam stronę Vivy i Pogotowia dla Zwierząt w Trzciance i nie znalazłam żadnych konkretów.
W zasadzie znalazłam jedynie garść informacji na temat działalności Pogotowia i trochę (zapewne nieobiektywnych) opinii na temat jego szefa, pana B.
Mając dostęp do źródła - mogłabyś podzielić się swą wiedzą?
OUT OF ORDER Obrazek

pixie65

 
Posty: 17842
Od: Czw paź 20, 2005 9:53

Post » Pon lis 21, 2011 19:16 Re: KORABIEWICE - ZAKAZ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI DLA SZWARC!!!

Mogłabym, ale na pytanie zadane tak napastliwym tonem nie mam najmniejszej ochoty Ci odpowiadać. Po prostu. Wszystko jest w postach powyżej.
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 21, 2011 19:19 Re: KORABIEWICE - ZAKAZ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI DLA SZWARC!!!

Zofia&Sasza pisze:Mogłabym, ale na pytanie zadane tak napastliwym tonem nie mam najmniejszej ochoty Ci odpowiadać. Po prostu. Wszystko jest w postach powyżej.

Yyyy... 8O
Napastliwym :?: 8O
OUT OF ORDER Obrazek

pixie65

 
Posty: 17842
Od: Czw paź 20, 2005 9:53

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 497 gości