torba na kółkach dla kota? opinie potrzebne

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 09, 2010 13:58 torba na kółkach dla kota? opinie potrzebne

Ostatecznie zepsuł mi się transporter dla kotów :roll:

Więc poszukuję czegoś nowego, myślałam o takim plecaku/torbie ktory ma kółka. I w razie czego można go ciągnać za rączkę.
Zastanawia mnie czy ktoś z użytkowników ma takie cudo, ewentualnie czy są jakieś opinie, no i jakie jest bezpieczeństwo w takim środku transportu?

Szczerze mowiąc oprocz oczywistych zalet kółkowo-wagowych odstrasza mnie trochę cena ( 250 zł w KAdadu!;/ a na allegro pustki) i zastanawiam się czy kotom było by tam wygodnie.

Proszę o wszelkie opinie albo namiary
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 09, 2010 16:18 Re: torba na kółkach dla kota? opinie potrzebne

Moje koty raz jechały do weta w takim transporterze z kółkami (jak od walizki), ale powiem Ci, że to nie było najlepsze. Chodniki nierówne, krawężniki, dziury, mało ten transporter był stabilny. No i koty wytrzęsło jak 100 diabłó w środku. Bardzo się stresowały.

Potem musiałam sama wozić futra do weta i zakupiłam sobie w tym celu specjalny wózek bagarzowy, zmieniłam mu kólka na gumowe, żeby tak nie trzęsło, a potem przypinałam do niego trans[porter gumami (takimi do bagarzy). To był fajny patent - wózek się składa i nie jest ciężki, a koty jeżdżą na nim spokojnie.

Teraz się przeprowadziłam i już tego wózka nie potrzebuję, więc chętnie odsprzedam. Tak się składa, że w przyszłym tygodniu będę w Warszawie w środę - gdybyś była zainteresowana to odezwij się na PW :)

Zaraz spróbuję znaleźc zdjęcia tego mojego wózka i podkeić :)

Gosia B

 
Posty: 1136
Od: Nie maja 17, 2009 9:35
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto lis 09, 2010 17:00 Re: torba na kółkach dla kota? opinie potrzebne

Znalazłam zdjęcia mojego wózeczka. Na pierwszych trzech ma jeszcze stare kółka i jest do niego przymocowany duży transporter (spokojnie wejdą do niego 2 duże dorosłe koty lub 3 średnie):

Obrazek Obrazek Obrazek

A tutaj wózek złożony, już z obecnymi kółkami, oraz ze średnim transporterem - dla porównania :)

Obrazek Obrazek

Pozdrawiam :)

Gosia B

 
Posty: 1136
Od: Nie maja 17, 2009 9:35
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto lis 09, 2010 21:07 Re: torba na kółkach dla kota? opinie potrzebne

to jest patent:D
Ile chcesz za to cudo techniki?:P
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 09, 2010 21:08 Re: torba na kółkach dla kota? opinie potrzebne

60 pln :) Zainteresowana? Dowóz do Wa-wy w przyszłą środę.

Gosia B

 
Posty: 1136
Od: Nie maja 17, 2009 9:35
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto lis 09, 2010 21:59 Re: torba na kółkach dla kota? opinie potrzebne

Fajny patent :lol:

Poniewaz widze ze zaklepany, to ja sie podpytam, gdzie był oryginalnie kupiony i czy drogie jest takie cóś?
kontakt telefoniczny: 786 116 007 Obrazek

Jeśli komuś coś zalegam (bazarek itp) proszę o kontakt- skleroza ;)

ulvhedinn

 
Posty: 4214
Od: Śro wrz 13, 2006 19:09
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 09, 2010 22:02 Re: torba na kółkach dla kota? opinie potrzebne

Wózek kupiłam na allegro, cena to ok. 50-55 pln, zależy od oferty (plus transport). Osobno kupowałam kółka - takie jak do wózka dziecięcego, gumowe - bo oryginalnie w moim wózku były plastiki i bardzo trzęsło na bruku. Kółka to kolejno 20-30 pln, też na allegro... Patent na prawdę dobrze mi się sprawdzał jak jeszcze mieszkałam we Wrocku :) Sam wózek nie jest ciężki, więc można go nosić po schodach. No i fajnie się składa - można wsunąć za szafę czy pod łóżko. Polecam :)

Wiesz, gdyby Madie się nie zdecydowała, to będę we Wro 27.11 :) Mogę Cię wpisać jako kolejną na listę :)

Gosia B

 
Posty: 1136
Od: Nie maja 17, 2009 9:35
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto lis 09, 2010 22:29 Re: torba na kółkach dla kota? opinie potrzebne

Wpisz ;) Bardzo by mi się takie coś przydało, zwłaszcza, że poza kotami czasem muszę w transporterku przewieźć np psiaka po operacji....
kontakt telefoniczny: 786 116 007 Obrazek

Jeśli komuś coś zalegam (bazarek itp) proszę o kontakt- skleroza ;)

ulvhedinn

 
Posty: 4214
Od: Śro wrz 13, 2006 19:09
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 09, 2010 22:30 Re: torba na kółkach dla kota? opinie potrzebne

No to nie ma sprawy :) Jesteś druga na liście, gdyby Madie zrezygnowała :)

Gosia B

 
Posty: 1136
Od: Nie maja 17, 2009 9:35
Lokalizacja: Gliwice




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bubuś8435 i 183 gości