Listopad- Przytulisko Przyborowko k/Szamotuł w KRAK-VECIE!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Na które schronisko powinniśmy głosować w październiku?

Ankieta wygasła Śro paź 15, 2008 22:11

Fundacja Emir z Żabiej Woli
0
Brak głosów
Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie z Ostródy
65
68%
Przytulisko P.Wandy Przyborówko k/Poznania
1
1%
* Kocia *Dolina w Toruniu
10
11%
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Koło w Płocku
2
2%
Fundacja Niechciane i Zapomniane SOS Dla Zwierząt z Łodzi
9
9%
FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT z Dąbrowy Górniczej
7
7%
Fundacja Ostatnia Szansa Bożeny WAHL z Rawy Maz.
1
1%
Fundacja Pomocy Goldenom "AUREA"
0
Brak głosów
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju - Śremie" pod opieką Fundacji Dr Lucy
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 95

Post » Wto gru 02, 2008 18:17

...
Ostatnio edytowano Śro sty 23, 2013 23:16 przez sanna-ho, łącznie edytowano 1 raz

sanna-ho

 
Posty: 7530
Od: Wto sie 28, 2007 13:41

Post » Wto gru 02, 2008 21:31

a czy działa na miau ktoś ze schroniska w Mielcu?
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Wto gru 02, 2008 21:58

magicmada pisze:a czy działa na miau ktoś ze schroniska w Mielcu?


Anka z Gdańska powinna wiedzieć, przecież ona miała legendarną już Babunię z mieleckiego schronu

Tweety

 
Posty: 19821
Od: Nie mar 05, 2006 2:12
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro gru 03, 2008 8:52

czy ktoś zna kocie przytulisko Hanny Chombakow z Kątów Wrocławskich?

Tweety

 
Posty: 19821
Od: Nie mar 05, 2006 2:12
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw gru 04, 2008 15:03

Bardzo proszę pomóżmy kotkom p. Hanny Chombakow
Do grupy pomagającej p. Hance dołączyłam ok. 2 lata temu, byłam też tam osobiście kilka razy, p. Hania sama opiekuje się gromadą (ok. 100) kotków, poświęciła swoje życie, aby stworzyć dom dla tych niechcianych, niepotrzebnych, często bardzo przez ludzi i los skrzywdzonych zwierzątek. Potrzeby tam są ogromne, p. Hania opiekuje się tym stadkiem tak, jakby każdy z nich był jedynakiem, walczy o życie i zdrowie każdego z nich tak samo, a często musi też walczyć, aby po prostu je wykarmić, w zimie ogrzać...
Zacytuję fragment artykułu, który ukazał się jakiś czas temu chyba w Kocich Sprawach:
"Nieopodal Wrocławia, na skraju niewielkiej wsi stoi nieduży dom otoczony ogrodem. Jak nazwać to miejsce na ziemi, w którym znalazło schronienie kilkadziesiąt kotów? "Schronisko"? - chyba tylko dlatego, że koty znajdują tu schronienie. Nie zobaczymy tu typowych dla schronisk klatek, boksów, izolatek. Nie ma biura i personelu. To dom dla kotów, one są najważniejsze i im podporządkowała swoje życie Hanna Chombakow. Koty żyją tu, ciesząc się całkowitą wolnością, która stanowi przecież o ich egzystencji.
Przytulisko utworzyła wiele lat temu mama Hani, pani Aurelia Chombakow, w podwarszawskim Michalinie. Kłopoty z sąsiadami i chęć zapewnienia zwierzętom lepszych warunków spowodowały podjęcie decyzji o przeniesieniu się na wieś. Dwuhektarowa posesja to dla kotów teren łowów, obserwacji świata, zabaw. Mimo całkowitej swobody koty nie oddalają się od obejścia. Na noc zawsze wracają pod dach, gdzie czeka na nie posiłek (niestety skromny) i ciepły kąt, doceniany szczególnie zimą. Wiele kotów jest już starych, wiele chorych. Ich leczenie pochłania ogromne fundusze. To przecież te największe kocie nieszczęścia zbierane od 20 lat na ulicach, w piwnicach, niechciane. U Hani znalazły swoje miejsce na resztę życia, opiekę i miłość. Każdy traktowany jest indywidualnie, każdy dobrze znany opiekunce. Ona wie, który jest nieśmiały, a który rozrabiaka, którego trzeba dopieścić, a który sam da sobie radę. W tej chwili jest ich siedemdziesiąt.
Niestety umarła mama Hani, której emerytura stanowiła podstawę utrzymania przytuliska. Pojawiły się ogromne problemy finansowe, obawa przed zimą ale i nadzieja, że przyjaciele kotów nie zapomną o nich i nadal będą wspierać ten jedyny w swoim rodzaju "koci raj".
Przytulisko utrzymuje się wyłącznie z darowizn życzliwych przyjaciół kotów. Władze gminne odmawiają jakiejkolwiek pomocy."
Pako
 

Post » Czw gru 04, 2008 15:18

Pako pisze:Bardzo proszę pomóżmy kotkom p. Hanny Chombakow
Do grupy pomagającej p. Hance dołączyłam ok. 2 lata temu, byłam też tam osobiście kilka razy, p. Hania sama opiekuje się gromadą (ok. 100) kotków, poświęciła swoje życie, aby stworzyć dom dla tych niechcianych, niepotrzebnych, często bardzo przez ludzi i los skrzywdzonych zwierzątek. Potrzeby tam są ogromne, p. Hania opiekuje się tym stadkiem tak, jakby każdy z nich był jedynakiem, walczy o życie i zdrowie każdego z nich tak samo, a często musi też walczyć, aby po prostu je wykarmić, w zimie ogrzać...
Zacytuję fragment artykułu, który ukazał się jakiś czas temu chyba w Kocich Sprawach:
"Nieopodal Wrocławia, na skraju niewielkiej wsi stoi nieduży dom otoczony ogrodem. Jak nazwać to miejsce na ziemi, w którym znalazło schronienie kilkadziesiąt kotów? "Schronisko"? - chyba tylko dlatego, że koty znajdują tu schronienie. Nie zobaczymy tu typowych dla schronisk klatek, boksów, izolatek. Nie ma biura i personelu. To dom dla kotów, one są najważniejsze i im podporządkowała swoje życie Hanna Chombakow. Koty żyją tu, ciesząc się całkowitą wolnością, która stanowi przecież o ich egzystencji.
Przytulisko utworzyła wiele lat temu mama Hani, pani Aurelia Chombakow, w podwarszawskim Michalinie. Kłopoty z sąsiadami i chęć zapewnienia zwierzętom lepszych warunków spowodowały podjęcie decyzji o przeniesieniu się na wieś. Dwuhektarowa posesja to dla kotów teren łowów, obserwacji świata, zabaw. Mimo całkowitej swobody koty nie oddalają się od obejścia. Na noc zawsze wracają pod dach, gdzie czeka na nie posiłek (niestety skromny) i ciepły kąt, doceniany szczególnie zimą. Wiele kotów jest już starych, wiele chorych. Ich leczenie pochłania ogromne fundusze. To przecież te największe kocie nieszczęścia zbierane od 20 lat na ulicach, w piwnicach, niechciane. U Hani znalazły swoje miejsce na resztę życia, opiekę i miłość. Każdy traktowany jest indywidualnie, każdy dobrze znany opiekunce. Ona wie, który jest nieśmiały, a który rozrabiaka, którego trzeba dopieścić, a który sam da sobie radę. W tej chwili jest ich siedemdziesiąt.
Niestety umarła mama Hani, której emerytura stanowiła podstawę utrzymania przytuliska. Pojawiły się ogromne problemy finansowe, obawa przed zimą ale i nadzieja, że przyjaciele kotów nie zapomną o nich i nadal będą wspierać ten jedyny w swoim rodzaju "koci raj".
Przytulisko utrzymuje się wyłącznie z darowizn życzliwych przyjaciół kotów. Władze gminne odmawiają jakiejkolwiek pomocy."


zgłoście to przytulisko tutaj http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=9075 Będzie ankieta na miau, będziemy głosować kogo wspieramy tym razem

Tweety

 
Posty: 19821
Od: Nie mar 05, 2006 2:12
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw gru 04, 2008 16:32

Bardzo proszę, by w tym miesiącu ktoś inny zajął się ankietą. Kompletnie nie mam czasu i na forum jestem bardzo rzadko.
W lutym (bo to będzie miesiąc kolejnej ankiety) powinienem być już bardziej dyspozycyjny.
Obrazek

Gem

 
Posty: 3442
Od: Czw paź 12, 2006 16:37
Lokalizacja: Kielce

Post » Czw gru 04, 2008 16:59

Tweety pisze:
Pako pisze:Bardzo proszę pomóżmy kotkom p. Hanny Chombakow


zgłoście to przytulisko tutaj http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=9075 Będzie ankieta na miau, będziemy głosować kogo wspieramy tym razem


Ztego co widzę, to trzeba się spieszyć!!!
Obrazek Obrazek

:201461 :cat3: . . . . . NASZ KOCI BLOX http://kocidomtymczasowy.blox.pl/html

:catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk:

delfinka

 
Posty: 9012
Od: Wto gru 05, 2006 0:13
Lokalizacja: obecnie miedzy Łodzią a Warszawą

Post » Pt gru 05, 2008 8:20

wczoraj się zarejestrowałam i jeszcze nie mam aktywacji - czy może ktoś?
Pako
 

Post » Pt gru 05, 2008 8:52

Pako pisze:wczoraj się zarejestrowałam i jeszcze nie mam aktywacji - czy może ktoś?

moge zglosic
podaj mi prosze dokladnie co mam napisac
ObrazekObrazek Obrazek

Adrianapl

 
Posty: 10742
Od: Śro kwi 18, 2007 7:41
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt gru 05, 2008 9:03

Dzięki, napisałam pw - zmień proszę, jeśli coś wyda Ci się nie tak :oops:
Pako
 

Post » Pt gru 05, 2008 9:05

Pako pisze:Dzięki, napisałam pw - zmień proszę, jeśli coś wyda Ci się nie tak :oops:


zgloszenie wyslane :)
dodalam tylko przecinek ;)
ObrazekObrazek Obrazek

Adrianapl

 
Posty: 10742
Od: Śro kwi 18, 2007 7:41
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 185 gości