Niechciane, 8 maluszków-6 w DS.+1 malusia.Zmiana adresu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 30, 2021 21:10 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( kiepsko...

Biedna kociczka, pewno bardzo cierpi, nie wiadomo jak długo juz sie tułała w takim stanie, za takie wyrzucenie ciężko chorego kota , nie tylko kota zresztą powinna byc sroga kara.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4810
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Pt lip 30, 2021 23:32 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( kiepsko...

Myszorek pisze:Biedna kociczka, pewno bardzo cierpi, nie wiadomo jak długo juz sie tułała w takim stanie, za takie wyrzucenie ciężko chorego kota , nie tylko kota zresztą powinna byc sroga kara.


Myszorek, przepraszam, ale na jakiej podstawie twierdzisz, że kotka została wyrzucona? Widziałaś? Masz niezbite dowody?
Wkurza mnie takie twierdzenie (bardzo popularne na tym forum), że każdy miziasty, oswojony kot, znalaleziony na ulicy, to kot wyrzucony przez właściciela.
Ja niedawno adoptowałam ze schroniska kotkę, która ma ewidentną ochotę na ucieczki. Pilnuję, mam nadzieję, że upilnuję, Ale wszystko może się zdarzyć. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłości.
Jeśli zdarzyłaby się jej ucieczka, a Ty byś ją znalazła, czy byłabyś w stanie rzucić mi w twarz oskarżenie, że ją wyrzuciłam?
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7782
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 30, 2021 23:51 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( kiepsko...

To gdzieś powinny być ogłoszenia o zagubionej czarnej kotce, jeśli komuś by uciekła i jej szuka.
"Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia." (L.Kołakowski)

fili

 
Posty: 3143
Od: Pon paź 10, 2005 10:14
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lip 31, 2021 0:05 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( kiepsko...

fili pisze:To gdzieś powinny być ogłoszenia o zagubionej czarnej kotce, jeśli komuś by uciekła i jej szuka.


Powinny, my to wiemy.
A co wiemy o właścicielu tej kotki?

Nic, kompletnie nic.

Może nie jest w stanie sobie poradzić z tą sytuacją?
Może jest chory, niepełnosprawny?
Może jest w szpitalu, a kotka wymknęła się podczas zamieszania z zabieraniem go karetką?
Może... jest jeszcze mnóstwo kombinacji.
Nic nie wiemy, ale osądzamy i skazujemy na szafot. Typowe dla miau.
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7782
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 31, 2021 7:17 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( kiepsko...

madrugada pisze:
fili pisze:To gdzieś powinny być ogłoszenia o zagubionej czarnej kotce, jeśli komuś by uciekła i jej szuka.


Powinny, my to wiemy.
A co wiemy o właścicielu tej kotki?

Nic, kompletnie nic.

Może nie jest w stanie sobie poradzić z tą sytuacją?
Może jest chory, niepełnosprawny?
Może jest w szpitalu, a kotka wymknęła się podczas zamieszania z zabieraniem go karetką?
Może... jest jeszcze mnóstwo kombinacji.
Nic nie wiemy, ale osądzamy i skazujemy na szafot. Typowe dla miau.

Czytanie ze zrozumieniem sie klania.Przeczytaj caly watek,to doczytasz ,ze zostalo napisane,ze ktos sie jej pozbyl.A jak wiesz,ze twoj kot ma aklonnosc do ucieczki,to po prostu uwazaj na nia,zabezpiecz wszystko,biorac kota bierzemy za niego odpowiedzialnosc.Wiadomo,moze uciec.A np.zaczipowalas ja,watpie,powinnas skoro wiesz,ze ciagnie ja na zewnatrz.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4810
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Sob lip 31, 2021 8:43 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( kiepsko...

Myszorek pisze:
madrugada pisze:
fili pisze:To gdzieś powinny być ogłoszenia o zagubionej czarnej kotce, jeśli komuś by uciekła i jej szuka.


Powinny, my to wiemy.
A co wiemy o właścicielu tej kotki?

Nic, kompletnie nic.

Może nie jest w stanie sobie poradzić z tą sytuacją?
Może jest chory, niepełnosprawny?
Może jest w szpitalu, a kotka wymknęła się podczas zamieszania z zabieraniem go karetką?
Może... jest jeszcze mnóstwo kombinacji.
Nic nie wiemy, ale osądzamy i skazujemy na szafot. Typowe dla miau.

Czytanie ze zrozumieniem sie klania.Przeczytaj caly watek,to doczytasz ,ze zostalo napisane,ze ktos sie jej pozbyl.A jak wiesz,ze twoj kot ma aklonnosc do ucieczki,to po prostu uwazaj na nia,zabezpiecz wszystko,biorac kota bierzemy za niego odpowiedzialnosc.Wiadomo,moze uciec.A np.zaczipowalas ja,watpie,powinnas skoro wiesz,ze ciagnie ja na zewnatrz.


Tak, zostało napisane. Bez dowodów, bez wiedzy. Tylko domniemanie autorki wątku.

Czemu wątpisz czy zaczipowałam kotkę? Masz ku temu jakieś powody?
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7782
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 31, 2021 8:50 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( kiepsko...

madrugada pisze:
Myszorek pisze:
madrugada pisze:
fili pisze:To gdzieś powinny być ogłoszenia o zagubionej czarnej kotce, jeśli komuś by uciekła i jej szuka.


Powinny, my to wiemy.
A co wiemy o właścicielu tej kotki?

Nic, kompletnie nic.

Może nie jest w stanie sobie poradzić z tą sytuacją?
Może jest chory, niepełnosprawny?
Może jest w szpitalu, a kotka wymknęła się podczas zamieszania z zabieraniem go karetką?
Może... jest jeszcze mnóstwo kombinacji.
Nic nie wiemy, ale osądzamy i skazujemy na szafot. Typowe dla miau.

Czytanie ze zrozumieniem sie klania.Przeczytaj caly watek,to doczytasz ,ze zostalo napisane,ze ktos sie jej pozbyl.A jak wiesz,ze twoj kot ma aklonnosc do ucieczki,to po prostu uwazaj na nia,zabezpiecz wszystko,biorac kota bierzemy za niego odpowiedzialnosc.Wiadomo,moze uciec.A np.zaczipowalas ja,watpie,powinnas skoro wiesz,ze ciagnie ja na zewnatrz.


Tak, zostało napisane. Bez dowodów, bez wiedzy. Tylko domniemanie autorki wątku.

Czemu wątpisz czy zaczipowałam kotkę? Masz ku temu jakieś powody?

Dziewczyny jest piękna sobota i trzeba się uśmiechnąć. To nie jest miejsce na utarczki słowne. Trzeba pomóc Ani I kotce to teraz jest najważniejsze. :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 31, 2021 17:46 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( kiepsko...

Aniu, jak u Was? Martwimy się bardzo :oops:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie sie 01, 2021 12:51 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( kiepsko...

Ojej :cry:
Dwa dni nie zaglądałam a tu takie niedobre wieści.
Ten pusty wzrok, to wzrok ciężko chorego i cierpiącego kota :cry:
Trzymam :ok: :ok: :ok:
Oby jeszcze nie teraz :(

makrzy

 
Posty: 968
Od: Sob sie 04, 2018 14:23
Lokalizacja: śląsk

Post » Nie sie 01, 2021 18:29 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( kiepsko...

:?: :(

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie sie 01, 2021 19:08 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40250
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie sie 01, 2021 19:47 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

:placz: :placz:
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4810
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Nie sie 01, 2021 20:02 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

Biedna malutka, szkoda :cry: Trzymaj się Aniu...

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie sie 01, 2021 20:06 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

Koteńko[*]

aga66

 
Posty: 6132
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie sie 01, 2021 21:18 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

Biedna maleńka :placz: :placz: :placz:
Najważniejsze że już nie cierpi.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 301 gości