Gammavit, Fosprenil pilnie potrzebny dla kotka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 23, 2018 13:05 Gammavit, Fosprenil pilnie potrzebny dla kotka

Witam serdecznie. Czy ma ktoś z Was w posiadaniu preparaty: Gammavit i Fosprenil? Potrzebuję ich dla mojego kotka chorego na panleukopenie. Jeśli chodzi o dawki, to lekarz weterynarii zalecił 1 małą ampułkę Gammavitu i 2 x po 5-10 ml Fosprenilu. Niestety te leki skonczyły się w lecznicy, pani doktor ratowała małe kotki z DT, zamówiła, ale nie wiadomo kiedy będzie dostawa. Moj Ramzik miał już podaną 3x surowicę psią, 3x surowicę od kota ozdrowieńca, 3x interferon, który podawany jest co 48 h, antybiotyk, metoclopramid, ranigast, kroplowki z witaminami, aminokwasami, a mimo to nadal nie podnoszą się WBC, oscylują między 3 a 4 tys (norma od 5.5). Leukocyty rosną nieznacznie i zaraz potem mamy spadek, co widać też w zachowaniu Ramzika: utrata apetytu, apatia, sennośc i osłabienie. Co kilka dni zdarzają się wymioty i raz była biegunka. Jestem z Wrocławia, może ktoś mieszka niedaleko i mógłby odsprzedać w/w preparaty ? Chodzi mi o to, aby podać kotkowi jak najszybciej leki.

abigail79

 
Posty: 3
Od: Nie paź 14, 2018 15:32

Post » Śro paź 24, 2018 7:26 Re: Gammavit, Fosprenil pilnie potrzebny dla kotka

:!: :!: :!:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lis 16, 2018 22:46 Re: Gammavit, Fosprenil pilnie potrzebny dla kotka

Już trochę późno, ale też zwróciłam uwagę na ten lek. Hanulka powinna mieć dojścia, udziela się z tego co widzę. Prosi, aby w sprawie leku pisać na priva.
viewtopic.php?f=1&t=177862&start=15&fbclid=IwAR2V6YLUaywWJ97wrRCKq1lXwZjzhn0t6CyfGzhynQXPgU0dd232smXsf2I

karolink

 
Posty: 1116
Od: Pon paź 09, 2006 20:40
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ankacom, magnolia.bb, skaz i 170 gości