Drapaki modulowe

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lut 28, 2017 0:57 Drapaki modulowe

Witam wszystkich, moj pierwszy wpis na forum z prosba o opinie.

Mianowicie zanosze sie z zamiarem stworzenia nowego produktu dla kotow .


Prosze powiedzcie co sadzicie o takim produkcie. Sposob w jaki to powinno byc zrobione juz mam przemyslany i jestem ciekaw waszego zdania na ten temat.

Jezeli macie jakies pytania, watpliwosci, rady... prosze podzielcie sie, poniewaz chcialbym stworzyc produkt jak najlepiej odpowiadajacy zarowno wam jak i waszym pupilom :)

Przepraszam za brak polskich znakow, z koniecznosci musze pisac z urzadzenia mobilnego.
Ostatnio edytowano Sob mar 04, 2017 20:34 przez Stawri, łącznie edytowano 1 raz

Stawri

 
Posty: 3
Od: Wto lut 28, 2017 0:38

Post » Wto lut 28, 2017 13:50 Re: Drapaki modulowe

Marzy mi się taki drapak, który można modyfikować. Obecny jest w dobrym stanie, ale kotom chyba się znudził. Na razie nie kupię nowego, bo ten nie jest zniszczony. Chętnie bym go rozbudowała, ale oczywiście nie jest to możliwe.
Większość drapaków, które znam ma zbyt małe podesty do drzemki. Koty nie mogą wygodnie się wyciągnąć i to pierwsza rzecz, którą chciałabym zmienić.

Alija

 
Posty: 2189
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 28, 2017 19:03 Re: Drapaki modulowe

Pomysł świetny!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto lut 28, 2017 19:24 Re: Drapaki modulowe

pomysł ok o ile drapak taki będzie wystarczająco stabilny po złożeniu.
w zasadzie obecne drapaki (wieże) też są niejako modułowe, można przy odrobinie inwencji zmieniać usytuowanie poszczególnych elementów aby nie było tak jak instrukcja nakazuje, choć zakres jest dość ograniczony.
kot też człowiek...
04.06.2018 Myszunia [*]
13.08.2013 Lesio [*]

color1

Avatar użytkownika
 
Posty: 1592
Od: Czw cze 27, 2013 11:52
Lokalizacja: wawa

Post » Wto lut 28, 2017 22:19 Re: Drapaki modulowe

O stabilnosc po zlozeniu sie nie boje. Laczenia beda wykonane z dobrej jakosci materialow a sposob montazu nie bedzie bardzo odbiegal od tych stosowanych w obecnych drapakach

Stawri

 
Posty: 3
Od: Wto lut 28, 2017 0:38




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Raymondguh i 285 gości