Izi rak ?Izi bardzo chory kot ..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 10, 2017 19:57 Re: Izi ,Tygrynia ..czy nadejdzie lepsze jutro?muszą chorowa

Przytulam Dorciu.
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Wto sty 10, 2017 19:59 Re: Izi ,Tygrynia ..czy nadejdzie lepsze jutro?muszą chorowa

:201461
Im bliżej do śmierci, tym większe zainteresowanie rodziny... Niestety, ciężki stan krewnego wzmaga apetyty i pobudza żądze. Tak bywa. Ale może w tym wypadku było inaczej.

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Wto sty 10, 2017 21:15 Re: Izi ,Tygrynia ..czy nadejdzie lepsze jutro?muszą chorowa

lilianaj pisze::201461
Im bliżej do śmierci, tym większe zainteresowanie rodziny... Niestety, ciężki stan krewnego wzmaga apetyty i pobudza żądze. Tak bywa. Ale może w tym wypadku było inaczej.

Ten człowiek nic nie miał ,nic ,wszystko przepił ,żył z opieki.
To był mądry facet ,z ogromną wiedzą ,ale alkohol wygrał.

RTG nic nam nie wyjaśniło .
Oprócz tego że jest dużo kupy.
Dr. Ania ściągnęła dr. Jagielskiego bo Jej nie podobają się nerki ,według Niej rosną ,są dziwne .
Oboje zrobili podgląd na USG i dr. Jagielski chce zrobić biopsję ,może przy poniedziałkowym USG jak się czasowo wyrobi.
Wymiękam . :(
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 10, 2017 21:41 Re: Izi ,Tygrynia ..czy nadejdzie lepsze jutro?muszą chorowa

Tulaka przesyłam.
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Wto sty 10, 2017 21:46 Re: Izi ,Tygrynia ..czy nadejdzie lepsze jutro?muszą chorowa

:201428
I może dosyć już tych choróbsk , co ? Czy koty mnie słyszą ?
Za poprawę :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Wto sty 10, 2017 22:06 Re: Izi ,Tygrynia ..czy nadejdzie lepsze jutro?muszą chorowa

barbarados pisze::201428
I może dosyć już tych choróbsk , co ? Czy koty mnie słyszą ?
Za poprawę :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Na dzis juz dosc smutnych wiesci, oby tylko nie nerki :placz:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 11, 2017 10:18 Re: Izi ,Tygrynia ..czy nadejdzie lepsze jutro?muszą chorowa

O kurcze... :(
A jak wyniki nerkowe z krwi wyszły?
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Śro sty 11, 2017 10:44 Re: Izi ,Tygrynia ..czy nadejdzie lepsze jutro?muszą chorowa

Z krwi wyszły dobrze ,tylko mocznik lekko zawyżony .
Z moczu ciężar właściwy jest poniżej normy.

Ja od wczoraj na antybiotyku ,niestety Izi się ze mną musi podzielić .
Jest mi okropniasto zimno ,boli mnie gardło ,kaszel i duszności ,takie tam pierdulstwo ,a rozbija totalnie :|
Zakopała bym się w bety i poszła spać ,ale umówiłam się z sąsiadami że zabiorą mnie na pogrzeb Michała .
W kamienicy mieszkają już tylko 3 rodziny .
Dziś dostaliśmy podwyżkę czynszu.

Acha ,Izi kupy robi jak bernardyn :wink:

Tygrynie zostawiamy w spokoju ,RTG jest ok. jeszcze będzie radiolog opisywał.
Jeżeli nie chcę podawać Luminalu bo wetka postawiła na padaczkę (ja że to nie padaczka) to tylko obserwujemy.
Jest ok. jest żywsza,je ,bawi się ,nieraz podkula lewą nóżkę ,nic więcej.Skąd więc ten pojawiający się zez?
Jak nic się nie będzie działo za miesiąc powtórka badań.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 11, 2017 11:09 Re: Izi ,Tygrynia ..czy nadejdzie lepsze jutro?muszą chorowa

dorciu,nic nie daj nakłuwać u Iziego.
Od nerek najlepsza jest lek.wet.Neska-Suszyńska na Ursynowie.

Dopadła Cię choroba,bo żyjesz w permanentnym stresie i wciąż biegasz tylko ze zwierzakami... Znam to.Kuruj się.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro sty 11, 2017 15:05 Re: Izi ,Tygrynia ..czy nadejdzie lepsze jutro?muszą chorowa

Dorciu nie jedź na pogrzeb. Ja wiem, że to sąsiad ale to dla Ciebie bardzo niebezpieczne. Połóż się do łóżka, proszę

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro sty 11, 2017 17:32 Re: Izi ,Tygrynia ..czy nadejdzie lepsze jutro?muszą chorowa

Na pogrzebie byłam .
Taki pogrzeb jakie życie ,4 osoby (sąsiedzi) i chrześniak.
Powinnam Mu kupić piwo na drogę ,piwo i papierosy ,ale nie dałam rady na to wydać pieniędzy ,potem było mi byle jak .
Do tego powinna lecieć piosenka Grzesiuka .
https://www.youtube.com/watch?v=fMxiCu4EXWk

Takie było Jego życie .

Przed pogrzebem zadzwoniła karmicielka kotów cmentarnych ,że pojawiła się przed chwilą kotka z małymi kociakami :!:
Znajoma próbowała łapać maluszki ,ale kotka rzuciła się na Nią i zrezygnowała.
Zabrałam więc ze sobą transporter .
Włóczyłam się ze dwie godziny ,ale nic nie znalazłam.
Czy przeżyją?

Jestem rozbita ,zapłakana ,przemarznięta i tylko mi teraz doła trzeba. :cry:

Oczywiście Michała siostrzeniec usłyszał swoje ,przepraszał ,mówił że gdzieś o 17 tak go wszystko paliło ,czuł..

Dziś Izi zachowuje się jak normalny kot ,aż mi się nie chce wierzyć że jest chory.
Pierwszy raz przyszedł na kolana ,stał i mruczał.
Je ładnie.

Samotność jest.smutna . :cry: :oops:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 11, 2017 19:20 Re: Izi ,Tygrynia ..czy nadejdzie lepsze jutro?muszą chorowa

"A po śmierci na mym grobie// beczka wina będzie stać// i gdy przyjdziesz przyjacielu// możesz sobie kielich wlać"
Niech spoczywa w pokoju (*)

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa


Post » Czw sty 12, 2017 19:29 Re: Izi ,Tygrynia ..czy nadejdzie lepsze jutro?muszą chorowa

Coś tu dzisiaj cichutko.
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: włóczka, Wojtek i 191 gości