Benita [*] i Brygada ELL

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 18, 2016 14:28 Re: Benita i Lilka co szuka domu dla Szoguna

Zołza : My mamy... Duży ogląda jak jest w domu, Duża bardzo rzadko ale włącza go codziennie. Bo to jest moje " legowisko" . Jak tylko wróci z pracy to ja wskakuję na półkę co jest między telewizorem a lodówką i nic nie muszę mówić, ona już wie ! Najpierw masełko, wsadza mi tam jakieś granulki ale udaję,że o tym nie wiem a potem telewizor raz raz ! Żebym brzuszek i dooopkę wygrzała, no !
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lis 18, 2016 14:44 Re: Benita i Lilka co szuka domu dla Szoguna

@morelowa - a może jakiś zgrabny karmnik za oknem? kula?
:)

EJJJ Zołza, tyś Dużą wytrenowała!
Nasza to tylko dla milejdi kaloryfer odkręca. .
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41978
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt lis 18, 2016 15:38 Re: Benita i Lilka co szuka domu dla Szoguna

wtenczas pisze:Zołza : My mamy... Duży ogląda jak jest w domu, Duża bardzo rzadko ale włącza go codziennie. Bo to jest moje " legowisko" . Jak tylko wróci z pracy to ja wskakuję na półkę co jest między telewizorem a lodówką i nic nie muszę mówić, ona już wie ! Najpierw masełko, wsadza mi tam jakieś granulki ale udaję,że o tym nie wiem a potem telewizor raz raz ! Żebym brzuszek i dooopkę wygrzała, no !

A nie macie dla biednego kotka grzejnika?? może Duża tak tylko zwala na Was to włączanie, a sama zerka sobie ? M&M leżą na/przy grzejnikach.

czarno-czarni pisze:@morelowa - a może jakiś zgrabny karmnik za oknem? kula?
:).

Myślałam, bo mi smutno, że nie mam jak małych ptaszków karmić :( . O takim przytwierdzanym obok okna - dla sikorek itp. Parapety się nie nadają. Ale nawet ten na ścianę jest problematyczny, bo tu nie tylko ogromne stada gawronów - one by może nie podlatywały - ale zatrzęsienie gołębi [ja lubię gołębie] , które siedzą na wszystkich dachach i obserwują 8O . A dach to prawie na wyciągnięcie ręki - do góry - z moich okien. Chyba by się nie utrzymały na takim karmniczku . Jest sporo srok i kawek. TAkie kawki to w Opolu na balkonie potrafiły tak się szarpać z kulami, aż je wyjadły albo porwały siateczkę.
Może spóbuję taką kulkę powiesić na haczyku od siatki - jak nie będą miały gdzie oprzeć łapek - te duże ptaszki - to może odpuszczą? Choć czarno to widzę.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lis 18, 2016 15:47 Re: Benita i Lilka co szuka domu dla Szoguna

oj, tylko nie bij za śmiecenie w wątku - u mnie wisi na siatce balkonowej a latają tu gołębie i duże ptaki. Nie siadają, nie ciągnie ich do kulek.


:)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41978
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt lis 18, 2016 15:50 Re: Benita i Lilka co szuka domu dla Szoguna

Mnie też nie bij!!

To super - jutro wieszam :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lis 18, 2016 15:53 Re: Benita i Lilka co szuka domu dla Szoguna

u mnie sa w takim zwykłym karmniku luzem kulki, gołębie siadają co prawda na daszku ale nie maja jak specjalnie sie dostac i wyjadac, sa za cięzkie i za wielkie , a w powietrzu nie dają rady wisiec jak koliber :wink:
Obrazek

mam nadzieję,że wtenczas nas nie wyrzuci za zobrazowanie :strach:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lis 18, 2016 16:17 Re: Benita i Lilka co szuka domu dla Szoguna

Ale Sylwia też lubi ptaszki :D .. chyba..
Poza tym nie wyobrażam sobie Sylwii agresywnej :mrgreen:

Jak tam Zołza i Lilka- po imprezie już spokój?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lis 18, 2016 16:58 Re: Benita i Lilka co szuka domu dla Szoguna

EEE!!! Dziewczęta. no co Wy? Miło mi Was tu gościć na ploteczkach :) Nie zawsze musi być o kotach, ptaszki też są fajne :)
Benia na dziś ma termin sterydu, ale nie wymiotowała, ma apetyt i to spory, więc spróbujemy parę dni przeciągnąć. Zabiorę ją na zastrzyk jak będzie wymiotowała dwa dni pod rząd.
A Lilka po pierwszej akcji z ugryzieniem daje radę na mniejszej dawce relanium, nie ma ataków ani stanów lękowych :) Tydzień temu, w sobotę, mieliśmy gości. Sześć zupełnie obcych dziewczynom osób. Okazało się,że mam bardzo towarzyskie koty. Przez kilka godzin siedziały z nami w pokoju, Benia nawet usnęła na krześle przy stole :)Lilka NIKOGO nie użarła !!!
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lis 18, 2016 17:20 Re: Benita i Lilka co szuka domu dla Szoguna

Obrazek

Dziewczyny pozdrawiają :)
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lis 18, 2016 17:38 Re: Benita i Lilka co szuka domu dla Szoguna

wtenczas pisze:Benia nawet usnęła na krześle przy stole :)Lilka NIKOGO nie użarła !!!


podlizują się przed mikołajkami :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41978
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt lis 18, 2016 17:44 Re: Benita i Lilka co szuka domu dla Szoguna

wtenczas pisze:EEE!!! Dziewczęta. no co Wy? Miło mi Was tu gościć na ploteczkach :) Nie zawsze musi być o kotach, ptaszki też są fajne :)
Benia na dziś ma termin sterydu, ale nie wymiotowała, ma apetyt i to spory, więc spróbujemy parę dni przeciągnąć. Zabiorę ją na zastrzyk jak będzie wymiotowała dwa dni pod rząd.
A Lilka po pierwszej akcji z ugryzieniem daje radę na mniejszej dawce relanium, nie ma ataków ani stanów lękowych :) Tydzień temu, w sobotę, mieliśmy gości. Sześć zupełnie obcych dziewczynom osób. Okazało się,że mam bardzo towarzyskie koty. Przez kilka godzin siedziały z nami w pokoju, Benia nawet usnęła na krześle przy stole :)Lilka NIKOGO nie użarła !!!


A co miała użreć , jak sie ploteczkami podzielili :lol:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lis 23, 2016 19:51 Re: Benita i Lilka co szuka domu dla Szoguna

Nie ma kulek dla sikorek we WRo :placz: No, nie ma ich w promieniu kilku km ode mnie .
Gdzieś koło Ciebie, Sylwia, są?


I co u Was , dziewczyny? Jak samopoczucie?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 23, 2016 20:16 Re: Benita i Lilka co szuka domu dla Szoguna

w Lidlu były
i w osiedlowych zoologach bywają - po mojej stronie miasta = Krzyki są dostępne np. w hali Arena.
Pewnie w Miłozwierzu na Biskupinie takoż
aha - w aldim były też.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41978
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro lis 23, 2016 21:32 Re: Benita i Lilka co szuka domu dla Szoguna

morelowa pisze:Nie ma kulek dla sikorek we WRo :placz: No, nie ma ich w promieniu kilku km ode mnie .
[url]Gdzieś koło Ciebie, Sylwia, są?


I co u Was , dziewczyny? Jak samopoczucie?


Nie widziałam ale będę patrzeć za kulkami.
Benia na piątek miała termin sterydu ale nie ma objawów... Wet zadecydował,że czekamy z zastrzykiem na pierwszego pawia. Zawsze to parę dni dłużej. Ma apetyt, czasem stłucze Lilkę, dziś szalała w tunelu :)
Śpi na poduszce obok mnie i muszę być mieć twarz w jej stronę. Jak tylko się odwrócę to drapie mnie po głowie 8O . Mam natychmiast się obrócić !
Lilka dalej na zmniejszonej dawce relanium. Jest dobrze :) W poniedziałek miałyśmy gości, małe ludzkie dzieci, pięć lat i dziesięć... Nie użarła, bawiła się grzecznie wędką :)
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 23, 2016 21:50 Re: Benita i Lilka co szuka domu dla Szoguna

bardzo ładne wieści :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41978
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bubuś8435, Google [Bot], kicalka, KotSib i 202 gości