Benita [*] i Brygada ELL

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sie 13, 2016 20:01 Re: Benita i Lilka, co "świętuje" 14 urodziny Zołzy

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! :201478

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11



Post » Pon sie 29, 2016 8:37 Re: Benita i Lilka, co "świętuje" 14 urodziny Zołzy

Lilka: u nas był ciężki tydzień. Zołza miała kryzys, oprócz tego że haftowała to jeszcze gubiła kupę wszędzie... Lało się z niej, tam gdzie siadała tam kupa. Duża latała z nią do weta na zastrzyki. Ale się udało i Zołza poczuła się lepiej. Tylko dziś przed samym wyjściem Dużej do pracy Zołza nalała centralnie na łóżko w sypialni, kawałek od swojego paśnika. No i Duża się teraz martwi czy to jednorazowa przygoda, czy zaczęły się problemy z pęcherzem. Co jej Cioteczki radzicie?
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sie 29, 2016 11:24 Re: Benita i Lilka, co "świętuje" 14 urodziny Zołzy

może to nerwy.
Poczekaj - jeśli się powtórzy , na łóżku czy poza kuwetą gdzieś - warto zapytać weta jak u niej zbadać mocz. I czy leki, które bierze, nie mają jakiś objawów ubocznych związanych z pęcherzem.

Przytulaj, kochaj, rozpieszczaj.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon sie 29, 2016 11:36 Re: Benita i Lilka, co "świętuje" 14 urodziny Zołzy

Jutro idziemy na powtórkę antybiotyku to pogadam z wetem.
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sie 29, 2016 19:07 Re: Benita i Lilka, co "świętuje" 14 urodziny Zołzy

:ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek Obrazek

anita5

 
Posty: 22470
Od: Sob cze 18, 2005 16:48
Lokalizacja: Śląsk


Post » Czw wrz 01, 2016 11:13 Re: Benita i Lilka co ....

Lilka: Czy ja Wam już opowiadałam,że my mamy taką Ciocię Gosię? Z nią, Hasią, Titnikiem, Miniaszem i Marleną mieszka moja młodsza kuzynka z piwnicy - Shiva. Ciocia Gosia pracuje w sklepie z trunkami. My ten sklep z Zołzą widzimy z naszego okna.
No i wczoraj o 15-tej dzwoni do Dużej Ciocia,że problem jest. Pod sklepem siedzi gość, co trunki uwielbia najbardziej ze wszystkiego, tak bardzo,że jego mama nie wytrzymała i go wywaliła z domu. Bywa... ale najgorsze jest to,że on nie sam siedzi... Obok dwa koty, podrostki takie, po 6 - 7 miesięcy. Tak se siedzą, bez posłanek, transporterków, na betonie... dziewczyna niby zdrowa ale chłopak z ranami bo ma alergię pokarmową. Wielbiciel trunków chodził z nim do naszego Wujka Doktora, my to potwierdzili, Wujek powiedział,że w niedzielę ma termin kolejnego zastrzyku. Co tu robić???
Do nas nie można, Zołza chora wielce, nie można jej szczepić, każda infekcja to dla niej śmiertelne ryzyko.
Duża popytała w fundacjach ale nigdzie nie ma miejsc, teraz sezon na małe gnojki :( Wszędzie pełno !!!
Pomogła nam Pani Ewa, ona ma w domu 5 kotów, a w zaadoptowanej piwnicy z oknem w bloku jeszcze 8, Duża jej pomaga, kupuje żwir dla nich. Pani Ewa zadzwoniła do swojej sąsiadki i dziewczyna w ciągu godziny znalazła się u niej. Trzymajcie kciuki,żeby się dogadała z resztą stada, tam są 3 koty i dwa psy.
Został chłopak, Szogun... Nie było wyjścia, jest u Cioci Gosi. My go będziemy leczyć a jak wyleczymy to będziemy mu szukać dobrego domu.
I powiem Wam jeszcze,że my kochamy Ciocię Gosię, bardzo !
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 01, 2016 11:18 Re: Benita i Lilka co ....

O rany! Jak dobrze, że są takie dobre Duże, co pomagajom kotom i wogule zwierzentom. Czymamy łapki za zdrowie Szoguna i domek dla niego!
F&S&B

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Czw wrz 01, 2016 12:00 Re: Benita i Lilka co ....

wtenczas pisze:Lilka: Czy ja Wam już opowiadałam,że my mamy taką Ciocię Gosię? Z nią, Hasią, Titnikiem, Miniaszem i Marleną mieszka moja młodsza kuzynka z piwnicy - Shiva. Ciocia Gosia pracuje w sklepie z trunkami. My ten sklep z Zołzą widzimy z naszego okna.
No i wczoraj o 15-tej dzwoni do Dużej Ciocia,że problem jest. Pod sklepem siedzi gość, co trunki uwielbia najbardziej ze wszystkiego, tak bardzo,że jego mama nie wytrzymała i go wywaliła z domu. Bywa... ale najgorsze jest to,że on nie sam siedzi... Obok dwa koty, podrostki takie, po 6 - 7 miesięcy. Tak se siedzą, bez posłanek, transporterków, na betonie... dziewczyna niby zdrowa ale chłopak z ranami bo ma alergię pokarmową. Wielbiciel trunków chodził z nim do naszego Wujka Doktora, my to potwierdzili, Wujek powiedział,że w niedzielę ma termin kolejnego zastrzyku. Co tu robić???
Do nas nie można, Zołza chora wielce, nie można jej szczepić, każda infekcja to dla niej śmiertelne ryzyko.
Duża popytała w fundacjach ale nigdzie nie ma miejsc, teraz sezon na małe gnojki :( Wszędzie pełno !!!
Pomogła nam Pani Ewa, ona ma w domu 5 kotów, a w zaadoptowanej piwnicy z oknem w bloku jeszcze 8, Duża jej pomaga, kupuje żwir dla nich. Pani Ewa zadzwoniła do swojej sąsiadki i dziewczyna w ciągu godziny znalazła się u niej. Trzymajcie kciuki,żeby się dogadała z resztą stada, tam są 3 koty i dwa psy.
Został chłopak, Szogun... Nie było wyjścia, jest u Cioci Gosi. My go będziemy leczyć a jak wyleczymy to będziemy mu szukać dobrego domu.
I powiem Wam jeszcze,że my kochamy Ciocię Gosię, bardzo !


no my nie znamy ale tesz , bo coraz mniej takich fajnych Dużych na śfjecie -tam przekażta moc dobrom od Tulisia :ok: :ok: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw wrz 01, 2016 12:14 Re: Benita i Lilka co ....

no niech znajdą dobre domy. Dobre jak trunki ze sklepu :)

a Wielbiciel Trunków niech też wyjdzie na prostą. Skoro już z kotami do weta chodzi to dobry znak!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw wrz 01, 2016 13:14 Re: Benita i Lilka co ....

Chciał żem zaprosić na Speszal Edyszyn Ciuchlandu u Mjetka, czyli "Buty dla Morfa"
viewtopic.php?f=20&t=176621

Mjeczysław
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 01, 2016 13:32 Re: Benita i Lilka co ....

Szogun od wczoraj siedzi u Gosi pod szafą, nie je, nie pije, nie chodzi do kuwety :( pewnie stres. Kiedy mamy się martwić? Kurde kot przecie musi jeść :(
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 01, 2016 13:42 Re: Benita i Lilka co ....

dzwoń do mnie jak coś po pomoc :) teraz mogę gadać
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 245 gości