Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 28, 2016 9:27 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Aniu, co u Was?
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Czw kwi 28, 2016 13:33 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Właśnie - co u Was?
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw kwi 28, 2016 14:34 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Właśnie... ?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw kwi 28, 2016 21:37 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

ja wiem, że hanelka już 'oświecona' - znaczy w porządku już ze światłem, działa normalnie.. walka z kablami: zero jeden dla hanelki :D
i że życie jakoś sobie płynie. Ale też chętnie poczytałabym o futrzakach. Na przykład jak idzie oswajanie mojego kochanego Dziabełka :kotek:

Misia.

 
Posty: 236
Od: Nie gru 14, 2014 22:49

Post » Sob maja 28, 2016 8:29 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Jestem, jestem! Oświecona już, jak napisała Misia. Świecę własnym światłem, jak chciała morelowa :D
Pan elektryk, choć mu to trochę zajęło, ładnie się postarał...

Obrazek Obrazek

Ciężko było się przyzwyczaić, że światło można ot tak, banalnie, pstryk i świeci... Zwłaszcza w łazience mi zajęło, bo tam najwcześniej się popsuło. Kilka tygodni jeszcze na czworakach i po ciemku szukałam na podłodze wyłącznika do lampy. Ale wiadomo, do dobrego się szybko przyzwyczaja i już pstrykam sobie, jakby to było normalne. :mrgreen:

Zastanawiam się się teraz, co zrobić z kablami. Sklepik otworzyć czy raczej wypożyczalnię?...

Obrazek
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 28, 2016 8:29 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Na tym miałam poprzestać, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jak zobaczyłam stan chaty w pełnym świetle... 27 lat po remoncie i z bliznami po pruciu...
No to...

Obrazek

I już pewnie do końca życia będę mieszkać na placu budowy. Zanim sobie uskładam na puszkę farby czy inne jakieś potrzebne badziewie, czas mija, mija, mija...
Ale co tam. Futra się przyzwyczaiły i całkiem dobrze sobie radzą, polewając rytmicznie. Zwłaszcza, ze teraz już cicha robota głównie.

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 28, 2016 8:41 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Udało mi się nawet doprowadzić do takiego stanu, że Kaja z dzieciaczkami mogli przenocować (jest w Polsce przez kilka tygodni <3)
Tak, tak, Misiu. Stary tapczan i fotele poszły precz. Wynosząc graty, modliłam się w duchu, żeby nikogo nie spotkać, bo przyjdzie umrzeć ze wstydu, że to... coś, to meble. Moje meble.
Oczywiście przez ostatnie pół roku nie spotkałam tylu sąsiadów, co tego dnia... :mrgreen:

Obrazek

Tymczasem muskając zwiewnie i niespiesznie chatkę, uprawiam życie rodzinne. Kaja głównie dostępna w podradomskiej wiosce, gdzie dzieciaki mają niekończący się raj. I ja tam wpadam, i zanurzam się w niekończącym się raju...

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Teraz już pełną parą idzie produkcja jabłuszek i innych gruszek na drzewach. Wujek ma dziesięć kurek, każda codziennie znosi jedno jajko. Mała Mimi zbiera je rano z wujkiem.
Wyszłam rano na podwórko, gdy sad jeszcze kwitł. Drzewa śpiewały. Śpiewały brzękiem pszczół
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 28, 2016 9:49 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Och jak pieknie :)

jakie sliczne pokoty :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob maja 28, 2016 15:56 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Hanelku jeden - sie odezwałaś :1luvu:
Pięknie w tym raju wioskowym i u Ciebie też! Kury - jak ja lubię kury!

I rozumiem Cię z tym usuwaniem bałaganu i urządzaniem od nowa - u mnie ostatni przedprowadzkowy tydzień :strach: Totalny bajzel, kartonowisko-pudłowisko, odnawianie mebli itp, itd. Już prawie nosem się podpieram i mam poczucie palenia sie gruntu pod nogami :roll:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lip 26, 2016 22:18 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Miałam nadzieję, że ogarnę się w końcu i napiszę tu coś zabawnego. Ale nie dziś

Wojtuś dziś odszedł
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 26, 2016 22:57 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Ale jak to, tak nagle?
Wojtusiu |*|
Ciastusiu i Haskellku [*]

Discordia

Avatar użytkownika
 
Posty: 11234
Od: Nie sie 12, 2007 12:34
Lokalizacja: Wabern/Szwajcaria

Post » Wto lip 26, 2016 23:06 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

ojej, hanelko.. jak to? co się stało?
nie wierzę, to nie może być prawda.. Wojtku..
strasznie mi przykro. hanelko - ciepłe myśli przesyłam... naprawdę smutna wiadomość
Wojtek swoją nieporadnością i małym rozumkiem potrafił rozłożyć człowieka na łopatki, jego się nie dało nie kochać po prostu, uwielbiałam tego kota

jeszcze raz ciepłe myśli hanelko, ode mnie i pewnie nie tylko ode mnie...

Misia.

 
Posty: 236
Od: Nie gru 14, 2014 22:49

Post » Śro lip 27, 2016 8:01 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Było szybko i strasznie.
Chyba nowotwór. Ale miał tyle płynu w płucach, że rtg nie było w stanie wykazać.
Nie można było mu pomóc
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 27, 2016 8:04 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

[*]
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 27, 2016 8:17 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Trzymaj sie hanelciu :1luvu:
[*] Wojtkowi
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 227 gości