Kocia Chatka zaprasza - juz 33 odsłona

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 09, 2015 11:45 Re: Kocia Chatka zaprasza - juz 33 odsłona

Arni /Tofi ,byl zestresowany kotem rezydentem. Ludzi kocha,dzieci tez. On zalatwial sie w kuwecie i poza nią. Panstwo borykali sie z tym prawie od poczatku. Szukali rozwiazania. Jak urodzilo sie dziecko to sie nasililo i misieli oddac Tofiego. Pani bardzo plakala :(.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Pt paź 09, 2015 11:51 Re: Kocia Chatka zaprasza - juz 33 odsłona

Ja bym Karola dala na zdrowa ,tam gdzie byl.Jak irysek bedzie puszczony ,w co zaczynam watpic :),to mozna dac Arniego,albo go dac na kwar....Na 3 ce zmieszcza sie 2 woliery. Rok temu jak zaczelam wolontariat w chatce bylo ok 28 kotów na kwar...luzem bylo 5 kotow:).

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Pt paź 09, 2015 12:17 Re: Kocia Chatka zaprasza - juz 33 odsłona

No tak na zimę wypuszczać Iryska to trochę nie bardzo wg mnie.

Mara S

 
Posty: 6354
Od: Śro cze 09, 2010 11:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt paź 09, 2015 13:35 Re: Kocia Chatka zaprasza - juz 33 odsłona

Dzis wybieram sie do chatki
Prosze o info o której możemy być i moze na pw gdyby ktos mógłby mi wysłać nr do dzisiejszego dyżuru tel

Anett84

 
Posty: 653
Od: Pon paź 22, 2012 9:36

Post » Pt paź 09, 2015 19:24 Re: Kocia Chatka zaprasza - juz 33 odsłona

Info z domu Śnieżynki, szybko się zadomowiła. Pani jak narazie zadowolona. Czeka na książeczkę...

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Pt paź 09, 2015 20:30 Re: Kocia Chatka zaprasza - juz 33 odsłona

CatAngel pisze:Wydaje mi sie że raczej na Trójkę tam jest większe pomieszczenie jednak. Choć jest wystraszony Arni i zdenerwowany przez persa Karol.

Na zdrowej dużo kotów i woliera zajmuje trochę. Na kw chyba nie może iść-może niech Beatka wypowie się co do kw.


Jaki pers? 8O Karol jest na trójce?

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt paź 09, 2015 20:38 Re: Kocia Chatka zaprasza - juz 33 odsłona

Janek nie Karol :) miało być

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt paź 09, 2015 21:10 Re: Kocia Chatka zaprasza - juz 33 odsłona

The Szops pisze:Do Chatki wraca kocur ok 10 letni Tygrysek wyadoptowany rok temu. Niestety on bywa bardzo agresywny i pani już sobie z tym nie radzi ;-( Chce go przywieźć jutro rano. Proszę o informacje w jakich godzinach może być.


Myślę,że powinien trafić na trójkę. W sumie wiemy tylko,że jest agresywny w stosunku do człowieka,a jak do innych kotów?

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt paź 09, 2015 21:59 Re: Kocia Chatka zaprasza - juz 33 odsłona

balbina38 pisze:
The Szops pisze:Do Chatki wraca kocur ok 10 letni Tygrysek wyadoptowany rok temu. Niestety on bywa bardzo agresywny i pani już sobie z tym nie radzi ;-( Chce go przywieźć jutro rano. Proszę o informacje w jakich godzinach może być.


Myślę,że powinien trafić na trójkę. W sumie wiemy tylko,że jest agresywny w stosunku do człowieka,a jak do innych kotów?


Ok, to dam jutro Tygrysa na 3, a Karola przeniesc na zdrowa? Jakbyscie cos innego wymyslily to prosze o telefon rano,jest chyba podany jakby cos na wew, ja juz dzis nie dam rady zajrzec na forum, bo podtrulam sie gazem w aucie i ledwo zyje :(

regularkate

 
Posty: 465
Od: Czw paź 17, 2013 8:11

Post » Pt paź 09, 2015 22:17 Re: Kocia Chatka zaprasza - juz 33 odsłona

Karolek na razie nie może iść na zdrową. Ma dalej brać leki (zastrzyki do wtorku), we wtorek/środę do kontroli.
Kalinka ma mieć zastrzyk jutro i w poniedziałek (reszta leków bez zmian). We wtorek jadę z nią do schronu (chyba, że jakaś inna dobra dusza może z nią jechać, to ja wtedy wezmę Karolka do Lupusa).
Bożenka ma zastrzyki do niedzieli. Ma nadal dostawać Prokolin, trzeba jej kontrolować temperaturę.
I Bożenka, i Karolek chyba czują się znacznie lepiej, bo strasznie do mnie pyskowali podczas jazdy do weterynarza, po powrocie Bożenka rzuciła się na jedzenie tak, jak dawniej - jadła całą sobą :D

Przypominam, że Bożenka i Kalinka mają dostawać tylko karmę gastro!

Martwi mnie srebrna Mami (Ciri) z chorą łapką, wygląda na zakichaną :( Próbowaliśmy zmierzyć jej temperaturę, ale strasznie się wyrywała, może komuś się uda?

Bura Mamuśka ma zdjęte szwy. Czy ma być już wypuszczona?
Irysek na razie nie może wrócić na swoje miejsce na Zagórzu, bo nadal trwa remont bloku. Ma mieć własny domek przed blokiem, ale na razie nie ma go gdzie postawić.

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Sob paź 10, 2015 11:10 Re: Kocia Chatka zaprasza - juz 33 odsłona

Tygrys jest na trójce. Pani strasznie płakała przy zostawianiu go, no ale bywa i tak. Na razie, jak tam jeszcze dwa razy zaglądałam, to było ok, nastawienie Tygrysa względem innych kotów neutralne, choć trochę warczał na Shreka (rudy pers??).

Pani zostawiła bardzo dużo rzeczy, dużo karmy, w tym dla seniorów (jedno dałam na zdrową tam gdzie karmy, żeby dawać tej kotce w wolierze - Didi?). Zabawki, tunel dla kotów, domek który został na trójce, przysmaki i takie chrupki odkłaczające. Jedzenie jest w szafce na trójce, zdecydujcie, jak to rozdysponować.

Kalince podałam już zastrzyk, bo rozpiska o jej lekach była na dwóch kartkach i mi się pomyliło, że wszystko ma na rano :) Także wieczorem u niej tylko uszy do ogarnięcia.

Bożena wpierniczała mokre gastro jak potwór, jeszcze nie widziałam takiego apetytu u kota :mrgreen: Potem jak zabierałam jej miskę do umycia, to myślała, że dokładam jej jedzenia i tak mnie dziabnęła w palec, że mało co go nie połknęła :mrgreen:

Ciri (super imię, solidaryzuję się z fanem Sapkowskiego :ok: ) faktycznie ma oczka bardzo nieładne, mokre i wokół oczu lekko ropne obwódki. Z łapką radzi sobie ok, no ale nie orientuję się, czy ona do leczenia, czy już taka ma być.

Maluchy pojadły dość dobrze, ale jeden przyssał się bardziej od drugiego, nie jestem jednak w stanie określić który z nich, więc wieczorem można je lepiej podkarmić.

regularkate

 
Posty: 465
Od: Czw paź 17, 2013 8:11

Post » Sob paź 10, 2015 11:36 Re: Kocia Chatka zaprasza - juz 33 odsłona

Didi musi jeść tylko karmę Hypoalergic ktora ma w wolierze. Innej nie może dostawac

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob paź 10, 2015 12:15 Re: Kocia Chatka zaprasza - juz 33 odsłona

:strach: Aga, to zabierz proszę od Didi miseczkę z suchym, bo jej dosypałam trochę innych chrupek, przepraszam, szukałam jej karmy wszędzie poza samą wolierą, nawet na trójkę poszłam :roll:

regularkate

 
Posty: 465
Od: Czw paź 17, 2013 8:11

Post » Sob paź 10, 2015 12:17 Re: Kocia Chatka zaprasza - juz 33 odsłona

regularkate pisze::strach: Aga, to zabierz proszę od Didi miseczkę z suchym, bo jej dosypałam trochę innych chrupek, przepraszam, szukałam jej karmy wszędzie poza samą wolierą, nawet na trójkę poszłam :roll:

Jedzonko miała w wolierze zaraz przy miseczkach :) taka duza sucha paczka:)

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob paź 10, 2015 12:20 Re: Kocia Chatka zaprasza - juz 33 odsłona

CatAngel pisze:
regularkate pisze::strach: Aga, to zabierz proszę od Didi miseczkę z suchym, bo jej dosypałam trochę innych chrupek, przepraszam, szukałam jej karmy wszędzie poza samą wolierą, nawet na trójkę poszłam :roll:

Jedzonko miała w wolierze zaraz przy miseczkach :) taka duza sucha paczka:)


Echhh, z pewnością tak było, tylko ona siedziała w domku na półce, obok miała miseczkę z wodą i chrupkami i nie patrzyłam po podłodze. Ślepa jestem :evil: Miejmy nadzieję, że się tymi innymi chrupkami nie zainteresowała.

regularkate

 
Posty: 465
Od: Czw paź 17, 2013 8:11

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], kuba93l i 309 gości