Tytek i Syjamowate szukają dmków MALTANKA DO ADOPCJI

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 30, 2015 19:11 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

Nawet nie próbuję zgadnąć :wink:
Ale trzymam :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Nie sie 30, 2015 19:16 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

dorcia44 pisze:Uprzejmie donoszę że dwa smrody Lori i Kacperek zostali dziś zaszczepieni ,czuje lekkość na duszy i w kieszeni :mrgreen:
Cieszę się że mamy to za sobą i oby było wszystko ok. :201494 :201494
Donoszę równie uprzejmie że dwa kotuchy ważyły razem 2.70 dkg 8) zgadnijcie proszę które ile waży :wink:


Lori - 1,58 reszta to Kacperek ;)

nie znacie kogoś kto potrzebuje płaskiego monitora?
takiego: http://lg.katalog-monitorow.pl/monitor/ ... rettyPhoto
potrzebującemu oddam za free
mniej potrzebującemu za co łaska (min. 50 ;) ) dla kociaków u dorci

zalega mi na półce i zalega
nie korzystam a szkoda wyrzucić bo w pełni sprawny
na allegro i innych tablicach był w tym roku po 89-110 zł

3 x

 
Posty: 2878
Od: Pon maja 11, 2009 17:13

Post » Nie sie 30, 2015 19:21 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

Prawie że zgadłaś ,pomyłka o 2 dkg :wink: Lori waży 1.60 :ok: a maleńtas 1.10 8O pączek jak się patrzy :lol:
nie ważył 20 dkg ..tak jak Lori ,tyle że Lori miała 2 tygodnie ,a on dwa razy tyle :roll:

Komu monitor ,komu ?????????? :D
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sie 30, 2015 19:26 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

Kalai pisze:Obrazek
Kali 13lat nie jest dobrym towazystwem dla 5mies. kociaka i do szczescia nam brakuje drugiego młodego kotka.

Czekam na pytania;)


Absolutnie nie funduj 13-letniej kotce towarzystwa młodego kota,a tym bardziej kociaka,jeśli ją kochasz i zależy Ci na jej zdrowiu. To tak jakbyś 80-letniej staruszce zafundowała jako towarzysza zabaw raczkujące niemowlę 8O To dwa różne światy.I w karmieniu i w zabawie,w każdej potrzebie.
Zafundujesz jej tylko stres ,a koty potrafia ze stresu mocno się posypać zdrowotnie (przerabiałam u moich np.zapalenie pęcherza pod wpływem stresu 8O ).Poza tym nie ma możliwości przypilnowania misek.A stary kot nie powinien jeść karmy dla kociąt i wzajemnie.
Przygarnij kota kilkuletniego.Mnóstwo takich szuka domu.Na forum i w schronisku np. na Paluchu.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie sie 30, 2015 19:34 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

ja teraz odkopałam watek 8O
Tyły mam takie,że może zaczne od tego momentu czytac 8O
za całokształt :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Nie sie 30, 2015 20:03 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

tabo10 pisze:
Kalai pisze:Obrazek
Kali 13lat nie jest dobrym towazystwem dla 5mies. kociaka i do szczescia nam brakuje drugiego młodego kotka.

Czekam na pytania;)


Absolutnie nie funduj 13-letniej kotce towarzystwa młodego kota,a tym bardziej kociaka,jeśli ją kochasz i zależy Ci na jej zdrowiu. To tak jakbyś 80-letniej staruszce zafundowała jako towarzysza zabaw raczkujące niemowlę 8O To dwa różne światy.I w karmieniu i w zabawie,w każdej potrzebie.
Zafundujesz jej tylko stres ,a koty potrafia ze stresu mocno się posypać zdrowotnie (przerabiałam u moich np.zapalenie pęcherza pod wpływem stresu 8O ).Poza tym nie ma możliwości przypilnowania misek.A stary kot nie powinien jeść karmy dla kociąt i wzajemnie.
Przygarnij kota kilkuletniego.Mnóstwo takich szuka domu.Na forum i w schronisku np. na Paluchu.

ja już jej Ambara "zafundowałam" 5 miesięcy temu.Wiem że to nie był dobry pomysł ale nie miałam wyjścia bo misiek był razem z bratem przeznaczony do utopienia:( teraz chciałam adoptować towarzyszke dla Ambara.
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sie 30, 2015 20:27 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

Dorciu jakie cudeńka wykarmilas i wychowalas :1luvu:

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sie 30, 2015 21:19 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

Myszolandia pisze:ja teraz odkopałam watek 8O
Tyły mam takie,że może zaczne od tego momentu czytac 8O
za całokształt :ok: :ok: :ok: :ok:

za taaaakie tyły może być tylko jedno ...kotecek :twisted:

3x ,wysłałam Ci pw .bo ubiłam z Kubą interes :wink: napisz czy tak Ci pasuje .

Moje dzieciaki pojadły ,co by z wagi nie zlecieć :wink: Kacperro zakaszlał :strach: i wytoczył się od miseczki ,usiadł w przedpokoju i próbuje tioalet zrobić :mrgreen:
Lori to szalony żywioł ,a Kacperek pierdołka.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sie 30, 2015 21:26 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

dorcia44 pisze:
Myszolandia pisze:ja teraz odkopałam watek 8O
Tyły mam takie,że może zaczne od tego momentu czytac 8O
za całokształt :ok: :ok: :ok: :ok:

za taaaakie tyły może być tylko jedno ...kotecek :twisted:

3x ,wysłałam Ci pw .bo ubiłam z Kubą interes :wink: napisz czy tak Ci pasuje .

Moje dzieciaki pojadły ,co by z wagi nie zlecieć :wink: Kacperro zakaszlał :strach: i wytoczył się od miseczki ,usiadł w przedpokoju i próbuje tioalet zrobić :mrgreen:
Lori to szalony żywioł ,a Kacperek pierdołka.


Myszolandia to się doigrałaś ;)


wychodzi więc na to, że monitora już nie ma
ale fajnie :)

3 x

 
Posty: 2878
Od: Pon maja 11, 2009 17:13

Post » Pon sie 31, 2015 6:28 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

witam poranne jak teraz przyjemnie na dworze ale co będzie potem?????? mi co prawda upał nie straszny, ale Ty Dorciu chowają się bo dzisiaj przygrzeje ale to już nie będzie taki upał jak przedtem
:ok: za caloksztalt i miłego dnia :)

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 31, 2015 6:48 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

Witam poniedziałkowo i za dobry tydzień :ok:
Elu ,ja wstaje o świtaniu ,ale z taką trzodą :wink: tak trzeba ,ale Ty?
Wczoraj było strasznie duszno ,w nocy gdzieś chodziła burza ale do nas nie dotarła ,zero orzeźwienia :| zero deszczu,ja wiem ,jeszcze pewnie będziemy narzekać na nadmiar ,ale teraz taka susza... :(
Nie ma co się chować ,trzeba spiąć co niec i do pracusi lecieć ,żyć trzeba..znów skończyło się żarełko maluszkom ,żwir .
Wydawało mi się że dopiero kupowałam ,sięgam do szafki ,pusto :placz:
Na szczęście maluchy jeszcze jedzą gotowańca ,suche też wypełzło ,.
Lori woli suche .uwielbia Intenstinala ,więc je go na zmianę z Growthem .
Udało mi się kupić dwupaki ,ale idzie tak szybko.
Na zdrowie moje dzieciaki :ok: ,nie żebym im wypominała ,kocham koty które jedzą :D :1luvu:

Po szczepieniu ,jak i przed ,wszystko ok. i tak trzymać. :ok:

Niedługo będziemy zasadzali się na koty z Łopuszańskiej ,czy ktoś nie dał by dt. temu 6/7 m. niebiesko białemu przystojniakowi dt?
Inaczej kastracja i wolność..a on fajny kot tylko troszkę się boi .
Podobno tam od lata latają niebieskie misie ,bardzo dużo mieszańców ,niestety o ile dorosłe jakoś sobie radzą o tyle dzieciaków nie wiele przeżywa.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 31, 2015 7:11 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

Oczywiście się spóźniłam. Mój wybór był, że Lori 1,60 kg, reszta Kacperek.
Ale nie wygrałam - i słusznie - nie chcę kotka :smokin: .
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Pon sie 31, 2015 8:53 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

A Ty @ nie chcesz ode mnie kotka ? :placz:
Lori drobniutka. a jednak swoje waży :wink:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 31, 2015 12:28 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

Za udany tydzień :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Pon sie 31, 2015 12:56 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

Zaglądam jak zawsze ukradkiem i za wszystko :ok: :ok: :ok:
Czy pamiętacie może jaka była pogoda w ubiegłym tygodniu w Warszawie szczególnie na Mokotowie czy chociaż trochę padał deszcz... właśnie wróciłam z urlopu spoza zasięgu i o niczym nie wiem a denerwuje się co z moimi roślinkami :oops:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 386 gości