Wiejskie Kociambry-nadszedł czas kastracji

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 02, 2015 6:34 Re: Wiejskie Kociambry-Wielkie ałaaa,ale damy radę :)

Jakby przepadła planowana, to by była zwyczajna kradzież
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)


Post » Nie lip 05, 2015 8:00 Re: Wiejskie Kociambry-Wielkie ałaaa,ale damy radę :)

Trzymajcie się ciepło (z upałem na dworze to łatwe :wink: :wink: ), ale gdyby Ci Iwuś doskwierało gorąco to mokrą szmatą przetrzeć twarz i położyć na karku nad kołnierzem - powinno pomóc :ok: :ok: :ok: .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48


Post » Pon lip 06, 2015 5:46 Re: Wiejskie Kociambry-Wielkie ałaaa,ale damy radę :)

Witajcie Dziewczyny :D
Upał ,kocham ten upał bo zimą to tak znowu wymarznę że na samą myśl ciary mam na plecach brrr
Koty gorzej znoszą ten upał,polegują na zimnej klatce schodowej i boję się że bedą kichały
na dworze w ogrodzie porozstawiane miski z wodą by Zwierzaki miały co pić

Dagmarko Tobie chcę podziękować za posłanka dla kotków i inne fajne rzeczy :1luvu:

W piątek była wizyta u neurologa,nie skierował mnie na rezonans bo za dużo mam już ostatnio naświetlań promieniami rtg
ale zbadał i no niestety jest uszkodzony nerw i prawa ręka pewnie skończy jak lewa noga :(

Ściskam Was mocno Dziewczyny

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Pon lip 06, 2015 6:17 Re: Wiejskie Kociambry-Wielkie ałaaa,ale damy radę :)

Mógł Cię skierować może na rezonans, bo nie sądzę, żeby Ci zrobili w ciągu tygodnia, a skierowanie mogłoby leżeć u kogoś.
U nas mało możliwości zostawiania wody, upał straszny.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon lip 06, 2015 9:22 Re: Wiejskie Kociambry-Wielkie ałaaa,ale damy radę :)

Trzym się Kociamko!
I stawaj na łapy, bo niedługo kilka osób zrobi nalot na Kociamowo :D
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Wto lip 07, 2015 21:10 Re: Wiejskie Kociambry-Wielkie ałaaa,ale damy radę :)

Oj Biedna jestes Iwuś :cry: .Ale humor Cię nie opuszcza jak widzę. Niepokoi mnie co z tym nerwem ręki.

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Śro lip 08, 2015 10:28 Re: Wiejskie Kociambry-Wielkie ałaaa,ale damy radę :)

Witajcie Dziewczyny :1luvu:
o 5 rano przeszła okropna burza z gradem ,utworzyła sie mała trąba powietrzna ,jesoo przeleciała bokiem na szczęście bo chyba bym dach tym razem straciła
Koty ledwo żywe,jeśli w moim zimnym domu jest gorąco to już niektóre dziewczyny wiedzą pewnie że upał u nas niemiłosierny musi być
ja powoli zbieram się do życia,powoli ćwiczę rękę bo czuję jej niesprawność :(
W sprawie wypadku jeszcze cisza i pewnie dlugo to potrwa jak znam "pośpiech" policji
Najgorzej teraz z psychą kurde,ból znam ,ale lęku który mnie dopada nie znam
nie byłam jeszcze w tym miejscu wypadku a muszę przecież bo to jedyna droga gdzie piechotą mogę dojść na działkę Basi i ogólnie do centrum,nie mogę być uzalezniona od innych czy ktoś mnie zawiezie bo to na dłuższą metę nie jest do spałnienia
Nie wiem jak sobie z tym poradzić :(
jutro idę założyć plastry żeby łapkę wzmocnić ,na to nie muszę czekać miesiącami bo mi dziewczyny to założą,mam plastry od Avian to mi nakleją

Avianku tak bym chciała na wystawę z Wami,ale cieszę się że wpadniecie do mnie na odwiedziny
chociaż jeden dzień radości w waszym towarzystwie :1luvu:

Trzymajcie się Dziewczyny ciepło,pozdrawiam Was gorąco,no tak jakby upału było mało :lol:
Iwa -śliwa

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Śro lip 08, 2015 10:47 Re: Wiejskie Kociambry-Wielkie ałaaa,ale damy radę :)

Witaj Króliczku. Potrzymam za łapkę i całość :) :ok: :ok: :ok:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35112
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Śro lip 08, 2015 17:52 Re: Wiejskie Kociambry-Wielkie ałaaa,ale damy radę :)

Za Twoje zdrowie :ok: :ok: :ok: I oby się udało i z rehabilitacją i z przezwyciężeniem lęku i w ogóle :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro lip 08, 2015 17:55 Re: Wiejskie Kociambry-Wielkie ałaaa,ale damy radę :)

Burza przyszła ze strony Wrocławia, u nas była wcześniej

MaryLux

 
Posty: 159720
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 16, 2015 12:22 Re: Wiejskie Kociambry-Wielkie ałaaa,ale damy radę :)

co u Was?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw lip 16, 2015 19:37 Re: Wiejskie Kociambry-Wielkie ałaaa,ale damy radę :)

Kociamko, z FP poleciała do Ciebie jeszcze dyszka - przegapiłam na koncie wpłate jednej z Pokrzywek
Obrazek

Wolność, kocham i rozumiem. Wolności oddać nie umiem.(Chłopcy z Placu Broni)

MISIA- 1.06.2002 - 13.12.2012. Skarbie, gadułeczko moja. Bardzo mi Ciebie brak.
MIKITKA - 03.2002 - 13.07.2015. Tak bardzo mi żal.
FELUTEK - 03.2002 - 11.10.2015. Najcudowniejszy kot terapeutyczny.
OKRUNIA - 09.2002 - 16.08.2018. Śpij, skarbie kochany.
GACEK - 03.2014 - 22.06.2019. Wierny i mądry Przyjaciel.
TYGRYNIA - 05.2002 - 16.12.2020 .Maleńki koto-piesek.

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=153652 sprawdź zanim oddasz kota!

Ja-Ba

 
Posty: 9574
Od: Pt lis 07, 2008 23:23

Post » Pt lip 17, 2015 14:00 Re: Wiejskie Kociambry-Wielkie ałaaa,ale damy radę :)

Witajcie Dziewczyny :1luvu:
Ja-Ba Dziękuję Wam za wpłatę ,wszystko zaraz rozliczę w pierwszym poście :D
zakupiłam co potrzebne dla Kotów jeszcze ,mięsko kupiłam zdrowe wiejskie więc nie ma rachunku,ale kupiłam karme i jeszcze żwirek potrzebne dla Kociastych,dołożyłam pieniążków

Dzisiaj dopiero przyszło pismo z komisariatu,będzie sprawa karna w Sądzie
dostałam tez nr polisy oc tej kobiety która mnie potrąciła i kurcze dalej nie wiem jak to ruszyć
muszę to przeanalizować i popytać,może ktoś doradzi jak to dalej załatwiać bo zielona jestem jak nie wiem co

Koty szaleją bo pogoda ładna,dziczek jeden ma ropnia więc dostaje antybiotyk ,w stodole gwarno,jakieś Koty obce czasem też wpadają no i lisek 8O jesoo mało mnie szlag nie trafił bo myślałam ze to jakiś pies ze wsi a tu lisek ,trzeba uważać.Jedzonko dla Kotów wystawiam wysoko na belkę w stodole bo nie chcę żeby lis tam ryjek wkładał

Ja czuję się różnie,kilka dni jakoś nie za dobrze ,ale daję radę,strasznie mi tą rękę osłabił ten wypadek i ból głowy cały czas nawraca i to silny dosyć

Ściskam Was mocno Dziewczyny i Pozdrawiam Serdecznie :1luvu:
lecę rozliczać zakupy
IWA

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 548 gości