PALUCH 12! MRAU. Kotów jest już ponad 100 :( Pomocy!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 29, 2015 21:02 Re: PALUCH 12!GPK MRAU.Kotów jest już 90 i wciąż przybywa

Revontulet pisze:Sytuacja Tereski aż tak dramatyczna nie jest. Na szczęście.
Owszem, jest pechowa i ciągle coś opóźnia jej przejście do A1. Ale póki co jest w niezłym stanie. Tymbardziej w domu raz dwa się pozbiera :D .

Ogromne kciuki za Mambę :ok: :ok: :ok:
Jeśli się uda, Czitos będzie miał na swoim sumieniu dobry uczynek :mrgreen:


"Kot sobie nie radzi w schronisku" działa na mnie jak alarmowy dzwonek, bo kot źle znoszący schronisko (ha, większość) może się posypać się w każdej chwili (takich przypadków najbardziej się boję), i tak niewiele mogę obecnie zaoferować poza spamowaniem tego wątku:

Potrzebne domy stałe i tymczasowe


Bo każdy może zostać domem tymczasowym, sama jestem tego przykładem.

To naprawdę nie jest trudne, wystarczy trochę miejsca, czasu, cierpliwości i miłości do kotów.
I chęci uratowania kociego życia, zanim będzie za późno.

Hidung :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Obrazek

akne

Avatar użytkownika
 
Posty: 1339
Od: Pon lut 18, 2013 21:06
Lokalizacja: Warszawa - Targówek

Post » Pon cze 29, 2015 21:36 Re: PALUCH 12!GPK MRAU.Kotów jest już 90 i wciąż przybywa

Akne,
kombinuję, żeby jak najszybciej wziąć Tereskę do domu. Decyzja jest świeża, ale ugruntowana :)
Wzięłabym ją już wczoraj, ale biegunka stanęła w poprzek planom (konsultowałam się z Jamkasicą i wiem, że chorutek marnie wyglądał) :cry:
Muszę teraz tak szybko jak tylko się da, przygotować koty na przyjście Tereski. O Miki i Igę się nie boję, ale Diabeł nie była szczepiona :?
ObrazekObrazek
Obrazek

Batumi [*] 1.06.2009
Padzioch [*] 20.09.2014
Tereska [*] 10.09.2018
Iga [*] 9.10.2019

Kotimont

 
Posty: 1792
Od: Sob cze 13, 2015 22:34

Post » Pon cze 29, 2015 21:55 Re: PALUCH 12!GPK MRAU.Kotów jest już 90 i wciąż przybywa

A wieści o nowych domkach dla Hidunga i Zwislouszka radują bardzo :1luvu:
ObrazekObrazek
Obrazek

Batumi [*] 1.06.2009
Padzioch [*] 20.09.2014
Tereska [*] 10.09.2018
Iga [*] 9.10.2019

Kotimont

 
Posty: 1792
Od: Sob cze 13, 2015 22:34

Post » Wto cze 30, 2015 6:26 Re: PALUCH 12!GPK MRAU.Kotów jest już 90 i wciąż przybywa

Revontulet pisze:No nic, nie będę czekać na wpis Babona :wink: .
Należy Wam się informacja więc informuję, że senior Hidung 252/15 jest już we własnym domu, najlepszym z najlepszych :piwa: :201461 .
Zamieszkał z Państwem Żarłocznymi i z Hubą :201494 .
Zwisłouchy 298/15 z fatalnymi wynikami nerkowymi też opuścił schron :ok: . Został przygarnięty przez opiekunkę, która już ma kota z niewydolnością nerek.


Bardzo radują obydwie adopcje :D :ok:
Obrazek

MałgosiaZ

 
Posty: 2739
Od: Nie lut 06, 2011 20:40
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Post » Wto cze 30, 2015 6:58 Re: PALUCH 12!GPK MRAU.Kotów jest już 90 i wciąż przybywa

Kotów już jest 100 :placz: .
Dalsze liczenie nie ma sensu. Dziennie przybywa 8-10 nowych kotów, część po prostu podrzucana pod schronisko :twisted: . Nie mam złudzeń, przez kilka tygodni będzie tylko gorzej :( .
Za to przyda się pomoc.
Jeśli ktoś miałby ochotę przyjść na Paluch, wygłaskać koty w A1, nakarmić, sprzątnąć kilka kuwet, oporządzić klatki kociąt (po przeszkoleniu :wink: ), pogadać z adoptującymi - serdecznie zapraszamy!
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 30, 2015 7:12 Re: PALUCH 12!GPK MRAU.Kotów jest już 90 i wciąż przybywa

Dokladnie. Przy tej ilosci kotow, kazda para rak jest na wage zlota!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

magdar77

 
Posty: 4892
Od: Wto sty 08, 2013 22:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 30, 2015 8:42 Re: PALUCH 12!GPK MRAU.Kotów jest już 90 i wciąż przybywa

To czekamy na wieści od Hidunga :) :ok:

I przyłączam się do apelu o pomoc! Jeśli ktos do tej pory zastanawiał się nad przychodzeniem do schorniska, ale z jakiegoś powodu nie dojrzał do decyzji to przekroczenie setki zdaje się być wystarczającym impulsem... Zapraszamy :)

Kotimont pisze:Akne,
kombinuję, żeby jak najszybciej wziąć Tereskę do domu. Decyzja jest świeża, ale ugruntowana :)
Wzięłabym ją już wczoraj, ale biegunka stanęła w poprzek planom (konsultowałam się z Jamkasicą i wiem, że chorutek marnie wyglądał) :cry:
Muszę teraz tak szybko jak tylko się da, przygotować koty na przyjście Tereski. O Miki i Igę się nie boję, ale Diabeł nie była szczepiona :?


Kotmiont :) ale w niedzielę decyzja była 50/50, skoro teraz jest juz ugruntowana super :ok: . Wszyscy martwimy się o koty w schornie ich sytuacja potrafi zmieniać się z godziny na godzinę, ale troska o zdrowie rezydentów nikogo nie dziwi...
Obrazek Obrazek

jamkasica

 
Posty: 3205
Od: Śro sie 25, 2010 9:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 30, 2015 11:43 Re: PALUCH 12! MRAU. Kotów jest już ponad 100 :( Pomocy!

Hidung, obecnie Heisenberg, ma się całkiem nieźle. W domu powąchał miskę i kuwetę, po czym bezbłędnie zlokalizował legowisko i zaległ. Hołd w postaci smakołyka przyjął i po dłuższym zastanowieniu nawet zjadł. Wydaje się preferować suchą karmę. Wzgardził wątróbką 8O . Chwilowo kategorycznie odmawia zrobienia kupy, za to zakraplanie oczu znosi z godnością i stoickim spokojem. Nie wiem, co robił w nocy, ale jestem przekonana, że dostałam kilka razy po ryju jakimś cienkim, czarnym ogonem.
Huba starannie ukrywa entuzjazm i radość z przybycia nowego braciszka poprzez syczenie na niego. Troszkę się poizolujemy, zwłaszcza, że Heisenberg wali jak nieszczęście schroniskowym szpitalem, a ten zapach Hubuken miała na co dzień przez około pół roku.

Wczoraj nie było relacji, bo po powrocie ze schronu padłam i leżałam martwym bykiem. Bo to wszystko miało być zupełnie inaczej. Liczne osoby musiały pracować, również w weekend :201494 , nad tym, abym w poniedziałek mogła radośnie wyruszyć z transporterkiem po Zwisłouchego 298/15. Na miejscu okazało się, że kocinek zdążył już ukraść serce opiekunce Asi i jakoś się musimy dogadać, bo kić jest jeden, a potencjalne pańcie dwie. Skonsternowana i na skraju paniki mła rozpoczęła dzwonienie po Revontuletach i jopopach: ratujcie, nie wiem, co robić. I uratowały :) Revontulet zawyrokowała, że kotokształtną dziurę w moim życiu skutecznie wypełni Hidung. Po krótkich 3 godzinach w schronie, spędzonych głównie na kojącym mizianiu kotów do adpocji, udalo mi się uspokoić nerwy (chociaż koty mi się nadal myliły), a Asia skończyła pracę. Dwa kocurki zostały adoptowane i szczęśliwie dotarły do domu, poza tym uniknięto rozlewu krwi.

Poniżej Heisenberg zwiedza parapet. Jeszcze nie wie, że idzie dziś do weta :)

Obrazek
Obrazek

Żarłoczny Babon

Avatar użytkownika
 
Posty: 76
Od: Śro lut 25, 2015 14:40

Post » Wto cze 30, 2015 14:54 Re: PALUCH 12! MRAU. Kotów jest już ponad 100 :( Pomocy!

8O
Obrazek

sonata

 
Posty: 717
Od: Czw wrz 23, 2010 13:00

Post » Wto cze 30, 2015 16:53 Re: PALUCH 12! MRAU. Kotów jest już ponad 100 :( Pomocy!

No to ja się dopiszę. W błyskawicznym tempie otrzymałam odpowiedzi na moje maile do z-cy Dyr oraz z biura adopcyjnego.
Mogę adoptować kota na mocy upoważnienia. Czy ktoś byłby chętny do pomocy?
Kot potrzebuje transportu, wszystko do dogadania.
Czy ktoś mógłby mi pomóc?
Z-ca Dyr napisał mi że mam jego zgodę na taką adopcję. Szczegóły podam jeśli ktoś chętny by pomóc się znajdzie.
Mam wszystkie wytyczne z BA.

Pytałam boniedydy co jest bardzo potrzebujące i jej typ to Retka, jeśli macie inne - jestem otwarta.
Chcę wziąć po prostu kota, który bardzo, ale to bardzo potrzebuje domu.
Tymczasowałam Paluszki, żadnych chorób się nie boję.

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Wto cze 30, 2015 17:18 Re: PALUCH 12! MRAU. Kotów jest już ponad 100 :( Pomocy!

Żarłoczny Babonie.Strasznie żałuję,że nie udało Ci się adoptować Zwisłouszka 298/15,szczególnie,że sama Cię do tego w piątek namawiałam i wiem,jak bardzo Cię urzekł.A ponadto jesteś najlepszym domem dla kota nerkowego,jaki sobie można wymarzyć.Cieszy to,że opuścił On schronisko już wczoraj.
Dla Twojego Adoptusia-Heisenberga 252/15 i Zwisłouszka 298/15 dużo zdrowia. :ok: :ok: :ok: :ok:
No i mocne :ok: :ok: :ok: :ok: za szybkie dobre relacje Huby i Heisenberga.
Żarłoczny Babonie On w schronisku oprócz suchego ładnie jadł kurczaka gotowanego z marchewką,oczywiście bez soli i przypraw.
Ostatnio edytowano Wto cze 30, 2015 21:07 przez MAU, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

MAU

 
Posty: 2634
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Wto cze 30, 2015 17:21 Re: PALUCH 12! MRAU. Kotów jest już ponad 100 :( Pomocy!

magaaaa pisze:No to ja się dopiszę. W błyskawicznym tempie otrzymałam odpowiedzi na moje maile do z-cy Dyr oraz z biura adopcyjnego.
Mogę adoptować kota na mocy upoważnienia. Czy ktoś byłby chętny do pomocy?
Kot potrzebuje transportu, wszystko do dogadania.
Czy ktoś mógłby mi pomóc?
Z-ca Dyr napisał mi że mam jego zgodę na taką adopcję. Szczegóły podam jeśli ktoś chętny by pomóc się znajdzie.
Mam wszystkie wytyczne z BA.

Pytałam boniedydy co jest bardzo potrzebujące i jej typ to Retka, jeśli macie inne - jestem otwarta.
Chcę wziąć po prostu kota, który bardzo, ale to bardzo potrzebuje domu.
Tymczasowałam Paluszki, żadnych chorób się nie boję.

Transport dokąd byłby?

Tiama

Avatar użytkownika
 
Posty: 626
Od: Pon cze 20, 2011 8:01

Post » Wto cze 30, 2015 17:27 Re: PALUCH 12! MRAU. Kotów jest już ponad 100 :( Pomocy!

120 od W-wy... Dotąd przyjeżdżałam po koty sama, ale teraz nie mogę.
Transport do Zachodniego i nadanie kota - wymiana nr tel i wszelkich ustaleń to już raczej na priv.
Ja odbieram kota u siebie będąć w kontakcie z osobą pod opieką której kot nadjeżdża.
Praktykowałam już takie rozwiązania - spokojnie się sprawdzają, chociaż mogą brzmieć nieco... nie wiem jak.
:-)

Chcę dorosłego kota (najchętniej dziewczynę) - z problemami wszelakimi może być.
Odchowałam ok 20 Paluszków - to dla tych, którzy mnie nie znają :mrgreen:

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Wto cze 30, 2015 20:04 Re: PALUCH 12! MRAU. Kotów jest już ponad 100 :( Pomocy!

magaaaa pisze:Transport do Zachodniego i nadanie kota

A czy potem kot ma jechac pociagiem/autobusem? Bo w takim razie moze warto napisac gdzie jest to 120km od Warszawy i szukac kogos, kto moglby zawiezc bezposrednio.

annakk

 
Posty: 459
Od: Pt gru 07, 2012 23:04

Post » Wto cze 30, 2015 20:22 Re: PALUCH 12! MRAU. Kotów jest już ponad 100 :( Pomocy!

Autobusem. No albo samochodem jakby ktos jechał, choć autobus to jest codziennie...
Mieszkam w Ostrołęce.
Ale najpierw chcę się zorientować czy w ogóle znajdzie się ktoś chętny by pomóc.
Ostatnio edytowano Śro lip 01, 2015 6:18 przez magaaaa, łącznie edytowano 1 raz

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Zeeni i 536 gości